+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як досягти сексу без зобов'язань?

Якщо нова пасія після короткого знайомства починає натякати, що настав час жити разом, знайомити батьків і вести спільний побут, а вам потрібен тільки секс – то вихід є! Ми розповімо, як чітко показати, що ваші стосунки лише секс без зобов'язань.

Стань секс-машиною

Ви маєте показати, що маєте за плечима великий сексуальний досвід. Надайте жінці чудовий секс, щоб вона сприймала вас насамперед як коханця. Для цього потрібно мати достатню розкутість, готовність до різних експериментів, практичні навички та щиру любов до жіночого тіла.

Але не надумайте розбавляти тваринний секс романтичними діями. Усамітнюйтеся завжди на нейтральній території, не ведіть дівчину додому і не ходіть до неї в гості. Ніколи не залишайтеся з ночівлею, краще йдіть після сексу, так жінка зрозуміє, що ви їй не належите.

Зводи спілкування до сексу

Додайте до свого арсеналу вульгарні компліменти та жарти. Скажіть, як вона вас збуджує, використовуйте торкання за будь-якої можливості, роздягайте її поглядом. Чим швидше дівчина зрозуміє, що ви хтива тварина, тим швидше позбудеться ілюзій про спільне майбутнє.

Такий підхід відштовхне багатьох жінок, але ті, хто залишаться, не виноситимуть вам мозок. Вони дійдуть висновку, що це звичайна інтрижка, адже це те, що було потрібно.

Вибирай особливі місця

Гарні ресторани з тихою музикою та задушевними розмовами… забудьте! Зупиніть вибір на напівтемному барі з гуркотливою музикою, де на вас ніхто не звертатиме уваги. Вона кличе вас у кіно на мелодраму?

Виберіть фільм із найгіршим рейтингом – це забезпечить напівпорожню залу та вільні задні ряди. Не забувайте про секс у машині, ліфті або навіть туалеті кінотеатру.

Такі місця дозволять поводитися фривольно і не залишать часу на довгі розмови з метою дізнатися один одного ближче. 

Не повідомляйте про свої плани

Будьте раптовим та інтригуючим. Дівчина має звикнути, що ви періодично зникаєте з її життя. Намагайтеся звести нанівець спілкування по телефону чи інтернету, не давайте натяків на регулярність зустрічей.

Щоб не підірвати імідж, добре б мати роботу з гнучким графіком, типу фотографа, або якесь екстремальне хобі, яке підкреслить ваш статус приголомшливого коханця.

Не приховуйте своїх знайомств

Навіщо обмежуватись однією дівчиною? Ваша пасія має розуміти, що у вашому оточенні багато красунь, з якими можна провести ніч так само, як із нею. Якщо дівчина закочує істерики, то поставте її перед вибором - або вона приймає все як є, або йде на чотири сторони. Зрештою, ви не присягалися їй у коханні до труни.

Будьте готові, що такі дівчата можуть піти будь-якої миті, і не прив'язуйтесь до них.