+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як довго служать презервативи?

Як довго служать презервативи?Як довго служать презервативи? Вам слід час від часу ставити собі це питання та перевіряти термін придатності на упаковці. А як щодо шматка гуми, який більше не повинен бути міцним та чому виробники взагалі друкують таку дату на упаковці? Чи варто звертати на це увагу чи термін придатності презервативів повністю переоцінений? Ми розповімо вам те, що вам обов'язково потрібно знати про довговічність презервативів.

ЯК ДОВГО СЛУЖАТЬ ПРЕЗЕРВАТИВИ?

Як ви, мабуть, уже здогадалися, термін служби презервативів обмежений. Як довго? Термін служби більшості презервативів після пакування становить від двох до п'яти років. Проте важливо, щоб презервативи у період не використовувалися і зберігалися правильно. Після закінчення терміну придатності на упаковці не можна гарантувати, що натуральний латексний матеріал стане пористим. У презервативів з терміном придатності, що минув, є ризик, що оболонка порветься.

ПЕРЕЗЕРВАТИВИ ТА ТЕРМІНИ ПРИДАТНОСТІ

Більшість продуктів діє правило: «Запах, смак, смак», коли термін придатності минув. Йогурт часто залишається їстівним протягом двох тижнів після закінчення терміну придатності. Що це насправді означає і чому це правило не поширюється на презервативи? Якщо на продукті є маркування "придатний до", виробник гарантує, що продукт бездоганний до цієї дати. Але це не обов'язково означає, що після цього терміну все раптом зіпсується. Це є правило для їжі.

Проте для презервативів немає терміну придатності, а є заява, яка говорить: «Використовувати до». Це означає, що його можна використовувати до вказаної дати, після чого його слід утилізувати. Крім цієї інформації на упаковці презервативів є знак CE, що означає чудову якість. Назва виробника також завжди має бути на упаковці презервативів.

А тепер до питання, чому не можна використовувати прострочені презервативи, як їжу, навіть після того, як термін їхньої придатності закінчився: з міркувань безпеки! Після закінчення терміну придатності презерватив слід викинути та використовувати новий. Якщо у невикористаного презервативу ще не закінчився термін придатності, вам все одно слід уважно перевірити, чи не був він вже пошкоджений і чи правильно він зберігався. Обидва істотно впливають на функціональність та безпеку!

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО ПЕРЕЗЕРВАТИВ БІЛЬШЕ НЕ ПОСЛУЖИТЬ?

Зазвичай термін придатності вказаний кожному упаковці і кожному презервативі. Після цього ви зможете легко визначити, чи можна використовувати ваш презерватив.

Але пам'ятайте також, що зберігання презервативів суттєво впливає на їхню безпеку. Якщо вони зберігалися неправильно, ви не зможете безпечно використовувати презерватив до закінчення терміну придатності.

ПИТАННЯ ПРО ДОВГОВІЧНІ ПРЕЗЕРВАТИВИ

ДЕ ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ПРЕЗЕРВАТИВІВ?

Термін придатності презервативів вказано на упаковці, але це справедливо лише в тому випадку, якщо ви зберігаєте презерватив правильно. У 1990-х роках для молодих людей вважалося «крутим» носити в гаманцях презервативи. Досить практично, адже гаманець завжди при собі. Ми настійно радимо вам не робити цього, оскільки постійне тертя у вашому гаманці може пошкодити чутливий латекс і зробити його непридатним для використання до закінчення терміну його придатності. Ідеальне місце для безпечного зберігання презервативів та гарантії їх довговічності – прохолодне, темне та сухе.

Які фактори навколишнього середовища впливають на термін придатності?

Це звучить делікатно, але презервативи не люблять ні спеки, ні холоду. Тому зберігання на обігрівачі так само небажано, як і в холодильнику. Але це навіть не обов'язково має бути настільки екстремальним. Також не слід залишати презервативи в коробці, яка весь день піддаватиметься дії сонячного світла через вікно. Хороше місце в ящику, подалі від обігрівача – це чудово.

#ДО РЕЧІ

Холодні температури менш шкідливі для презервативів, аніж сильна спека.

Будьте обережними – існує небезпека гострих предметів!

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ – ІСНУЄ НЕБЕЗПЕКА ГОСТРИХ ПРЕДМЕТІВ!

Незалежно від дати, зазначеної на упаковці, термін придатності перебуває під загрозою через гострі предмети, оскільки пошкоджений презерватив не є безпечним презервативом. Кладячи презервативи в ящик, переконайтеся, що поряд не лежать ножиці, ножі та інші гострі предмети.

ДЕ ЗБЕРІГАТА ПРЕЗЕРВАТИВИ, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ МАКСИМАЛЬНИЙ ТЕРМІН ПОДІЇ?

Щоб термін придатності ваших презервативів дійсно відповідав заявленому на упаковці, слід зберігати їх у сухому та захищеному від сонячних променів місці. Якщо ви берете з собою в дорогу презервативи, запакуйте їх у невелику коробку, а потім покладіть у рюкзак або бардачок.

ЯК УТИЛІЗУЮТЬСЯ ПРОСРОЧЕНІ ПРЕЗЕРВАТИВИ?

Термін придатності презервативів минув? Тоді настав час позбутися їх. Будь ласка, не продовжуйте використовувати їх з помилкових міркувань стійкості чи економії, тому що ризик злому занадто великий. Ви не тільки незахищені від вагітності, а й від захворювань, що передаються статевим шляхом. Ви можете без будь - якого стресу викинути невикористані презервативи у сміття .

ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ, ЯКЩО Я КОРИСТУЮСЯ ПОТУСКНІЛИМ ПРЕЗЕРВАТИВОМ?

Якщо ви використовуєте презерватив, термін придатності якого вже минув, ви граєте зі своїм здоров'ям та здоров'ям свого партнера. Презервативи з терміном придатності, що минув, не тільки більш пористі, але й набагато легше рвуться. Таким чином, презерватив більше не забезпечує надійного захисту від захворювань, що передаються статевим шляхом, та небажаної вагітності.

ЧИ ПОТРІБНО МЕНІ ВИКОРИСТОВУВАТИ НОВИЙ ПРЕЗЕРВАТИВ ПІСЛЯ КОЖНОГО ВИКОРИСТАННЯ?

Так звичайно! Термін придатності презервативів обмежений одноразовим використанням. Тому щойно ви використовували її для статевого акту, вам знадобиться нова гума. До речі: якщо ви починаєте з анального сексу, то перед вагінальним статевим актом використовуйте другий, невикористаний презерватив!

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ДОВГОВІЧНОСТІ ПРЕЗЕРВАТИВІВ

  • Презервативи мають середній термін придатності від 2 до 5 років.
  • Купуючи бажано дивитися на термін придатності.
  • Будьте обережні з презервативами з автомата, часто вони довго лежать на складі.
  • Щоб забезпечити більш тривалий термін зберігання, презервативи завжди слід зберігати у сухому, темному та прохолодному місці.
  • Неправильне зберігання впливає термін придатності презервативів

ВИСНОВОК: ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ПРЕЗЕРВАТИВІВ ОБМЕЖЕНИЙ.

При правильному зберіганні презервативи прослужать кілька років і ви зможете ними користуватися, не турбуючись. При покупці звертайте увагу на те, як довго можна використовувати пакети Люммель, адже якщо вони довго лежали в магазині, термін придатності може бути не таким великим.