+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Електростимуляція: коли задоволення перебуває під напругою

Так приємно поколювати? Тоді ви або недавно закохалися, або любителі еротичної електростимуляції, скорочено E-Stim. Електросекс стає все більш і більш популярним, і багато пар роблять свої відносини більш захоплюючими: електростимулятори посилають у тіло невеликі електричні імпульси, що викликають збуджуюче збудження. Можливі навіть сильні оргазми!

ЩО ТАКЕ ЕРОТИЧНА ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ?

Знову і знову говориться, що електричний струм може полегшити фізичний біль у м'язах, суглобах та голові. Але: електрику можна використовувати і для стимуляції ерогенних зон особливим чином.

Багато любителів цього фетиша воліють - особливо в області БДСМ - інтимні області, такі як пеніс,  анус  або  піхву. Але таким чином можна стимулювати й інші ерогенні зони на тілі, такі як  соски чи ступні.

Багато виробників покладаються на присоски або клейкі подушечки для своїх пристроїв. Їх легко прикріпити до тіла, а також зняти знову.

Увага: Використовуйте лише сертифіковані пристрої, щоб бути впевненим, що все працює безпечно та без ускладнень під час електронних пригод!

# ВАЖЛИВО

Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, проблеми із серцем та/або підвищений кров'яний тиск, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед використанням відповідних пристроїв!

ЯК ПРАЦЮЄ ЕРОТИЧНА ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ?

Еротична електростимуляція родом із США. Пристрої, спеціально розроблені для сексуальної стимуляції, існують із 1980-х років. Раніше часто використовувалися медичні апарати MENS та TENS, які лише частково підходять для електросексу. Так звані пристрої для тонізування тіла також можуть бути використані не за призначенням, але ви не повинні їх обов'язково використовувати.

Тому що зараз існує безліч пристроїв, призначених виключно для електронної стимуляції. Кожен апарат струмової стимуляції працює з постійним струмом та низькочастотним змінним струмом, який подається в тіло через електроди. Оскільки людське тіло складається переважно з води, воно дуже добре проводить електрику. До речі, передача роздратування в нервовій системі є не що інше, як електрика.

Тіло реагує на електричні подразники, і якщо електроди знаходяться у правильному місці на тілі, можливі величезні відчуття задоволення та оргазми. У БДСМ як покарання також використовується електронний стимул, тут (приємний) біль є бажаним ефектом.

# НЕБЕЗПЕКА

Будь ласка, не намагайтеся самостійно створювати пристрої для еротичної електростимуляції! Це небезпечно і може призвести до серйозної травми.

ЩО СЛІД ВЧИТАТИ ПРИ ЕРОТИЧНІЙ ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЇ?

За загальним визнанням, думки розходяться, коли йдеться про зв'язок між електрикою та сексом. Те, що одні знаходять захоплюючим, в інших викликає мурашки по спині.

Якщо ви хочете скласти власну думку та зацікавлені (і, як згадувалося вище, здорові), вам може бути корисно просто спробувати електросексу. В даний час існує низка секс-іграшок спеціально для цієї галузі. Тому приділіть трохи часу тому, щоб ознайомитися зі своїми – у прямому значенні цього слова – захоплюючими можливостями.

Іноді, до речі, варто трохи поекспериментувати. Той факт, що ви можете не відчувати задоволення в якійсь частині свого тіла, не означає, що електростимуляція взагалі не для вас.

#РЕКОМЕНДАЦІЯ

Особливо спочатку не варто перестаратися в сексуальній грі з плином. Більшість іграшок цього типу можна настроїти індивідуально. Спочатку перевірте інтенсивність світла та поступово збільшуйте її. Багато людей вперше дізнаються про напругу Elektrotoys , коли вонимастурбують . Це дає їм можливість дізнатися ще індивідуальніше, що їм подобається і не подобається.

ВАМ ЦЕ ПОТРІБНО ДЛЯ УСПІШНОГО ЕЛЕКТРОСЕКСУ

ПРИСТРІЙ СТРУМУ СТИМУЛЯЦІЇ

Існують як стаціонарні пристрої, які працюють або від розетки або від акумулятора, а також ті, які можна використовувати гнучко і мобільно. Вони часто працюють від акумуляторів або батарей і мають різні електроди або насадки. Ви можете придбати пристрої стимуляції струму для еротичної електростимуляції в Інтернеті або в спеціалізованих магазинах. Вибір великий, тому є щось на будь-який смак.

