+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пози камасутри. Чи все аеробіка, чи що?

Позиції Камасутри: що таке Камасутра і що вона насправді означає? Камасутра — давньоіндійське вчення про кохання та секс. Багато людей навіть володіють "Енциклопедією Камасутри" або книгами, що містять "42 позиції Камасутри". Є також багато консультантів Камасутри щодо окремих положень Камасутри, таких як Камасутра 69, розслаблюючий масаж Камасутри або активізуюче тренування Камасутри.

КАМАСУТРА: КНИГА ПОХОТІ

Оригінальна книга "Камасутра" існує з 250 року нашої ери і містить понад 700 поз для сексу . Йдеться про еротику, любов, пожадливість і пристрасть, які партнери повинні випробувати разом. Однак, безумовно, найцікавіша частина — це опис найгарячіших позицій. Камасутра була написана письменником на ім'я Ватсьяяна Малланага і досі залишається одним із найвідоміших у світі підручників із сексу. Однак багато людей не знають, що оригінальна книга — це набагато більше, ніж просто посібник із різних сексуальних поз. Він також займається питаннями управління відносинами, подяки та взаємної відданості.

ЩО ТАКЕ ПОЗИ КАМАСУТРИ?

Так що секс і пози для сексу – це лише частина Камасутри. До речі, також не зовсім правильно, що Камасутра складається виключно з акробатичних сексуальних поз, які миряни взагалі не можуть робити. Вам не потрібна надмірна фізична підготовка або гнучкість, щоб спробувати деякі з найкрасивіших поз Камасутри. Щоправда, деякі позиції, описані у підручнику кохання, дуже акробатичні і не можуть бути виконані без регулярних тренувань. Інші нагадують відомі пози, такі як місіонерська поза чи поза коня. Фігури Камасутри не завжди максимально викривлені. 
Однак вірно те, що серед багатьох сотень поз, яким навчає Камасутра, є й кілька екзотичних, які можуть не спрацювати одразу. Багато що залежить від фізичної сили та маси тіла двох партнерів. Але не хвилюйтеся: у Камасутрі є сприятливі пози для сексу для всіх.

Спробувати їх у більшості людей буде складно, тому тут ми представляємо добірку найкрасивіших поз для сексу з Камасутри.

КРАЩІ ПОЗИ КАМАСУТРИ, ЯКІ ВАМ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОТРІБНО СПРОБУВАТИ

#1 - БОЖЕВІЛЬНИЙ АНГЕЛ

Ця поза схожа на позу ложки і дуже романтична і велелюбна. Активна частина знаходиться за пасивною. Він не охоплює його ногами, але обидва згинають їх. Активна частина підтягує ноги вгору, тому пасивний партнер лежить у позі ембріона перед активною частиною. Коли він входить у вас, він також згинає ноги так, щоб все ваше тіло було близько одне до одного. Хороша річ: велика ложка може стимулювати маленьку ложку руками під час сексу.

#2 - СЯЮЧИЙ ЯЛІВЕЦЬ

У цій позі активна частина сидить на підлозі чи ліжку з витягнутими ногами. Інша людина лягає на спину і дуже близько притискає таз до свого партнера. Він хапає її за талію. У цьому положенні пасивна частина може підтримувати ноги і, таким чином, також реагувати на удар.

#3 - СЛОН

Пасивна частина лежить на його животі, а інша людина просто лежить на ньому зверху. Нижня людина може підтримувати себе на ліктях. Ця сексуальна поза підходить як для вагінального, так і для анального сексу.

#4 - ГАРЯЧЕ ХВАТКА

Тут активна частина спокійно сидить на стільці. Пасивна частина сидить у нього на колінах і дивиться на нього; потім він кладе свої ноги на плечі партнера. Має сенс триматися за спинку стільця, щоб не впасти. Активна частина може також утримувати пасивну частину ззаду. Ця позиція лише для досвідчених.

#5 - ПРАВИЛЬНИЙ КУТ

Назва цієї пози Камасутри говорить сама за себе. Пасивний партнер лежить на спині на піднесеній поверхні, наприклад на столі. Активна частина стоїть прямо перед ним чи нею і проникає до нього чи її. Таким чином, два тулуби утворюють прямий кут. Пасивна частина також може обхопити ногами активну талію і задавати темп. Потім активна частина звільняє руки для стимуляції грудей, клітора чи статевого члена.

#6 - КВІТКА ЛОТОСУ

Ця позиція є однією з абсолютно класичних у Камасутрі. Він сидить зі схрещеними ногами на підлозі або на ліжку, а вона спокійно сидить у нього на колінах. Вона може обвити ногами його тіло. Ця поза особливо інтимна пара може дивитися один одному в очі, цілувати і обійматися під час сексу.

