+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальна стимуляція

ПОРАДИ ТА ІНФОРМАЦІЯ

Анальна стимуляція, як і раніше, залишається однією з найбільш табуйованих ігор під час сексу. Задній вихід може принести стільки радості чоловікам та жінкам! Але що таке анальний оргазм та так звана точка А? Ми несемо світло у темний тунель!

АНАЛЬНА СТИМУЛЯЦІЯ: ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Анальна стимуляція спочатку включає будь-яку форму стимуляції, що відбувається в області ануса або в анальному каналі - звичайно, чи не так? Не хвилюйтеся, ми розвіємо міфи та нефакти, пов'язані з темою Анальної стимуляції рангу. а також ми дамо вам поради про те, як добре провести анал уперше! Але спочатку заглянемо всередину: що насправді є цією легендарною точкою А, про яку завжди говорять? Чи є у вас щось подібне, чи існує воно насправді і чи воно має якесь відношення до ануса?

Точка А знаходиться в жодному разі не в анусі, а в жіночому піхву, трохи позаду точки G. Як цис-чоловік, ми, на жаль, змушені сказати вам: Вибачте, але, на жаль, у вас немає точки А. Ось чому у вас, чоловіків, є простота, і її не можна зневажати! Точка А розташована безпосередньо перед шийкою матки, позаду клітора і на місці анального сексу його дійсно можна стимулювати.

Звичайно, ви також можете стимулювати свою точку за допомогою іграшок для анального сексу, це не обов'язково має бути звичайний секс! У чоловіка є не менш приваблива точка – вищезгадана простата. Якщо ви хочете анально стимулювати чоловіка, то, наприклад, вібратор простати стане справжнім родзинкою, оскільки він вимагає подбати саме про цемісце. І в ньому є все, воно може не тільки призвести до оргазму на всіх парах, а й оргазму!

3 МІФА ПРО АНАЛЬНУ СТИМУЛЯЦІЮ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ДІЇ

№1: ЧОЛОВІК, ЯКОМУ ПОДОБАЄТЬСЯ АНАЛЬНА СТИМУЛЯЦІЯ, — ГЕЙ

Насолода анальною стимуляцією як чоловік не має нічого спільного з вашою сексуальною орієнтацією. І все ж таки завжди знаходяться злі мови, які стверджують, що всі чоловіки, які вважають свій анус сексуальною зоною, є геями. Навіть якби це було так, у чому проблема? Незалежно від того, гей або натурал, анальна стимуляція чоловіка може мати величезний ефект незалежно від сексуальної орієнтації – навіть якщо ви подобається як чоловікові, ти маєш вирішити сам!

№2: ЖІНКИ НЕ ЛЮБЛЯТЬ АНАЛЬНУ СТИМУЛЯЦІЮ

Ще один слух, який зберігається. Звичайно, є жінки, яким подобається анальний секс та все, що обертається навколо чорного входу. Дівчатам також подобається розважатися з анальними пробками тощо, тому що вони збільшують інтенсивність анальної стимуляції.

№3: АНАЛЬНОГО ОРГАЗМУ НЕ ІСНУЄ.

Це теж неправильно! Для чоловіків не існує чистого анального оргазму, але як чоловік ви можете пережити. Стимуляція простати сягає кульмінації. Як жінка, стимулюючи точку А, ви також маєте більше шансів випробувати та насолодитися цим особливим видом кульмінації.

4 ПОРАДИ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОЇ АНАЛЬНОЇ СТИМУЛЯЦІЇ

№1: НЕ ПОСПІШАЙТЕ

Якщо у вас ще немає великого досвіду в анал, не поспішайте. Для багатьох жінок і чоловіків стимуляція ануса ззовні вже є дуже привабливою. Можливо, вам цілком вистачить цієї форми анального насолоди. Зовнішня область сама по собі є дуже чутливою зоною, тому, серед іншого, застосовується так званий риммінг дуже популярний і може принести величезне задоволення.

№2: ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО СМАЗКУ

Смазка загалом корисна, але необхідна для анальної стимуляції. На відміну від жіночої піхви, слизова оболонка кишечника не виділяє жодних секретів і не стає вологою під час статевого збудження. Це означає, що анальний канал сухий, якщо ви не використовуєте мастило. Але пам'ятайте, що секс-іграшки виготовлені з силікону тільки смазку на водній основі може бути використане.

№3: РОЗСЛАБЛЕННЯ ПЕРЕД АНАЛЬНОЮ СТИМУЛЯЦІЄЮ

Нервовість - поширена тема, коли справа стосується анальної стимуляції. З одного боку це цікавість, з іншого але і страх, що це може зашкодити. Релаксація тут є дуже важливим фактором. Якщо ви хочете дізнатися, чи дійсно вам подобається анальна стимуляція, ви можете спочатку включити її до своєї мастурбації, перш ніж ви двоє вирушите в анальну експедицію.

№4: ГІГІЄНА ДУЖЕ ВАЖЛИВА

Гігієна відіграє важливу роль в анальній стимуляції. Хоча анальний секс сам по собі не є чимось брудним, у прямій кишці є деякі бактерії, які не повинні потрапляти до інших отворів тіла. Якщо ви користуєтеся секс-іграшками, будьте обережні і не переміщуйте їх безпосередньо з анальної області в область піхви, щоб уникнути передачі мікробів. Засіб для чищення іграшок, що забезпечує гігієну, допоможе вам у наступнійчистці іграшок.

Анальна стимуляція, як і раніше, є забороненою темою для деяких людей, але, на щастя, багато жінок і чоловіків стають все більш і більш відкритими. щодо сексуальних варіацій. Якщо вам тепер стало цікаво і ви хотіли б дослідити свій анус та анальну область, все, що ми можемо вам сказати: насолоджуйтесь анальною поїздкою!