+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальне відбілювання

ІНТИМНИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ БІЛЬШЕ ПРИВАЖАЛЬНОЇ ЯГОДИЦІ

Ви, мабуть, чули, що люди відбілюють зуби, але чи знаєте ви, що є люди, які також хочуть зробити свої розетки ще рожевішими? Так зване анальне відбілювання гарантує, що місце, де зазвичай не світить сонце, знову засяє. Тепер ми пояснимо вам, як саме працює анальне відбілювання.

ЩО ТАКЕ АНАЛЬНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ?

Анальне відбілювання – це освітлення шкіри в області заднього проходу – тому що шкіра там зазвичай більш пігментована, ніж решта. Це цілком нормально, хоча інтенсивність забарвлення може змінюватись в залежності від генетики. Якщо подивитися порно, світ виглядає зовсім інакше – і якось набагато яскравіше – тому що більшість акторів тепер відбілили ануси. До речі, анальне відбілювання не триває вічно, його доводиться оновлювати знову і знову.

ЯК ПРАЦЮЄ АНАЛЬНЕ ВІДБІЛЕННЯ?

Для такої процедури найкраще звернутися до дерматолога, оскільки при анальному відбілюванні використовується лазерний пристрій — принаймні в Україні. За допомогою лазера видаляються темні пігменти, внаслідок чого анус стає значно світлішим. Колір шкіри вирівнюється приблизно 45 хвилин. Щоб процедура пройшла максимально безболісно, ​​перед сеансом область заднього проходу наноситься знеболювальна мазь. Після лікування необхідно регулярно наносити мазь, щоб уникнути болю.

#ЦІКАВИЙ ФАКТ:

Анальне відбілювання також чинить омолоджуючу дію, оскільки в шкірі утворюється новий колаген, який робить сполучну тканину більш міцною. До речі, можна одночасно освітлити та підтягнути всю інтимну зону.

ТРИМАЙТЕСЯ ПОДАЛЬШЕ ВІД АНАЛЬНОГО ВІДБІЛЮВАННЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ!

Оскільки професійне анальне відбілювання коштує відносно дорого (близько 400 євро за процедуру) багато людей роблять відбілювання самостійно. Для досягнення привабливих результатів необхідно регулярно використовувати спеціальні креми, що освітлюють, протягом приблизно восьми тижнів. Час дії – не менше 20 хвилин кожен. Коштує такий лосьйон близько 100 євро і, отже, значно дешевший.

Однак вам безперечно слід уникати подібних експериментів, оскільки ці препарати несуть у собі певний ризик. Алергічні реакції та почервоніння – це найменша з проблем, також можуть виникнути печіння шкіри та рубці. Крім того, деякі продукти містять інгредієнти, які, як передбачається, сприяють розвитку раку шкіри.

ПРИЧИНИ АНАЛЬНОГО ВІДБІЛЮВАННЯ

Чому деяким людям насправді вибілюють анус? Медичних причин для відбілювання анального отвору немає – це, скоріше, відповідність певному ідеалу краси. Особливо в порно і особливо в сценах анального сексу краще яскрава, чиста попка.

Деякі люди також вважають більш темний анус негігієнічним, оскільки зміна кольору часто пов'язана з плямами бруду і тим, що виходить із заднього проходу. Американці особливо підхопили цю тенденцію, отже анальне відбілювання США іноді так само нормально, як і депіляція інтимної зони воском. Багато сексуально активних людей роблять анальне відбілювання заради власного почуття краси або для того, щоб стати більш привабливими для свого партнера.

Ви надаєте перевагу рівномірно пігментованій нижній частині тіла з рожевою розеткою, це також залежить від вашого особистого смаку — кращого сексу з ним ви не отримаєте. Якщо ви абсолютно впевнені, що хочете відбілювати анал, вам слід звернутися до фахівця. Але вам напевно не слід робити це тільки заради свого партнера - життя занадто коротке, щоб витрачати стільки думок на дупи.