+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Анальний секс: все, що вам потрібно знати про анальний секс

Анус більше не є табу ні в порно, ні в ліжку більшості пар. Але що саме ви повинні враховувати при анальному сексі і як найкраще підготуватися до першого анального сексу? Ми даємо вам інформацію та відповіді на найважливіші питання про анальний секс.

АНАЛЬНИЙ СЕКС: ЩО ЦЕ?

Під анальним сексом чи анальним зносинами переважно розуміється проникнення пеніса в анус - так би мовити, добровільне проникнення через чорний хід. Однак це ще не все: існує безліч видів анального сексу, які можуть мати місце у темному вузькому провулку. До них відносяться, наприклад, аналінгус, також відомий як риммінг, тобто оральна стимуляція задніх дверей, масаж простати або залучення ануса в заняття любов'ю або мастурбацію.

Гарячі екскурсії в анальну долину тепер набагато соціально прийнятніші, ніж кілька років тому: близько половини німецьких пар не заперечують проти анальної стимуляції, а чверть навіть заявляють, що регулярно займаються анальним сексом.

АКТИВНИЙ І ПАСИВНИЙ АНАЛЬНИЙ СЕКС

Далі слідує короткий словниковий запас (короткий, я обіцяю!), тому що коли справа доходить до анального сексу, проводиться різниця між активним та пасивним анальним сексом. 

 • Активним учасником анального сексу є той, хто вводить пеніс або його замінник, наприклад, фалоімітатор або страпон в анус пасивного партнера.
 • Пасивна частина - це та, яка приймає анального відвідувача у свого заднього виходу.

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Насправді анальний секс не є сучасним винаходом — історичні джерела показують, що анальні зносини практикувалися з давніх-давен, а також у різних культурах. Анальний секс в першу чергу асоціюється з грецькою давниною, тому його просторіччя називають «грецьким сексом».

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО АНАЛЬНОГО СЕКСУ?

Ви, напевно, знаєте це з йоги чи футболу — все, для чого вам потрібні м'язи, потребує невеликого тренування. А анальний секс потребує роботи сфінктера, тому тут теж не варто здаватися.

Перш ніж ми почнемо, ми хотіли б особливо наголосити на одній річ: якщо вам не подобається анальний секс, ви не повинні ним займатися. Крапка. У гіршому випадку це викликає у вас судоми, і все це стає для вас дуже негативним досвідом. І якщо ви хочете схилити свого партнера до анального сексу: Не будьте анусом самі і не робіть цього.

Але чи у вас обох є велике бажання анального сексу? Тоді у нас є 3 поради з підготовки:

1. ПРОВЕДІТЬ ПОПЕРЕДНЮ РОБОТУ.

Якщо перше, що ви засовуєте собі в дупу, це пеніс , ви робите це неправильно. Почніть повільно, обережно стимулюючи анус пальцями під час сексу чи мастурбації. Ви також можете акуратно розтягнути задні двері за допомогою анальних іграшок, таких як анальні пробки, і звикнути до відчуття. Однак, щоб ваша ніжна трояндочка не здригнулася і відразу ж закрилася, вам слід вибрати для неї невелику гладку іграшку, а також завжди використовувати гель-смазка - анус, на відміну від піхви, сам по собі не промокає.  

Увага, зараз це стає дуже важливим, так що закрийте анус, розплющте очі і закрийте мозок: анальні ноші завжди повинні мати широку основу! Ваш остаточний вихід досить жадібний і завдяки своїм кишковим рухам гарантує, що речі швидко зникнуть і з'являться знову тільки на рентгенівському знімку. Хочете знати, які предмети домашнього вжитку ви можете використовувати для навчання анального сексу? Однозначна відповідь: у жодному разі! Ми не можемо сказати цього достатньо: використовуйте лише іграшки, які призначені для анального задоволення. І не забувайте чистити його після використання!

2. ДОБРЕ ПОЇШТЕ І ЗНОВУ ВІДВІДІТЬ ТИХЕ МІСЦЕ ПЕРЕД АНАЛЬНИМ СЕКСОМ.

Тепер трохи серйозної розмови: ви знаєте, що зазвичай є описом роботи цього отвору. Хороша новина: частина вашого кишечника, яка грає роль в анальному сексі, зайнята лише зрідка, більшу частину часу шлях вільний.

