+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Крем для збільшення члена

Основою чоловічої самооцінки в ліжку з будь-якою дівчиною є, безперечно, розмір його статевого члена. Абсолютно кожен чоловік на планеті був би не проти додати до своєї чоловічої гідності пару сантиметрів. Адже величезний член – запорука великої популярності серед жінок та гарантований успіх у ліжку.

Найпростішим способом на сьогоднішній момент щодо збільшення розмірів статевого органу у чоловіків є використання різних гелів і кремів, виготовлених спеціально для цієї мети. А якщо разом з кремом задіяти різні механічні пристосування, такі як помпа, еспандер та ін., тобто ймовірність досягнення неймовірних результатів вже за який час, але тільки за умови систематичних занять.

Основними складовими всіх кремів для збільшення розмірів члена є біологічні речовини, які сприяють притоку крові та росту тканини, такі як:

- екстракт перцю чилі, кориця та екстракт кайенського перцю сприяють збільшенню притоку крові до пенісу, а також можуть покращити її циркуляцію.

- Серед основних компонентів розширення судин можна назвати нікотинати.

Якщо ви вирішили використати крем для збільшення пеніса на жировій основі, то не варто застосовувати його одночасно з презервативами, оскільки це може призвести до руйнування латексної складової. Перед використанням необхідно звернути увагу до складу.

Розрізняють короткостроковий та довгостроковий ефект від застосування таких кремів.

Короткостроковий ефект передбачає збільшення розміру статевого члена на обмежений проміжок часу, як правило, на один статевий акт. Результат триватиме лише кілька годин.

Довгостроковий ефект досягається за допомогою збільшення припливу крові до печеристого тіла пеніса чоловіка. При постійних застосуваннях печеристі тіла збільшуються у розмірі, дозволяючи вміщати в собі більший об'єм крові, що дає постійний ефект при ерекції.

Як правило, застосування таких кремів намагаються комбінувати з різноманітними механічними апаратами, а також постійним масажем пеніса.

Інструкція із застосування. Через великий вміст крему різних стимулюючих речовин, не рекомендується використовувати для одного застосування занадто багато крему. Невелика кількість речовини слід тонким шаром рівномірно розподілити по всій поверхні статевого члена, потім втирати масажними рухами до повного вбирання. Крем може містити у своєму складі різні компоненти, що викликають алергічну реакцію, тому перед застосуванням необхідно ретельно вивчити склад та інструкцію.