+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що насправді означає BBW?

Прогулянки в Tinder: Сара, 23 роки, студентка бізнес-адміністратор, водій BMW, аматор барбекю, толстушка. BB... Що? Чи не впевнений, що це означає? Немає проблем, тому що сьогодні ми збираємося пояснити вам, що означає ця абревіатура для сексу.

Що означає BBW?

BBW - це абревіатура, що означає "Велика красива жінка". Цей термін використовується для опису жінок з досить високою масою тіла, які, згідно з нашим соціальним розумінням, вважаються товстими або товстими.

Абревіатура вперше з'явилася понад 40 років тому як назва журналу про моду та спосіб життя для повних жінок.

Абревіатуру BBW сьогодні можна зустріти, в тому числі, як категорію на порносайтах або як опис у додатках для знайомств. Дуже часто так називають себе жінки – адже потрібною лексикою хочеться залучити потрібних шанувальників. У той же час існує також безліч альтернативних (само) позначень для жінок, що потрапляють до категорії BBW, таких як "фігуристі" або "плюс-сайз".

І у BBW також є старша сестра, а саме SSBBW, що означає Super Sized Big Beautiful Woman. Під цим мається на увазі жінка з надмірною вагою, так би мовити, XXL-версія BBW.

А є ще ББМ, Великий Гарний Чоловік? Майже аналогом BBW є BHM, «Великий вродливий чоловік» — товстий вродливий чоловік.

КОЛИ ТИ ТОЛСТУШКА?

Яка маса тіла має бути у жінки, щоб вважатися товстушкою? На це немає однозначної відповіді, тому що, зрештою, існують різні уявлення про те, що означає «нормальна вага», залежно від культури, а також залежно від людини.

В інтернеті є різні визначення, згідно з якими BBW повинна мати зайву вагу щонайменше на 40 кг, щоб так називатися. На думку деяких товстих фанатів, жиробасина має важити понад 300 фунтів.

BBW І ТОЛСТУШКА

ОТЖЕ, ХТО ОСОБЛИВО ЛЮБИТЬ BBW І ЧОМУ?

Людей, які віддають перевагу BBW, називають "Fat Admirer", що відповідає схильності "Fat Admiring". Насправді, товстим поклоняються переважно гетеросексуальні чоловіки, ось чому BBW набагато більш поширені, ніж BHM.

Спектр шанувальників товстих широкий і варіюється від людей, які воліють трохи мотлоху у всіх потрібних місцях, до чоловіків, які просто не можуть набрати достатньо жиру і раді допомогти (див. Годування).

ЧИ Є ТОЛСТУШКА ФЕТІШЕМ?

Це все залежить. Фетіш – це відхилення від сексуальної норми. Якщо ви вважаєте повних жінок привабливими, це не робить вас фетишем, хоча реклама та засоби масової інформації говорять нам, що потяг до струнких чи худорлявих тіл є «нормою». Однак якщо справа доходить до того, що при виборі сексуального партнера на перший план виходить тільки висока маса тіла або якщо ви практикуєте такі практики, як годування, ви рухаєтеся фетишистським грунтом.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Захоплення товстушками та великими жіночими тілами – не новомодний винахід. У європейському мистецтві товсті жінки були увічнені у витворах мистецтва протягом століть, від «Venus vom Hohlefels», фігури кам'яної доби, зробленої з бивня мамонта, до жінок на картинах художника Пітера Пауля Рубенса. Nanas» художниці Нікі де Сен-Фалль.

Товстушки та годування

І ось ми підходимо до області фетишу: деякі товсті шанувальники та любителі товстушок практикують так зване «годування». Годуючий годує іншу людину з метою змусити її набрати вагу - але часто ці люди шукають не товстушок, а худорляву людину, яка тільки від годування товстіє. Частиною цього є прагнення до домінування, тому що той, хто годує, контролює іншу людину і іноді годує її доти, поки велика вага тіла не створить залежність від того, хто годує. Проте годування не практикується і приймається багатьма шанувальниками жиру.

BBWow!

Вам не потрібно бути шанувальником повних людей, щоб відзначати різні форми і розміри тіла, чи то товстушка, чи ні, ми говоримо: кожне тіло прекрасне!