+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Асексуальні стосунки. Якщо у партнера немає бажання сексу

У суспільстві секс настільки поширений, що ми майже можемо чинити опір цим подразникам. Це не дивно, адже у всіх нас є більш менш виражений статевий потяг. Але стоп! Це зовсім не природно. Є також люди, яким взагалі не хочеться займатись сексом.

Напевно, у кожного бувають періоди в житті, коли у нього мало бажання сексуальності. Часто за цим стоять серйозні проблеми та величезний стрес, але колись це пройде. З асексуальністю справа зовсім інакша, тому що секс, по суті, не є проблемою. Постраждалі люди просто не знаходять інших людей сексуально привабливими.

Неможливо оцінити, скільки людей є асексуальними, оскільки про це майже ніколи не говорять публічно. Між іншим, асексуальні стосунки також можуть бути дуже близькими та люблячими. Однак для того, щоб це спрацювало, потрібні деякі компроміси, щоб відсутність близькості не стала проблемою.

АСЕКСУАЛЬНІ ВІДНОСИНИ: ЩО ВЗАГАЛІ ТАКА АСЕКСУАЛЬНІСТЬ?

Асексуальність – це людина, яка не має жодного інтересу до сексуальної активності. Іноді ці люди взагалі не хочуть жити ніякою сексуальністю, але за певних обставин сексуальний потяг також дуже низький. Асексуальність немає нічого спільного з помірністю, оскільки це свідоме рішення відмовитися від еротики. Швидше, у цьому випадку ми можемо говорити про дуже специфічну сексуальну орієнтацію, наприклад, про гетеросексуальність або гомосексуальність. Деякі з постраждалих жадають ніжності та дотиків.

Ви також можете знайти когось дуже привабливого і, отже, фізично притягнутися до нього. Проте прагнення сексуальності принципово відсутня чи, найбільше, дуже слабке. Однак у асексуальних людей із цим взагалі немає жодних проблем, вони навіть не страждають від цього. Однак що може заподіяти багато страждань, то це погляди оточуючих, тому що асексуальність часто вважається хворою або ненормальною.

Через війну часто виникає депресія. Постраждалі дедалі більше віддаляються від суспільства. Специфічних причин асексуальності немає, вона зазвичай вроджена і не проходить. Тому припущення про те, що асексуальні люди мали негативний досвід сексуального життя чи насильства у дитинстві, є невірним.

#ВАЖЛИВО

Асексуальність немає нічого спільного з розладом, оскільки це цілком нормальна сексуальна орієнтація. Асексуальність може відрізнятися інтенсивністю на різних етапах життя.

В АСЕКСУАЛЬНИХ ВІДНОСИНАХ ІСНУЮТЬ РІЗНІ ТИПИ АСЕКСУАЛЬНОСТІ.

Багато дорослих почуваються вкрай невпевнено, коли вони не мають бажання сексуальності. Адже засоби масової інформації постійно вселяють нам, що секс має велике значення, що також є у ЗМІ та рекламі.

Якщо ви не зацікавлені у сексі, це не означає, що ви фригідні чи стривожені. Якщо цей стан зберігається протягом тривалого часу, ви можете бути асексуалом. Асексуальність не можна визначити універсально, оскільки вона зустрічається у різних варіантах. В основному фахівці виділяють чотири різні типи:

  • Тип А: Ці люди мають чітке уявлення про те, що таке сексуальність. Незважаючи на це знання, вони не мають наміру займатися сексом. Іноді це навіть вважається незручним. Хоча тип А має деякий статевий потяг, йому не вистачає сексуального потягу.
  • Тип Б: Тип Б - повна протилежність, у цих людей взагалі немає статевого потягу, але вони відчувають певний потяг. Їх приваблюють люди, що оточують їх, і вони дійсно можуть закохатися. Незважаючи на емоційний та психічний потяг, у них немає потягу до сексу.
  • Тип C: Асексуальність типу C характеризується як сексуальним потягом, і потягом. Ці люди захоплюються мастурбацією і можуть отримувати від цього задоволення. Але вони уникають сексу коїться з іншими людьми, оскільки це як деградація, деградація сексуального об'єкта.
  • Тип D: Людей із асексуальністю типу D також називають аромантиками. Це означає, що вони здатні будувати лише дружні стосунки. Проте захоплення та емоційна, пристрасна прихильність у їхньому житті не трапляються.

БЕЗПЕЧНІ ВІДНОСИНИ ЧАСТО БУВАЮТЬ ВАЖКИМИ

Як правило, партнерство може працювати добре в довгостроковій перспективі тільки в тому випадку, якщо ви ще й ідеально гармоніюєте у ліжку. Якщо в ліжку виникає розчарування, стосунки загалом постраждають, бо принаймні один із двох сексуально недостатньо використаний і незадоволений. Кохання і секс у відносинах зазвичай йдуть рука об руку, без ніжності та близькості не обійтися нікому.

Однак що робити, якщо один із партнерів асексуальний і практично не виявляє сексуального інтересу? Звичайно, почуття одне до одного все ще можуть бути сильними, але фізично консенсусу просто немає. Якщо заперечувати цю форму близькості, інший партнер швидко відчує себе відкинутим.

У багатьох асексуальних відносинах асексуальна частина іноді вступає в статевий акт, щоб принести задоволення партнеру. Однак, це не правильний шлях! Секс не повинен бути примусовим і завжди має бути добровільним. Крім того, інша людина швидко відчує, що їй не вистачає пристрасті та бажання. Тут дуже важливе спілкування. Якщо ви хочете мати стосунки з асексуальною людиною, ви повинні спочатку усвідомити, що секс та любов можна розділити.

В асексуальних відносинах потрібне велике розуміння з обох сторін: як з боку асексуального партнера, так і з боку тієї частини, яка бажає сексуальності. Сексуальність просто нічого не означає для асексуального партнера. Це не має нічого спільного з тим, ким ви є, або з відсутністю прихильності. Асексуальний партнер може навіть дозволити секс поза відносинами. Це також спосіб зберегти асексуальні відносини довгі роки.

Секс важливий, але коли ви любите когось, ці емоції також можуть виражатися через спільні дії, сміх, глибоку довіру та гарну розмову. Безстатеві стосунки, звичайно, складні, але вони все ж таки можуть бути успішними, якщо будуть знайдені компроміси та рішення разом.