+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Переваги та недоліки полігамного сексу

Існує кілька плюсів полігамного сексу. До них можна віднести:

- Полігамний секс розпалює пристрасть, збільшує рівень близькості та довіри пари. 
- Займаючись сексом із кількома партнерами, ви можете навчитися новим позам. Це підніме вашу сексуальність і впевненість у собі, а також додасть безцінного досвіду.

- Це буде один із найприємніших ваших сексуальних спогадів. Вас переповнить сексуальна енергія і ви ніколи не забудете цю атмосферу. 
- У майбутньому вас збуджуватиме лише думка про секс з кількома партнерами. 
- Такий експеримент дозволить більше пізнати себе, свої сексуальні уподобання. Наприклад, якщо ви думаєте про секс з людиною вашої статі, але ніяк не зважитеся на такий крок, то полігамний секс як ніщо інше допоможе знайти відповіді на всі питання з цього приводу.

- Такий секс дуже зручний, тому що якщо вам не зовсім підходить один партнер, ви одразу можете переключитися на іншого. 

Перед тим, як наважаться на полігамний секс, ви повинні вивчити також недоліки цього заняття. Щоб бути готовим до форс-мажора, потрібно брати до уваги не тільки переваги.

Мінусами сексу з кількома партнерами є:
- Навіть найсерйозніші та найчудовіші стосунки може зіпсувати одна нічка групового сексу. І це не залежить від того, це були дії спонтанні чи навмисні. Небажаними та раптовими наслідками може стати: сором, зникнення інтересу один до одного, збентеження, незручність, жаль і т.д. До того ж, ви можете дізнатися про недоліки свого партнера, які раніше не здогадувалися. А також ці недоліки можете відчути в собі, наприклад, невпевненість у собі, ревнощі, почуття провини. 
- Під час фізичної близькості ви чи ваш партнер можете почати відчувати небажані почуття до іншої людини. Тоді з'явиться бажання повторити цей цікавий статевий акт. Надалі основна пара може розпастися. 
- Заняття полігамним сексом, як би сумно це не звучало, може стати основною причиною того, що кохані, котрі зважилися на цей крок, почнуть змінювати один одному. 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.