+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Груди: вся інформація про груди

Сьогоднішній порядок денний: посадка спереду, укладання дров перед кабіною, перевірка рогів і вигулювання цицьок - все це на тему цицьок. Як вони виглядають, що вони можуть робити і як їх справді можна зіпсувати? Тут ви можете дізнатися!

ГРУДИ: ЖІНОЧІ ГРУДИ

Коли ми говоримо про груди, ми зазвичай маємо на увазі жіночі груди, що складаються в основному з жирової і сполучної тканини і виконують особливо важливу функцію: годувати немовля. Під шкірою та жиром знаходиться молочна залоза, яка виділяє грудне молоко через молочні протоки та соски під час грудного вигодовування.

Тепер ви можете подумати: «Ну, всі ссавці так роблять, то чому ж я не бачив у зоопарку жирафа D-cup?!» Хороша думка — насправді ми, люди, єдині ссавці, у яких груди надто випирають і можуть бути більшими без молочної начинки.

Чому це так, поки що точно не з'ясовано. В еволюційних дослідженнях існують різні теорії, деякі з яких звучать трохи дивно: деякі вчені стверджують, наприклад, що у людини груди виникли, коли ми йшли прямо. Груди спереду повинні імітувати сідниці, на які чоловіки рачки могли безсоромно дивитися.

Хоча причина появи грудей ще не з'ясована, одне можна сказати напевно: ми знаходимо жіночі груди дуже сексуальними - принаймні в західному світі. В інших культурах, де груди не перебувають у бюстгальтерах щодня, вони сприймаються як менш привабливі.

Що впливає на зовнішній вигляд грудей?

Якщо ви один із щасливчиків, яким довелося побачити ті чи інші груди, ви, ймовірно, помітили, що не всі вони виглядають однаково. Зростання грудей зазвичай починається під час статевого дозрівання під впливом гормонів. Розмір та зовнішній вигляд залежать від кількох факторів:

  • Схильність: Наші гени впливають не тільки на розмір тіла, але і на розмір чашки - груди родичок зазвичай добре псує зовнішній вигляд власних грудей за розміром та формою.
  • Маса тіла: Груди в основному складаються з жирової тканини і тому також змінюються в міру того, як ви набираєте або втрачаєте вагу. На жаль, ви не можете вплинути на те, куди саме ви покладете або заберете жир - деякі навіть спалюють дрова перед хатою, знімаючи його.
  • Вік: Завжди пам'ятайте, молоді істоти, руйнівна дія часу рано чи пізно з'їсть усіх нас. На додаток до сивого волосся і зморшок, тканина молочної залози також слабшає в міру того, як ми стаємо старшими - результат: груди з роками притягуються все більше і більше до землі.
  • Спорт: ми повинні розвіяти міф: ви НЕ МОЖЕТЕ збільшити обсяг тканини грудей за допомогою спорту. Тим не менш, можна використовувати силові тренування для зміцнення грудних м'язів, що лежать під тканиною молочної залози, що може створити ілюзію повніших грудей. А якщо ви спалюєте багато калорій під час тренування, то... див. пункт "Вага тіла"
  • Гормони: Гормони змушують груди рости під час статевого дозрівання, змінюють її під час менопаузи, забезпечують зростання під час вагітності та грудного вигодовування, у гормонів багато роботи, особливо коли йдеться про груди.

Звичайно, ви також можете отримати допомогу у формуванні грудей відповідно до ваших побажань: збільшення грудей вже багато років є однією з найпопулярніших косметичних операцій у Німеччині. Якщо така операція занадто екстремальна для вас, іноді допомагає бюстгальтер пуш-ап із гарною підкладкою.

Деякі, однак, хочуть прямо протилежного: великі груди можуть викликати такі проблеми, як біль у спині та погана постава, або зробити фізичну активність практично неможливою, тому операція зі зменшення грудей не є рідкістю.

Крім того, транс-жінки часто збільшують груди як частину свого переходу, в той час як транс-чоловіки можуть зробити мастектомію, повне видалення тканини молочної залози.

УСІ ЦИЦЬКІ ПРЕКРАСНІ!

Дуже небагато грудей у ​​світі круглі і симетричні - у багатьох випадках одні груди часто більші за інші, деякі груди мають досить витягнуту форму, деякі дуже плоскі, деякі далеко один від одного, а деякі дуже близько один до одного. Соски також бувають різних форм, кольорів та розмірів, а також можуть дивитися в різні боки.

Це все цілком нормально, і ви завжди повинні пам'ятати, що не існує такого поняття, як «ідеальні груди». Але одне можна сказати, напевно: всі груди прекрасні.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Якщо ви любите груди так само, як і ми, ви захочете, щоб вони залишалися здоровими. Тож відзначте жовтень у своєму календарі рожевим кольором – це місяць поінформованості про рак молочної залози. У цей час відбуваються заходи та кампанії, спрямовані на привернення уваги до профілактики, лікування та досліджень раку молочної залози.

ГРУДИ ЯК ЕРОГЕННА ЗОНА

Тепер ми підійшли до захоплюючої частини: навіть якщо мета грудей полягає в тому, щоб насамперед годувати дітей, для багатьох людей вона відіграє важливу роль у сексі.  
Для багатьох людей залучення близнюків у заняття любов'ю - це найкраще, що можливо.

Але груди - це не тільки об'єкт бажання, а й ерогенна зонаСоски, зокрема, знаходяться на передньому краї у прямому розумінні цього слова: наконечники грудей дуже чутливі і є однією з абсолютних гарячих точок для багатьох людей. Одне дослідження також показало, що у людей з вульвою та піхвою стимуляція сосків викликає виверження ділянки мозку, пов'язаної з геніталіями. Доходить до того, що деякі щасливчики серед нас повинні навіть мати можливість відчути оргазм сосків — ну, вам просто потрібно знати, на які кнопки натискати.

А ще є ще одна сексуальна практика, де груди справді кидають виклик : робота з цицьками, у просторіччі звана titfuck і fancy coitus intermamarius. Залежно від розміру грудей більш менш стиснуті, так що пеніс може тертися між ними.

ГРУДИ: ІГРАШКИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ СТИМУЛЯЦІЇ

Звичайно, ви можете просто стимулювати груди та соски пальцями чи ротом. Але якщо ви хочете змін, є кілька інструментів, які ви можете використовувати, щоб дійсно потішити стебло. До них відносяться:

Так чого ж ти чекаєш? Піднесіть м'які пагорби до грудей і приділіть грудях увагу, на яку вони заслуговують.

*жіночий у сенсі: біологічно жіночий