+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Фетиш партнер. Тому що вдвох веселіше

Не кожен може жити своїм власним фетишем із постійним партнером. Іноді важко поділитися своїм фетишем зі своїм партнером та відкрито поговорити про те, чим хтось захоплюється. Оскільки може статися так, що партнер не в захваті від тих же переваг, партнери з фетишу іноді знаходять один одного. Сьогодні ми пояснимо, що це означає, як це можна примирити із стосунками і де знайти партнера-фетиша.

ЩО ТАКЕ ФЕТІШ-ПАРТНЕР?

Фетиш-партнер - це людина, яка розділяє ваш фетиш : ви можете без сором'язливості жити з ним або з нею будь-яким фетишем, незалежно від того, що це таке, ви поділяєте любов до нього і любите ті самі речі в ліжку. У деяких людей є фетиш-партнер для їхніх фантазій на додаток до їхніх стосунків. Інші люди самотні і мають лише одного фетиш-партнера. Як би там не було, з відповідним партнером проживається лише фетиш, і жодні стосунки не підтримуються.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Існує безліч фетишів! Ось чому діє керівний принцип: Є фетиш для всього.

ПОРАДИ ПО РОБОТІ З ВАШИМ ФЕТІШ-ПАРТНЕРОМ

#1 ЧЕСНІСТЬ — КРАЩА ПОЛІТИКА

Якщо ви шукаєте когось, хто поділяє ваш фетиш, то ви повинні бути абсолютно чесними. Немає такого поняття, як неприємний фетиш, є незвичайні пристрасті. Щоб дійсно знайти того, хто поділяє ваші бажання, ви повинні чесно та прямо повідомити про них. В іншому випадку ви можете дати собі та іншій людині хибну надію.

#2 БЕЗПЕКА ПЕРШЕ ЗА ВСЕ

Якщо ви займаєтеся сексом з кимось, кого ви ледве знаєте, ви повинні тим більше турбуватися про безпеку. Звичайно, це включає презервативи, а також регулярні аналізи на інфекції, що передаються статевим шляхом. Крім того, хтось завжди повинен знати, де ви знаходитесь, але, звичайно, вам не потрібно нічого розкривати про фетиш.

#3 ОБМАН? НІ ДЯКУЮ!

Навіть якщо ви перебуваєте у відносинах, а ваш партнер просто не поділяє вашого фетиша, ви не повинні зраджувати його чи її. Зрада — це отрута для стосунків. Будьте чесні та поясніть своїй коханій людині, що ви хотіли б пережити фетиш. У моделі відкритих відносин можна було б жити фетишем із кимось ще.

#4 ДОВЕРЬТЕ ЦЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Є безліч фетишів, які ви можете виконати за допомогою професійної пані. Тут ви повинні платити, але у вас також є певна безпека, тому що ваш партнер дійсно має досвід у тому, що він чи вона робить. І багато пані пропонують набагато більше, ніж бондаж і шмагання.

# 5 НІЩО НЕ ПРАЦЮЄ БЕЗ ДОВІРИ

Незалежно від того, з ким ви живете своїм фетишем, важливо, щоб ви довіряли один одному та могли дозволити собі піти.

ЗНАЙДІТЬ ПАРТНЕРІВ ЗА ФЕТІШОМ

Звичайно, домінатрікс може виконати для вас безліч фетишів. Домінатрікс пропонують безліч різних послуг, від класичного садомазо до фетишу підгузків до костюмів тварин та лікарняного сексу. Так що ви можете легко знайти когось тут, хто буде жити з вами вашим фетишем, але зазвичай це коштує хороших грошей.

Тому багато людей шукають своїх партнерів із фетишу в Інтернеті. Існує безліч порталів, де ви можете знайти сексуальних партнерів для всіляких хитрощів. Будь то фетиш, груповий секс або обмін партнерами - поки ваш злам є законним, ви можете знайти когось онлайн, щоб жити з ним. Тут важливо звернути увагу до серйозності. Не всі насправді є тими, за кого видають себе в Інтернеті. Ось чому ви повинні розглянути кілька речей перед першою зустріччю.

Перш ніж зустрітися, можливо, вам варто зателефонувати. Так ви зможете перевірити, чи подобаєтеся ви один одному. Тому що навіть якщо побачення тільки про секс, ви повинні бути хоча б наполовину на одній хвилі, щоб секс був справді добрий.

По-перше, зустрічайтеся у громадському місці, де є інші люди. Тут ви в безпеці і можете безневинно познайомитися зі своїм двійником, якщо вам це зручно, ви завжди можете потім піти. І завжди думай про презервативи, ніколи не покладайся на людину навпроти тебе.

Не всі живуть у партнерстві чи можуть жити своїм фетишем зі своїм супутником життя. Фетиш-партнер може стати ідеальною альтернативою для виконання найпотаємніших бажань. У будь-якому випадку важливо мати чіткі домовленості та довіру до своїх (можливих) власних стосунків та до вашого фетиш-партнера.