+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Алфавіту секс поз. Як досягти оргазму від A до Z

A, B, C, D, E, F, G... Добре, я впевнений, що ви всі знаєте абетку. А як щодо алфавіту поз для сексу? Чи є насправді різні пози для сексу для кожної літери і які особливо популярні?

МАЛЕНЬКИЙ ЛЕКСИКОН ПРО СЕКС!

Від A для анала до Z для французького поцілунку, безперечно є відповідний сексуальний термін для кожної літери алфавіту. Але чи дійсно для кожної літери алфавіту є сексуальна позиція ? Ймовірно, ні, тому що тут теж не вийде через літери, що рідко використовуються, таких як «Q» або «Y».

Чи знаєте ви, що ABC секс також є типовим терміном, який може зустрічатися в парах? Це означає, що пара займається сексом вкрай рідко. ABC означає секс у свята, дні народження або ювілеї.

Алфавіт має й інше призначення, оскільки він використовується в кунілінгусі. Іноді люди запитують, як найкраще подарувати своєму партнеру красиві моменти своєю мовою. Порада, яка часто дається, полягає в тому, щоб простежити алфавіт мовою. Отже, від А до Я до оральної кульмінації! Ви куштували це раніше?

А ДЛЯ ТЕРГО

Насправді собачий стиль ховається за терміном A Tergo. Це термін, що означає позу для сексу, коли ви проникаєте у піхву партнера ззаду.

B ДЛЯ ВИСТРІЛА В ПУПОК

Це трохи схоже на гру в дартс, тому що постріл у пупок полягає в попаданні сперми прямо в пупок партнера під час еякуляції. Повний газ вперед та шланг вниз. Пупок вважається яблучком. Дивна практика, але, мабуть, часом досить кумедна.

C ДЛЯ КАТАННЯ НА КИТАЙСЬКИХ САНЯХ

Катання на китайських санях - це особлива сексуальна поза, яка дозволяє вашому партнеру також інтенсивно стимулювати вашу точку G. У цій позі, як жінка, ви лежите на спині, а сідниця впирається в стегна вашого партнера, який стоїть навколішки перед вами. Якщо він тепер проникає у вас, він однаково стимулює клітор і точку G.

D ДЛЯ ГЛИБКОЇ ГЛОТКИ

Глибоко, глибше, глибоко в горлянку! Цей варіант мінету часто показують у порно. Мистецтво полягає в тому, що пеніс чоловіки беруть глибоко у горло. Перш ніж зневірятися в собі: Глибока ковтка - це техніка, яку може практикувати не кожен, часто заважає блювотний рефлекс.

E ДЛЯ ПОЛОЖЕННЯ СЛОНУ

Ця поза з Камасутри - варіант сексу а терго , тобто. ззаду**. Пасивна частина лежить на животі, а активна частина лежить зверху і проникає ззаду. Поза, в якій ви можете дуже добре зблизитися і притиснутися один до одного.

F ДЛЯ ФЛАНГУ

Знаєте крос із футболу? Він також має своє місце у алфавіті статевих позицій. На фланзі ви і ваш партнер лягаєте боком і дивіться один на одного. Ваша нижня нога знаходиться прямо поруч із ногами чоловіка, ваша верхня нога знаходиться на його верхній частині стегна. У принципі, фланг - варіант ложкової позиції, але ви дивитеся один одному у вічі.

G ДЛЯ ГРУППОВОГО ВИБУХУ

Gang Bang можна перекласти майже прямо! Банда = кілька чоловік, Банг = сленгове позначення сексу. Отже, кілька людей займаються сексом один з одним у груповуху. У порно зазвичай одна людина – жінка, а решта – чоловіки.

H ДЛЯ ГАНДБОЛУ

Гандбол - не зовсім нешкідлива сексуальна практика, коли рука вводиться в задній прохід або піхву у вигляді кулака. Існує значний ризик отримання травми, якщо практика виконується без досвіду і без анатомічних знань.

МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ІНДІЙСЬКИЙ

Поза для сексу з Камасутри називається індійською. Це дуже тривалий статевий акт, в якому ви виконуєте кілька поз зі своїм партнером і, як правило, не поспішайте під час сексу.

J ДЛЯ ЖЕЛЕЙНИХ БУСИН

Желейні намисто – це маленькі іграшки, які вставляють у задній прохід у вигляді кількох кульок на ниточці. Правильно ідентифіковані засоби еротичної стимуляції називаються просто анальними ланцюгами. Сексуальну кульмінацію можна посилити, різко знявши ланцюжок.

K ДЛЯ КАМАСУТРИ

Камасутра, ймовірно, одна з найбільш захоплюючих книг на тему сексуальних поз. У цій книзі міститься 729 різних практик, деякі з яких вимагають більшого, ніж базові спортивні знання. Окрім того, книга передає можливість досягнення духовного благополуччя.

L ДЛЯ ЛИЗАННЯ

Облизування в просторіччі називається кунілінгус, коли ви балуєте і стимулюєте свого партнера своєю мовою. Анальне лизання також стає все більш поширеним явищем, часто у поєднанні з кунілінгус.  

