+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Що таке потенція?

Потенційні препарати, що збільшують потенцію, проблеми з потенцією! Є багато тем, пов'язаних із цією фундаментальною темою чоловічої сексуальності. Але що саме означає ця сила? Як воно виникає і як виникають проблеми із потенцією? Ми докладно розглянули все це і розповіли вам усе, що вам потрібно знати про потенцію.

Термін "потенція" відноситься до здатності вашого тіла досягати ерекції. Спочатку цей термін означав фертильність, але сьогодні вінвикористовується для позначення еректильної функції. Сексуальне збудження призводить до того, що ваш пеніс стає жорстким. Для цього кров приливає до еректильної тканини та забезпечує її збільшення у розмірах та затвердіння. Пряме подразнення статевого члена також може спричинити ерекцію.

Імпотенція означає, що ваш пеніс більше не може стати жорстким. Якщо ж вона стає жорсткою лише на короткий час, а потім знову розслаблюється, у медицині це явище називається еректильною дисфункцією. Потенція, тобто стабільність статевого члена, автоматично знижується із віком; причини можуть бути різні, як і варіанти лікування.

№1: ПСИХОЛОГІЧНА ПРАЦЯ

Ви зараз перебуваєте під величезним тиском, все для вас надто важко і, можливо, ви все ще страждаєте від депресії чи тривожного розладу? Тоді це можуть бути причини, через які ваша потенція не працює так, як вам хотілося б. Ці наслідки можуть виникнути й у молодих чоловіків, але, якщо лікувати основну проблему, потенція зазвичай відновлюється.

№2: ГОРМОНАЛЬНІ ПОРУШЕННЯ ЯК ТРИГЕР

Гормони також можуть призвести до проблем із потенцією. Це відбувається, наприклад, якщо ваш організм виробляє дуже мало чоловічих статевих гормонів. Еректильна функція, ваша потенція, залежить від вмісту тестостерону у вашому організмі.

№3: НЕВРОЛОГІЧНІ РОЗЛАДИ

До серйозних фізичних причин імпотенції чи проблем із потенцією ставляться неврологічні захворювання, у яких порушуються нервові сигнали між мозком і статевим членом. Наприклад, тут враховуються системні захворювання, такі як апоплексія, розсіяний склероз чи хвороба Паркінсона. Але будьте обережні: не кожна тимчасова еректильна дисфункція має таку серйозну причину. У разі сумнівів, слід уточнити це у лікаря.

№4: СЕРЦЕВО-СУДИННІ ПРОБЛЕМИ

Літні чоловіки наражаються на більший ризик серцево- судинних проблем. (Тимчасова) еректильна дисфункція може бути спричинена вазоконстрикцією, кальцифікацією, гіперхолестеринемією або високим кров'яним тиском. Навіть надмірна вага може вплинути на потенцію.

№5: ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ

Порушення обміну речовин цукровий діабет, просто відомий як діабет, часто є причиною тривалої еректильної дисфункції. Молекули цукру відкладаються на краях кровоносних судин, не дозволяючи достатній кількості крові надходити до статевого члена. В результаті він більше не стає по-справжньому твердим.

ЯК МОЖНА ЗМІЦНИТИ СВОЮ ПОТЕНЦІЮ:

№1: СПОРТ ТА ТРЕНУВАННЯ

Вправи та тренування м'язів — два дуже ефективні способи набути великої мужньої сили. Причину цього можна знайти у гормональному балансі. Якщо ви регулярно займаєтеся спортом та покращуєте кровообіг, ваша серцево-судинна система буде підтримана. Але якщо ви тренуєте м'язи, виробляється більше тестостерону, а це, своєю чергою, посилює вашу потенцію.

№2: ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ

Звучить нудно, але факт: здорове харчування може забезпечити найкращу потенцію. Прості жирні кислоти та одноланцюжкові вуглеводи виробляють в організмі багато цукру, який він не може переробити. У довгостроковій перспективі вам не вистачатиме енергії, що може вплинути на вашу потенцію. З іншого боку, високоякісні продукти мають протилежний ефект і можуть забезпечити більш міцну та міцну ерекцію.

№3: ДОСТАТНЯ КІЛЬКІСТЬ РІДИНИ

Келих вина або пива іноді освіжає і розслаблює, але для мужності вам найбільше потрібна вода. Якщо ви п'єте замало, ваша кров згущується. Вона повільно тече на ваше тіло, і еректильної тканини статевого члена потрібно більше часу, щоб наповнитися кров'ю. З іншого боку, якщо у вашому організмі достатньо води, кров може текти, і ваш найкращий друг швидко набуде чинності, коли ви будете сексуально збуджені.

№4: УНИКАЙТЕ СТИМУЛЯТОРІВ

Якщо ви подивіться на коробки в тютюновому магазині, ви знайдете численну інформацію про шкоду для здоров'я, яку може завдати сигаретний дим. Не палити корисно для здоров'я, у цьому немає сумнівів, але це також допомагає покращити потенцію. Так що якщо ви завжди шукали хороший аргумент, щоб кинути палити, ви знайшли його зараз!

№5: РЕЛАКСАЦІЯ

Ви знаходитесь у постійному стресі? Після роботи ви поспішайте до спортзалу, потім швидко до хорошого друга, а потім хочете порадувати свою дівчину? За такої щільної програми легко може статися, що далі пояс нічого не вийде. Спробуйте розслабитись! Це може бути пробіжка у парку, а також півгодинна медитація.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ЦЕ

  • Потенція спочатку означає здатність виробляти потомство.
  • Сьогодні потенція означає еректильну функцію
  • Імпотенція може бути викликана різними причинами.
  • Потенційні препарати необхідні лише у виняткових випадках.
  • Сексуальні підсилювачі ніколи не слід приймати без консультації з лікарем.

"Синя пігулка" була чимось, що Нео не зовсім влаштовувало у фільмі "Матриця", і з нею слід бути так само обережним. Віагра та їй подібні збуджуючі засоби мають право на існування, але якщо у вас серйозні проблеми з потенцією, насамперед вам слід звернутися до лікаря. Будь ласка, не приймайте ліки, куплені в Інтернеті без рецепта.