+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Типи пенісу. Індивідуально, як і сама людина!

Кожна людина індивідуальна, як за зовнішністю, так і характером. Так само, як кожна людина виглядає по-різному, її найкращий твір також відрізняється від усіх інших. Звичайно, всі вони працюють однаково, але є певні відмінності.

Це стосується не лише довжини, хоч чоловіки люблять порівнювати пеніси. Кожен пеніс також має різну форму та колір, тому ми можемо говорити про різні типи пенісів. Точно сказати, скільки їх неможливо, оскільки є різні підрозділи. Мистецтво пеніса - це насамперед візуальні аспекти, тому що багато чоловіків ставляться до нього так само критично, як жінки до своїх грудей.

ТИПИ ПЕНІСІВ: ФОРМИ

Пеніс може бути прямим або вигнутим, коротким або довгим, товстим або тонким. Навіть якщо багато типів пенісів не відповідають ідеалу, їх все одно можна вважати нормальними. Але чоловіки стурбовані як зовнішнім виглядом свого пеніса; він також має забезпечувати приємний секс.

Звичайно, форма і довжина також впливають на сексуальне життя, не кожен пеніс приносить задоволення при кожній сексуальній практиці, іноді техніку необхідно доопрацьовувати. Але трохи попрактикувавши, ви зможете отримувати задоволення в ліжку з усіма типами пенісів.

По суті, коли справа доходить до чоловічого пеніса, насамперед проводиться відмінність між пенісом із крові та пенісом із плоті. Кривавий пеніс характеризується тим, що у нормальному стані він здається досить маленьким. Він показує свій істинний потенціал лише тоді, коли у нього виникає ерекція , тому він може значно збільшитись у розмірах.

Тоді пеніс вашого партнера може стати майже вдвічі більше, ніж він був у млявому стані. Деякі чоловіки навіть збільшують розмір утричі, тому кривавий пеніс може стати справжнім сюрпризом. Кров'яний статевий член є найпоширенішим, він має 80 відсотків всіх чоловіків. У багатьох чоловіків зазвичай досить непомітний пеніс, який може стати тягарем у деяких ситуаціях, наприклад, у сауні або у загальному душі.

З іншого боку, м'ясний пеніс у розслабленому стані вражає своїми значними розмірами. Як правило, чоловіча стать цьому дуже радий, адже у них завжди щось є в штанах. Якщо вашому партнеру пощастило з таким пенісом, ви також знаєте, що від ерекції більшого і очікувати не можна.

Насправді, найкращий шматок у повсякденному житті знаходиться майже на фінальній довжині, при хвилюванні додається лише кілька сантиметрів. Звичайно, різні типи пенісів відрізняються один від одного не лише візуально. Коли справа доходить до сексу, кожен тип має свої переваги та недоліки, як ви скоро дізнаєтесь.

ВЕЛИКИЙ АБО МАЛЕНЬКИЙ ПЕНІС?

Розмір завжди відносний, і те саме стосується і кращої чоловічої речі. У середньому німецькі чоловіки мають пеніс завдовжки близько 15 сантиметрів і коло близько 12,5 сантиметрів, виміряного в ерегованому стані. Якщо член вашого партнера перевищує розміри, його зазвичай вважають великим.

Але особливо коли справа стосується сексу, довжина насправді не є вирішальним фактором, тому що досить довгий пеніс також може спричинити біль під час проникнення. У цьому випадку набагато важливіше мати достатню товщину, щоб піхва була добре заповнена і стимуляція була більш інтенсивною. Якщо пеніс досить великий, ви повинні бути максимально розслабленими та вологими.

Тоді шийка матки також розслабляється, і вона не болить, коли кінчик статевого члена торкається передньої частини. Якщо у вас великий пеніс, особливо підходять пози для сексу, в яких ви можете контролювати рухи та глибину проникнення, наприклад, поза верхом.

Тільки коли пеніс в ерегованому стані не перевищує семи сантиметрів завдовжки, його можна вважати маленьким пенісом. Навіть якщо багато чоловіків вважають, що їхня найкраща річ надто мала, це трапляється рідко.

Це не причина, через яку він не повинен задовольняти вас сексуально. Нарешті, є кілька позицій та технік, які особливо рекомендуються у цьому випадку. Точка G знаходиться недалеко всередині тіла, і до неї легко дістатися навіть за короткого пеніса. Для цього ідеально підходять поза "по-собачому" і всі позиції, що допускають глибоке проникнення.

ПРЯМИЙ ЧИ КРИВИЙ ПЕНІС?

Незначне усунення чоловічого статевого члена цілком нормально і зазвичай ледь помітно. Ця невелика кривизна насправді є великою перевагою, оскільки означає, що ваш партнер може набагато краще досягти вашої точки G. Особливо в різних позах із Камасутри не зовсім прямий пеніс обіцяє величезне задоволення.

Протилежністю кривого статевого члена є звана ручка, т. е. прямий член, досить вузький. Жінки не обов'язково у захваті від цієї форми, оскільки зрештою вона більше залежить від товщини фалосу. Певна довжина може викликати біль під час статевого акту. Однак ручка ідеальна для анального сексу, тому такий тип пеніса може бути лише перевагою.

У випадку з бананом справа не в кривизні, яку ви знаєте з фруктів. Швидше за все, цей пеніс товщі посередині, а потім тонше біля основи і до кінчика. Проникнення набагато простіше завдяки вужчій голівці, а більш об'ємний член дає відмінні відчуття під час сексу. При конусоподібному пенісі ви маєте справу з широкою основою, а до кінчика член стає все вже.

Хоча проникнення легко, точку G неможливо стимулювати достатньою мірою. Коли ми говоримо про голівку гриба, жолудь височить над рештою кращого шматка. І тут статевий член особливо чутливий, оскільки стимуляція відбувається переважно через голівку. Однак глибоке проникнення пеніса може бути болючим, особливо під час анального сексу. Нарешті, є обрізаний пеніс, яким може стати будь-який тип пеніса .

Справа в тому, що кожен пеніс гарний по-своєму. Не дозволяйте нікому говорити вам, що з вашим пенісом щось не так і підбадьорюйте свого партнера, якщо він думає, що з вашим пенісом щось не так.