+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Груповий секс. Абсолютно табуйована тема чи гаряча інтрижка?

Деякі речі просто веселіше у групі – секс є частиною цього? Груповий секс, іноді також званий груповухою, звичайно, не для всіх: куди подіти всі ці руки та ноги, хто чим займається, з ким...? Багато людей також запитують себе: що ж таке груповий секс? Де він починається, де закінчується? І як секс із кількома учасниками стає справжнім задоволенням?

ЩО ТАКЕ ГРУППОВИЙ СЕКС?

Трійка - це термін, про який, мабуть , чув кожен. Математично це вже стосується групового сексу. Тому що все, що складається з більш ніж двох людей, вважається групою (двоє натовп, троє вечірка...). Проте сузір'їв набагато більше, ніж занять коханням утрьох. Тут, наприклад, слід згадати груповий секс груповухи. За цим особливим різновидом ховається сексуальна пригода між жінкою та безліччю чоловіків. Теоретично можна було б і навпаки, але принаймні в порно частіше зустрічається варіант із однією жінкою та безліччю чоловіків.  

У груповому сексі немає встановлених правил про те, хто з ким займається сексом, якщо ви не домовилися про це заздалегідь. Теоретично кілька пар можуть займатися сексом в одній кімнаті, але кожна має лише один партнер. Але можливий і обмін партнерами. Власне, груповий секс - це не що інше, як секс, що складається з більш ніж двох осіб.

Не всі жінки і чоловіки готові мати більше одного партнера під час сексу. Особливо якщо ви моногамні, ви можете навіть не уявити собі цього. Це абсолютно нормально, тому що секс, зрештою, теж справа смаку.

4 ПИТАННЯ ПРО ГРУППОВИЙ СЕКС

#1: Де відбувається груповий секс?

Груповий секс може статися скрізь, де відбувається класичний секс. Проте учасники часто зустрічаються у свінгер-клубах, оскільки саме тут можна у невимушеній обстановці познайомитись один з одним та обов'язково зустріти однодумців. Бувають і приватні зустрічі у своїй оселі, хоча сусіди тут грають роль. Скарги цілком можуть виникнути, якщо раптом десять чоловіків застогнуть одночасно, а десять жінок закричать про свої оргазми.

#2: Де люди зустрічаються для групового сексу?

Знайти однодумців для групового сексу у побуті складно. Зрештою, ви не підійдете до цікавого чоловіка і не запитаєте його, чи не хоче він зайнятися сексом із трьома іншими людьми. Тому свінгер-клуби дуже популярні як місце для знайомства. В Інтернеті також є спеціальні портали, де люди, які бажають зайнятися сексом із кількома людьми, можуть реєструватися та шукати. Доклавши небагато зусиль, нескладно знайти відповідну дружню групу.  

#3: Хто з ким спить у груповому сексі?

Знову ж таки, правила немає, адже хто з ким спить, залежить від сузір'їв. Зокрема, парам слід заздалегідь уточнити, які обмеження коли йдеться про груповий секс. У свінгер-клубах, наприклад, є пари, які цілуються з іншими, але здійснюють статевий акт лише зі своїм партнером. Що дозволено, а що ні, залежить від вас та вашого смаку.

#4: Груповий секс як сингл можливий?

Ви самотні і хочете зайнятися сексом з кількома людьми? Заради справедливості, ми повинні сказати, що, як жінці, вам, мабуть, буде легше. Самотні чоловіки часто перебувають у невигідному становищі, навіть у клуб свінгерів їх не пускають вечорами або обмеженою кількістю. Однак, якщо ви активно шукаєте, ніщо не завадить весело провести час у групі, навіть самотужки.

3 ПОРАДИ, ЯКІ СЛІД Враховувати при груповому сексі

#1: Не перетинайте межі

Ваш партнер давно хоче групового сексу, але ви все ще не впевнені, чи хочете ви його насправді? Не виходьте за свої особисті межі тільки для того, щоб зробити задоволення партнеру. Важливо, щоб ви говорили про всі свої побажання та відкрито заявляли, з чим ви не згодні. Якщо ви не хочете, щоб він займався сексом з іншою людиною, скажіть йому: їй! У цьому випадку завжди слід враховувати  потреби людини, яка має більше турбот.

#2: Не забувайте про контрацепцію

Протизаплідні засоби є не менш важливими при груповому сексі, ніж при сексі з партнером. Також майте на увазі, що ви повинні негайно змінювати презерватив кожного статевого партнера. Те саме, до речі, стосується і секс-іграшок. Якщо ви використовуєте вібратор із кількома людьми, чистіть його між ними. Секс-іграшки також можуть передавати хвороби.  

#3: Почніть з малого

Якщо ви хочете зробити свої перші кроки в груповому сексі, вам краще почати з малого! Секс із десятьма людьми може бути досить стомлюючим і зрештою призвести до незадоволеної тяги. Гарний початок - класичний секс утрьох. Тому що: Чим більше учасників, тим більше потреб ми не хотіли, щоб задоволення вироджувалося в роботу.

Груповий секс може бути дуже захоплюючим заняттям, але іноді ідея приємніша за практику. З кількома підготовчими думками ви можете бути впевнені, що секс із кількома людьми не стане провалом.