#7 - РУСАЛКА

Це становище дуже схоже на «прямий кут». Знову пасивна частина лежить задом наперед на підйомі. Активна частина знаходиться попереду і може увійти до неї або до неї. Але замість того, щоб обхопити його ноги, пасивна частина витягує їх, як ласти. При цьому він може тримати її за ноги. Ця позиція створює напруженість, яка є дуже приємною для обох партнерів. Також легше стимулювати точку G.

#8 - ВОДОПАД

Ця позиція знову трохи акробатичніша. Проникаюча частина сідає на стілець. Пасивна частина сидить у нього на колінах і обвиває ноги навколо талії. Потім він дозволяє собі опуститися назад. Тут можливі лише ніжні поштовхові рухи та інтимні поцілунки.

#9 - КОЗА І ДЕРЕВО

Ця сексуальна поза нагадує позу зворотної наїзниці. Він сидить у кріслі, а вона сидить спиною до нього навколішки. Вона може контролювати інтенсивність рухів. Поза також хороша для анального сексу.

#10 - РАДУГА

Обидва партнери лежать на боці, під прямим кутом один до одного. Вони дивляться один одному під ноги. Тепер він прослизає між її ніг і може проникнути в неї. Він може триматися за її стегно. Зручна позиція, яка також підходить для початківців.

#11 - ВІДКРИТА АРКА

Відкритий уклін – це сексуальна позиція Камасутри для початківців, яка розвивається з місіонерської пози. У цьому положенні жінка лягає на спину та розсовує ноги. Чоловік зрушує коліна вперед, щоб торкнутися сідниць дружини, і вистачає її за стегна, притискаючи її до своїх стегон. Хороша початкова позиція, яка також дуже підходить для гомосексуальних пар.

#12 - ЛІТАЮЧИЙ БІЛИЙ ТИГР

Тигр, що літає? Звучить досить акробатично, але насправді це не так: вихідна позиція — собачий стиль, в якому ви, як чоловік, стаєте на коліна перед партнером. Однак замість того, щоб залишатися в цьому положенні, тепер ви лежите на животі, а ваш партнер заходить у вас ззаду. Тепер можна контролювати глибину проникнення за допомогою тиску на ноги. Ваш партнер, у свою чергу, може триматися за ваші стегна і руками стимулювати решту вашого тіла.

#13 - ЗАМОК

Тут потрібно трохи сили та багато довіри, бо ця позиція грає у вищій лізі. Активна частина стоїть вертикально, активна частина висить у ньому: Спочатку активна частина бере пасивну частину руки, щоб він міг обхопити ногами стегна активної частини. Невелика порада: якщо пасивна частина також підтримує себе руками на столі позаду себе, вага, яку потрібно нести, менша, і пози для сексу безпечніші для всіх учасників.

#14 – ПОЗА ЛОТОСУ

Поза лотоса - це проста, але інтимна позиція з Камасутри, в якій ви берете на себе керування як пасивна частина. Ваш партнер сидить зі схрещеними ногами, а ви сидите у нього навколішки. Ти кладеш свої ноги назад на його стегна, він: вона обіймає твої стегна руками. Тепер ви можете дозволити пенісу або жіночому страпону проникнути у вас, а потім привести себе в бажаний темп ніжними рухами, що похитують. Ця поза ідеальна для інтимного повільного сексу .

#15 - АМАЗОНКА

Амазонка - ідеальна поза Камасутри для впевнених у собі жінок, що дозволяє повністю взяти на себе темп. Вона схожа на позу коня, але виконується сидячи, на стільці або табуреті. Ваш партнер сідає, ви сідаєте до нього навколішки спиною до його обличчя. Твердо стоячи ногами землі, ви можете вирішити собі, наскільки глибоко його член проникає у вас. У нього, у свою чергу, обидві руки вільні для стимуляції інших ерогенних зон. Порада: Стегно вперед також схоже на кавалерійську позицію.

ВСІ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ПОЗИЦІЇ КАМАСУТРИ У ДВОХ СЛОВАХ

  • У давньоіндійському підручнику перераховано безліч поз Камасутри.
  • Підручник любові включає набагато більше, ніж просто пози Камасутри. Це завжди про кохання, еротику та багато іншого.
  • Деякі секс-пози з підручника кохання дуже акробатичні і не для новачків.
  • Але в Камасутрі також багато поз для сексу, які також дуже підходять для новачків! Тут ви можете перейти безпосередньо до нашого посібника з 5 кращих позицій Камасутри для початківців .
  • Багато пози пов'язані з близькістю та близькістю.
  • Хоча Камасутра говорить лише про чоловіків та жінок, пози часто підходять і для анального сексу. Тут головне просто спробувати.

У Камасутрі є багато поз для сексу, які також дуже підходять для початківців - і, звичайно, ви не пов'язані з описами в Камасутрі. Просто спробуйте і подивіться, чи зможете трохи змінити позиції, щоб вони вам особливо подобалися.