М ДЛЯ КОЙТУСУ МАМИ

Mamma coitus - це технічний термін для позначення траха цицьок. У цій практиці ви проникаєте своїм пенісом у простір між грудьми вашої партнерки. Цей вид сексу зустрічається і у лесбіянок, коли піхва потім треться прямо про сосок партнерки.

N ДЛЯ НАСЛІДКІВ

Постлюдія є аналогом прелюдії, яка працює на сексуальне збудження. Це відбувається після сексу і в основному включає ніжні вираження любові, такі як ласки, поцілунки або обійми. Наслідки часто важливі, особливо для жінок, тому що їх крива збудження знижується набагато повільніше.

О, ЯК ОРАЛЬНИЙ СЕКС

Оральний секс - це сексуальна практика, яка можлива у всіх парних сузір'ях. Йдеться про те, щоб зіпсувати секс вашого партнера своїм ротом. Якщо стимулюється область жіночих статевих органів, це називається кунілінгус. Якщо з іншого боку, пеніс стимулюється орально, то феляція є точним терміном. Стимуляцію ануса називають анілінгус або риммінгом.

P, ЯК ОБМІН ПАРТНЕРАМИ

Обмін партнерами це коли щонайменше дві пари займаються сексом разом, але партнери змінюються. Обмін партнерами можна практикувати у великих групах.

Q ДЛЯ ШВИДКОГО

Швидкий секс - це не що інше, як секс, де все відбувається швидше, ніж зазвичай. Швидкий секс не включає прелюдії, тільки чистий секс. Швидкі номери часто використовуються для сексу у незвичайних місцях.

R ЯК ПОЗИЦІЯ ВАСАДНИКА

Наїзниця - одна з найпопулярніших поз у сексі серед гетеросексуальних пар. У цьому положенні жінка бере штурвал і сідає на партнера. Своїми рухами вона визначає, наскільки швидко і глибоко його пеніс може проникнути до неї. При цьому він має можливість додатково стимулювати її клітор і довести її до оргазму.

S ДЛЯ КАТАННЯ НА САНКАХ

Літера S приготувала вам цікаву поїздку на санях. У цій позі, яка, згідно з легендою, прийшла з Китаю, ви лежите на спині як жінка, а ваш партнер стає навколішки між вашими стегнами. Тепер він піднімає ваш таз і переміщає вашу піхву до свого пеніса. Твоя попка спокійно лежить на його стегнах, а він знову і знову нахиляється вперед. Цей рух візуально нагадує катання на санях, звідси назва.

Т ДЛЯ СЕКСУ ПО ТЕЛЕФОНУ

Секс по телефону – це еротичні розмови з партнером по телефону та збудження від цього. Як правило , обидві сторони мастурбують після розмови по телефону про сексуальний настрій. Сексом по телефону можна займатися анонімно через професійні гарячі лінії, а також з партнером.

U ПОДОБАЄТЬСЯ ЗВОРОТНА ПОЗИЦІЯ ВАСАДНИКА

У позі зворотної наїзниці ви сидите зверху на своєму партнері, але повернені спиною до його обличчя. Як і в класичній позі вершника, ви можете контролювати інтенсивність союзу за допомогою рухів тазу. Ваша позиція може більше стимулювати низ.

V ДЛЯ СЛОВЕСНОГО ЕРОТИЗМУ

Словесний еротизм також відомий як брудні розмови і описує сексуальну практику, в якій сексуально збуджуєте один одного, використовуючи «брудні» слова. Вербальна еротика може використовуватися у прямому занятті любов'ю, а також у формі секстингу, телефоном або в передачах з веб-камери, щоб порушити партнера.

W ДЛЯ ВІДЕНСЬКИХ УСТРИЦЬ

Віденська устриця - це модифікована форма місіонерської пози , в якій ви, як жінка, лягаєте внизу, а ваш партнер - вгорі, ви лягаєте на спину і підтягуєте ноги до тіла. Вони знаходяться в напрямку голови, і тепер ваш партнер може проникнути у вас. Тепер ваші ноги на його плечах. У цьому положенні ваш партнер може дуже глибоко проникнути у вас і особливо добре стимулювати вашу точку G.

X ПОДОБАЄТЬСЯ ПОЗИЦІЯ X

Позиція X описує положення, в якому ви та ваш партнер переплітаєте ноги. В результаті ви менш здатні рухатись і можете відстрочити дію. Позиція X також часто використовується для повільного сексу.

Y ДЛЯ ПОЗИЦІЇ ІНЬ ЯН

Поза інь-ян є модифікацією пози , в якій ви, як чоловік, лягаєте на спину і підтягуєте ноги до живота. Тепер ваша партнерка лежить у вас на ногах і може задовольнити вас орально, поки ви ще балуєте її своїм ротом.

Z ПОДОБАЄТЬСЯ СЕКС ГІРНИЧНОЇ

Секс покоївки - це загальний термін для сексуальної рольової гри , в якій пасивна частина бере на себе роль покоївки та служниці. У більшості випадків заздалегідь підбирається відповідне вбрання, яке чітко виділяє покірну частину в ролі покоївки. Завдання – надання сексуальних послуг.

В алфавіті сексуальних позицій є що відкрити, тому що ви можете не знати деякі позиції щодо позиції, але знаєте за назвою. Якщо вам хочеться створити власну абетку, просто вигадуйте нові пози разом зі своєю половинкою!