+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Гарний секс – це просто питання розуму?

Для деяких жінок секс - така ж повсякденна справа, як ранкова кава, для інших - така ж хвилююча, як перше побачення. Третім дамам це мало приносить задоволення – для них секс так само дратує, як візит до стоматолога. Деякі знаходять секс досить приємним, але можуть обійтися і без нього. Якщо ви не належите до категорії німф або сексоголіків, наступні пропозиції, натхнення та поради можуть допомогти вам насолоджуватися сексом ще більше.

КОХАННЯ ВІТАЄ У ПОВІТРІ

Для того, щоб взагалі мати можливість розслабитися, більшості жінок в першу чергу необхідна обстановка, в якій вони почуватимуться комфортно. Однак якщо ви хочете стати ближчим, то релаксація, звичайно, важлива тема. Для більшості жінок це найкраще працює, коли в будинку порядок: візьміть пилосос, застеліть ліжка свіжою білизною, згасіть квіти та запаліть свічки чи чайні свічки. Додаткова порада: ароматичні свічки з ароматом ванілі або жасмину мають збуджуючу дію на жінок.

НІЯКОГО ПРИМУШЕННЯ!

стрес в офісі? Зоф з найкращим другом? Хочете швидко зробити покупки на вихідні, а потім втомилося плюхнутися на диван о 22:00? Ласкаво просимо до повсякденного життя! Через щільний графік і всі «дрібниці», які ще належить зробити в перервах, складно налаштуватися. Однак секс не є пунктом у списку справ, який ви ПОВИННІ викреслити. Секс – це вільний час. Але і для цього ви можете залишити місце у своєму щоденнику, правда? Якщо для вас це занадто безглуздо і надто бюрократично, вам слід забезпечити «якісне проведення часу» зі своїм коханим у повсякденному житті та свідомо створювати особливі моменти. Наприклад, у неділю вранці після пробудження або у неділю ввечері перед місцем злочину. Глажка може зачекати!

ЗНАЙ, ЧОГО ТИ ХОЧЕШ

Не знаєш, що тобі подобається у сексі? Тоді загляньте в еротичний гід. Або погляньте на Камасутру. Або просто перегляньте DVD «Секс у великому місті». Коротше кажучи: отримайте натхнення та – у прямому значенні цього слова – пропозиції. І як тільки ви зрозумієте, що вам подобається, не бійтеся спробувати та розповісти про це своєму партнерові. Зрештою, він це робить чи мусить! Будьте чесні один з одним і відкрито та чесно розкажіть своєму партнерові, що ви завжди хотіли спробувати.

ПОЧУВАЙ СЕБЕ КОМФОРТНО У СВОЄМ БУДИНКУ

Груди занадто маленькі чи занадто великі? Живіт надто товстий? Попа надто пом'ята? Весь час щось відбувається. Але, дівчатка: чоловікам байдуже, чи є у нас вм'ятина на стегнах чи жирова складка на животі. Вони не дивляться на нас із ніг до голови, як ми самі. Вони раді зайнятися з нами сексом, тому що знаходять нас привабливими такими, якими ми є. Ми, безумовно, можемо допомогти оптично, щоб МИ виявилися сексуальнішими, сексуальнішими та спокусливішими. Так що, жінки: частіше одягайтеся, діставайте з ящика розкішну білизну і менше хвилюйтеся. Додаткова порада: правильне освітлення може зробити нас стрункішим, приховати вм'ятини і змусити нас виглядати ще молодшою! Просто приглушіть світло або повісьте тонку червону тканину на ліжко. Але будьте обережні:

ДАВАЙ ПОГОВОРИМО ПРО СЕКС

Насправді не так просто поговорити з партнером про свої навички виступу в ліжку. Тому що чоловіки дуже чутливі у цьому питанні! Тож будьте обережні: будьте делікатні і не надто грубі. Однак ви можете висловити свої побажання та внести пропозиції щодо покращення. Різка критика, різкий вибір слів чи висміювання партнера контрпродуктивні. Що також не можна: порівняння з колишніми партнерами. Ні жінки, ні чоловіки не хочуть чути їх!

НЕ ЧЕКАЙ ЧУДЕС

Секс не завжди має бути приголомшливим, не завжди неймовірно пристрасним, не завжди захоплюючим та наполегливим. Секс іноді буває нудним, трохи рутинним і робиться швидко. І це абсолютно нормально! Тож просто розслабтеся, коли в спальні не так багатолюдно, як у ті місяці, коли ми познайомилися. Розмови про це можуть допомогти, а іноді навіть творити чудеса.

З АКСЕСУАРАМИ АБО БЕЗ?

Ви можете дізнатися, чи вітаються секс-іграшки на вашому ігровому майданчику чи ні, лише спробувавши їх. Це не обов'язково мають бути величезні фалоімітатори, батоги або жіночі страпони. Це також сміливіше - наприклад, з пір'їнкою або пов'язкою на очах. Просто перегляньте асортимент на amur.com.ua та разом вирішите, хто може взяти участь у вашій любовній грі.

СМІХ ДОЗВОЛЕНО

Ви колись сміялися під час сексу? І? вбивця настрою? Жаль! Тому що гумор не повинен зупинятися біля дверей спальні. Йому слід лягти зі мною в ліжко. На побаченнях трапляються зриви та грубі помилки, і якщо ви вмієте з них сміятися, у вас явна перевага. Зрештою, секс має бути розвагою, а не серйозною.

ТЕСТУВАННЯ ПЕРШЕ НАВЧАННЯ

Еротична література абсолютно завоювала ринок із часів «Відтінків сірого». Багато серіях також набагато більше «клацань», ніж раніше. Не дивно, що ми, жінки, поринаємо у ментальне кіно, коли нас оточує стільки еротизму. Але якщо нам дуже хочеться відтворити пікантну сцену з роману чи фільму з коханою людиною? Тоді наш розум натискає кнопку паузи. Нам слід наважитись і спробувати набагато більше, бо це єдиний спосіб розкрити та прожити свою сексуальність. У довгостроковій перспективі це зробить нас набагато щасливішим.

ВІДПУСТИ І НАВЧИСЯ

У більшості випадків чоловіки приносять із собою трохи більше сексуального досвіду. Особливо, коли чоловіки на кілька років старші. Ви можете використовувати цей потенціал, просто дозволивши йому це зробити і подивитися, чи сподобається вам це чи ні. Відпустити ситуацію, довіритися та здатися іншому може бути дуже звільняючим. І це покаже вашому партнеру, що ви почуваєтеся з ним у безпеці. І ще: Хто сказав, що потрібно досконало володіти абеткою сексу? Ніхто! Досвід та знайомство з новими речами зміцнюють стосунки.