ЕЛЕКТРОДИ

Ви прикріплюєте до шкіри класичні електроди, відомі вам по лікарні. Існують також варіанти, які наносяться за допомогою всмоктуючого механізму. Ви підключені до пристрою за допомогою кабелю. Існують також кільцеві електроди, які можна надіти на палець, чоловічий статевий член або інші частини тіла. Стаціонарні пристрої поставляються як мінімум з двома електродами, деякі мобільні варіанти мають лише двополюсний електрод.

СЕКС-ІГРАШКИ ВСІХ ВИДІВ В ЯКОСТІ ЕЛЕКТРОДУ

На додаток до класичних електродів, в даний час існує безліч варіантів, щоб зробити електросекс ще цікавішим. Ви знайдете анальні пробки, фалоімітатори, затискачі для сосків і багато інших секс-іграшок, які діють як електроди і призначені для використання з електричною стимуляцією.

ПРОВОДНЕ ЗМАЗУВАННЯ

Ви можете використовувати наявне у продажу мастило на водній основі (через його провідність) або використовувати спеціальне мастило для електростимуляції. Якщо в звичайне мастило додати трохи кухонної солі, вона проводить ще краще. Ви просто рясно наносите гель-мастило на шкіру, де повинні бути прикріплені електроди.

ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ В БДСМ?

Припущення очевидне, але бачити сфери застосування електростимуляції виключно в БДСМ було б точно не правильно. Тим часом, безумовно, є багато пар, які не належать до цієї сцени, але яким стало цікаво, і вони вирішили просто спробувати.

У певному сенсі можна сказати, що електростимуляція стала набагато «нормальнішою», ніж, можливо, кілька років тому. Відповідно, може бути смішно піддатися цікавості, зруйнувати упередження і, таким чином, з'ясувати — разом із вашим партнером чи поодинці — чи стоїть за цим фетиш, від якого ви обоє могли б у захваті.

ПРАКТИКА НЕ БЕЗ РИЗИКУ

Одна річ, про яку ви обов'язково повинні знати: завжди потрібна велика обережність, коли ви граєте в сексуальні ігри з електрикою. Еротична електростимуляція пов'язана з великим ризиком, особливо недосвідчених.

Дуже важливо: Ніколи не дозволяйте струму проходити через грудну клітку. В іншому випадку може постраждати серце і, в гіршому випадку, перестати битися. Голова є також зоною абсолютного табу. Мозок дуже чутливий і навіть невеликі струми можуть призвести до небезпечних для життя епілептичних нападів.

Також необхідно виявляти велику обережність під час використання кардіостимуляторів, інсулінових помп або аналогічних медичних імплантатів.Пірсинг та мідні спіралі також можуть викликати проблеми, і вагітним жінкам краще повністю уникати електросексу. Опіки, отруєння (електроепіляція) та інші травми також можливі, якщо ви недостатньо обережні або використовуєте недостатньо мастила. Якщо ви не впевнені, не бійтеся поговорити зі своїм лікарем про наслідки гри з електрикою!

Грати з плином захоплююче, абсолютно. Але щоб запобігти небезпеці, слід добре підготуватися та завжди використовувати якісне спорядження. Еротична електростимуляція не є чимось проміжним і новачкам, зокрема, слід провести деяке дослідження, перш ніж давати собі стрибки напруги. Але якщо ви повільно збільшуєте силу струму, використовуєте достатню кількість мастила і дотримуєтеся інструкцій з техніки безпеки, ніщо не завадить електрифікувати ігри.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ЕРОТИЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЇ

Гра з електрикою може бути дуже привабливою, але завжди слід насолоджуватися з обережністю. Наступні рекомендації допоможуть вам ще більше насолодитися електростимуляцією.

  • Повільно (!) наближуйтесь до вищих струмів
  • Вибирайте лише якісні, сертифіковані пристрої
  • При необхідності спробуйте спочатку електростимуляцію під час  мастурбації.
  • Якщо у вас є сумніви, що з вашим здоров'ям все гаразд, наприклад, із серцево-судинною системою, перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.
  • Не намагайтеся умовити свого партнера або навіть здивувати його електричним струмом.
  • Не порайтеся з секс-іграшками, щоб отримати ще більше «мочі».

Еротична електростимуляція має багато послідовників. Нині це набагато більше, ніж просто тренд. Цей тип сексуальної стимуляції особливо популярний у БДСМ-сцені. Звідки спочатку береться бажання стимулювати себе електрикою, незрозуміло. Безперечно те, що зараз є багато іграшок, які були об'єднані з електрикою. Одні з них викликають більше, інші менші за «болі».

Відчуття, що виникають у зв'язку з електростимуляцією, дуже індивідуальні і, звичайно ж, залежать від іграшки, що використовується. Як завжди, ви повинні встановити власні обмеження тут.