+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке – Лизання?

Отже, ласуни, сьогодні тренуємо язичок. Не в тій формі, якій ви довіряєте, але постільні види спорту, принаймні, так само цікаві, як ви знаєте: вам не потрібне жодне обладнання, тільки партнер з тренувань, і вперед. Правильно, сьогодні мова піде про лизання, а не про морозиво і не про цукерки. Пірнаємо вниз і дивимося на кунілінгус, тобто, задоволення вагіни язиком. Однак тут ви можете дізнатися, чому це подобається не тільки жінкам і на що можна звернути увагу при оральному сексі, щоб задоволення було обом і ніхто не застукав скоромовкою.

ЛИЗАТИ ПІД ЧАС СЕКСУ

Багатьом жінкам подобається думка про хороший оральний секс, тому лизання може стати ідеальною прелюдією до наступних занять любов'ю. Це стосується обох, тому що будь то чоловік або жінка: трохи акробатики мови наводить багатьох людей в рух. Лизання не завжди має бути просто прелюдія, але може призвести безпосередньо до щасливого кінця, як мінет. Але як зробити так, щоб партнер був задоволений своїм ротом? Є кілька еротичних хитрощів, які їй теж можуть сподобатися.

Перш за все, ви повинні переконатися, що вашому партнеру подобається оральний секс, тому що, якщо вам не хочеться кунілінгуса, ви напружуєтеся і не отримаєте від нього задоволення, не кажучи вже про оргазм.

# ПРИГОТУЙТЕСЯ ЛИЗАТИ

Перш ніж наблизитись язиком до клітора та області геніталій жінки, ви повинні почистити зуби, вимити руки та підстригти нігті, тому що ваші пальці часто використовуються при облизуванні. Людина, яку лизнули, може знову стрибнути в душ, що часто змушує їх обох почуватися комфортніше.

ЯК ПРАВИЛЬНО ЛИЗАТИ?

Будь-хто, хто вперше займається оральним сексом із жінкою, ймовірно, запитає себе: «Як мені зробити це правильно?» Не панікуйте, немає загальних «правильних» чи «неправильних», у всіх різні переваги. Відчуйте, які області особливо подобаються вашому партнеру, наскільки сильними повинні бути торкання язика і губ; зверніть трохи уваги на їхню реакцію.

Наприклад, якщо вона висуває таз уперед, у вас є дуже велика ймовірність, що їй подобається те, що ви робите. Якщо вона тягне таз вниз, можливо, вам слід знизити швидкість, можливо, ви занадто старанно працюєте.

Жінкам зазвичай потрібно трохи більше часу, поки вони не досягнуть оргазму, так що дайте своїй язиці перепочити і протягніть руку допомоги. Крім того, клітор дуже чутливий, тому будьте обережні навіть з м'якою мовою і не смикайте його занадто сильно. Створіть кілька варіацій вашого «патерну лизання» і не бійтеся використовувати пальці. При цьому не слід нехтувати погладжуванням області навколо вульви. Це допомагає багатьом жінкам залишатися розслабленими та ще більше збуджуватись. Крім того, облизування може через деякий час стомити, і перш ніж ви заведете собі скоромовку, обом сторонам краще не перегодовувати.

До речі, вам потрібно не лише концентруватися на інтимній зоні: ви також можете включити її груди та соски чи лизати інші чутливі частини її тіла.

МУЧИНАМ ТЕЖ ТРЕБА!

Хто б міг подумати, не лише жінкам подобається, коли їх облизують. Чоловікам теж подобається, коли їх балують таким чином, наприклад, коли вона поперемінно облизує його яєчка і кладе в рот, дмухаючи.

Деяким чоловікам подобається, коли їхній анус стимулюють мовою, але і тут само собою зрозуміло, що заздалегідь слід ретельно дотримуватися гігієни, чи не так? Пози для облизування в принципі різні, головне, щоб було зручно. Поза 69 дуже популярна у багатьох пар, тому що обидва партнери можуть одночасно насолоджуватися оральним сексом.

ЗРОБІТЬ ВИЛИЗУВАННЯ РІЗНИМ

Оральний секс - це не тільки відмінна прелюдія, але і приємна зміна в статевому акті, адже немає більш природного мастила, ніж ваша слина, і невелике облизування під час сексу може ще більше посилити сексуальну напругу.

У зв'язку з водою облизування часто набуває нової привабливості, наприклад, коли ви сидите у джакузі або у ванні і дозволяєте себе побалувати своєю мовою.

Як вже згадувалося, облизування призначене не тільки для інтимної зони, інші частини тіла також насолоджуються приємною грою язика. Класичними ерогенними зонами є вуха, шия та область декольте. Тут ви можете спочатку простимулювати своє тіло ніжними поцілунками та викликати мурашки по шкірі. У якийсь момент у гру вступає мова : французькі поцілунки, що лигаються і смоктання утворюють еротичний союз мрії, здатний викликати сильне сексуальне збудження як у нього, так і в неї. Але не смоктати занадто сильно, інакше ви отримаєте засоси.

ЗАХИСТ ВІД ВЕНЕРИЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПРИ ОБЛИЗУВАННІ

Навіть при оральному сексі ви не обов'язково захищені від захворювань, що передаються статевим шляхом, тому не слід забувати використовувати протизаплідні засоби, якщо ви не впевнені в стані медичної карти вашого партнера за іграм. Також можна використовувати презерватив для мінету або спеціальні серветки для лизання, які накладають на статеві губи та клітор для кунілінгусу.

Для багатьох людей інтимні поцілунки та лизання є просто частиною сексу, оскільки є абсолютно особливою формою близькості. Отже, пропущений день ніг, сьогодні день витоку: візьміть свого партнера з тренування та по черзі попрактикуйтеся в акробатиці мови.