+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Ексгібіціоніст. Про бажання сексу та оголення на публіці

У повсякденному житті ми розуміємо під ексгібіціонізмом щось інше, ніж у юриспруденції чи психотерапії. Спільним є оголення чи сексуальні дії на публіці, але різниця полягає у злагоді всіх залучених людей. Ті, хто називають себе ексгібіціоністами, часто мають на увазі, що їм подобається демонструвати своє тіло, але вони не хочуть провокувати негативну реакцію.

СЕКС НА ПУБЛІЦІ

Багато людей фантазують про секс у громадських місцях – чи то секс у лісі, чи секс по-швидкомуу ліфті чи десь ще. Часто із цим пов'язане хвилювання. Це табу, що порушується. Вас могли спіймати та побачити у будь-який момент. При цьому відданість власним почуттям та кипіння бажань поєднуються воєдино. Ви не хочете контролювати себе, доки не повернетеся додому, ви хочете почати тут, зараз і негайно. Те, що для одних звучить захоплююче, для інших повний стрес! Дослідження показують, що вам подобається секс на публіці чи ні, насправді залежить від вашої особистості. Люди, які люблять і потребують гострих відчуттів, які люблять адреналін, також з більшою ймовірністю повідомляють, що є ексгібіціоністами або принаймні фантазують про секс на публіці.

ЕКСГІБІЦІОНІЗМ ЯК ФЕНТЕЗІ: НАГОТА НА ПУБЛІЦІ

Ще одна фантазія людей, які називають себе ексгібіціоністами, — публічне відслонення. Здається, тут є приблизно дві категорії. Деякі повідомляють, що збуджує думку побути оголеною у громадському місці – це може бути сауна, роздягальня чи громадське місце. Інші повідомляють, що ідея виявитися оголеною перед певною групою порушує. Є також цілі порнофільми під назвою «Одягнений чоловік, гола жінка» ( CMNF).), одягнений чоловік, оголений чоловік (CMNM), одягнена жінка, оголений чоловік (CFNM), одягнена жінка, оголена жінка (CFNF). Частиною цих фільмів та фантазій часто є те, що власне оголене тіло оглядається та оглядається одягненою людиною або людьми. Ви (фізично) розкриваєте про себе все і таким чином показуєте себе вразливим, тоді як інша людина нічого про себе не розкриває і залишається загадкою.

Декого хвилює поєднання обох категорій: одягнена людина показує вас оголеною на публіці. Тут може зіграти роль покірність оголеної людини. Ви «маємо» все показати і порушити соціальну традицію бути одягненим, а інша людина цього не робить.

ОДИН З ВАРІАНТІВ: СЕКС АБО ФЕТІШ-ВЕЧІРКИ.

У відповідному контексті та обстановці секс та нагота можуть спостерігатися публічно. Якщо секс у центрі міста можна розцінювати як суспільну неприємність, то у клубі чи на відповідній вечірці він може бути привабливим та не мати наслідків. Те саме стосується і наготи. Будь-хто, хто відвідує секс-вечірку, мовчки погоджується, що він: вона побачить оголених людей або людей, які займаються сексом. Можливо, навіть цікаво буде подивитися. Отже, будь-хто, хто говорить «Я ексгібіціоніст» або «Я ексгібіціоніст» у повсякденному соціальному сенсі, як описано тут, означає: подивіться та подивіться, чи є і де такі вечірки у вашому районі. Можливо, це лише ваша справа!