Якщо ви завжди добре їсте овочі і тим самим підтримуєте своє травлення, зазвичай вам нема про що турбуватися, особливо якщо ви щось забираєте перед анальним сексом.

3. АНАЛЬНИЙ ДУШ - ЗАБЕЗПЕЧУЄ РЕТАЛЬНУ ОЧИЩЕННЯ.

Як вже згадувалося, це не є абсолютно необхідним, але якщо ви хочете перестрахуватись, ви також можете очистити пряму кишку за допомогою анального душу перед анальним сексом. Однак для цього потрібно запланувати трохи часу заздалегідь.

Анальний душ є невеликою кулькою з вістрям, яку ви вставляєте в задній прохід , щоб перекачувати воду в пряму кишку і, таким чином, звільняти її від будь-яких залишків. Важливо: використовуйте лише такі спеціальні анальні душі та не експериментуйте з насадкою для душу. При цьому ви не можете добре контролювати ні тиск, ні кількість води і ми не хочемо, щоб фонтан знову вистрілив угорі. Крім того, занадто часто промивання кишечника може пошкодити кишкову флору, тому вам не розвивайте в цьому відношенні манію прибирання.

ЯК ПРАЦЮЄ АНАЛЬНИЙ СЕКС?

Генеральна репетиція анального сексу пройшла добре? Тоді завісу чи, скоріше, сфінктер піднято для великої прем'єри!

 • Перш за все, тут також важливо, щоб ви робили це повільно. Зовнішній сфінктер в нормі щільно закритий, і йому потрібний деякий час, щоб відкритися іншим. Велика попередня гра і невелика підготовча робота пальцями просто необхідні!
 • Обидва партнери мають бути розслаблені і ні до чого не поспішати — пасивна частина може призвести до подальшої напруги через напругу, а активна частина може захопитися грубими перепустками дій через нетерпіння. 
  Почніть з любовного погладжування та масажу ануса і трохи розтягуйте його іграшкою або пальцями. Ви також повинні бути повільними та обережними при введенні статевого члена – не розбивайте двері тараном, хоча ви можете просто постукати та почекати, поки хтось не впустить вас добровільно.
 • Ви коли-небудь чули приказку «менше означає більше»? Будь ласка, забудьте його негайно, коли справа доходить до мастила під час анального сексу! На відміну від піхви, яке при збудженні виробляє власний мастильний гель, анус не зісковзує сам собою. Купуйте мастило, спеціально розроблене для анального сексу і що володіє тривалою дією, і не соромтеся використовувати його у великих кількостях!

КРАЩІ ПОЗИ ДЛЯ АНАЛЬНОГО СЕКСУ

Ви повинні випробувати на собі, яка поза найкраще підходить для анального сексу.

Наступні 3 пози ідеально підходять для анального сексу:

 • По-собачому: ця позиція дуже зручна для вас обох, але вона також забезпечує дуже глибоке проникнення. Крім того, оскільки активна частина має тут більший контроль, важливо завжди бути обережним.
 • Ложка: У цій позі не так просто проникнути особливо глибоко, що може бути дуже приємно для новачків. Крім того, активна частина дещо обмежена лежанням на боці і не ризикує захопитися сильними поштовхами стегна.
 • Поза наїзниці: це позиція більша для досвідчених анальних ковбоїв і дівчат, тому що пасивна частина має сильніше стискати таз у цій позі, а пеніс вводити трохи складніше. З іншого боку, пасивний партнер має більше контролю в цій позиції, тому він не заслуговує на термін «пасивний».

#А ВИ ЗНАЛИ?

В Інтернеті секс-абревіатура AS означає анальний секс.

3 ДОДАТКОВІ РАДИ ДЛЯ ХОРОШОГО АНАЛЬНОГО СЕКСУ

 • Використовуйте презерватив! Хоча вагітність під час анального сексу малоймовірна,сперматозоїди не можуть потрапити у піхву. Анальний секс може викликати невеликі розриви тканин – тому ймовірність зараження венеричним захворюванням при незахищеному анальному статевому акті дуже висока.
 • Анальний секс сам по собі не брудна штука, але в кишечнику є небагато бактерій, яких можна собі уявити, як уболівальників футбольного клубу: необразливі та бажані на власному стадіоні, справжній хаос далеко від будинку, від якого одні неприємності.  
  Тому ніколи не переходьте від анального сексу до вагінального без попередньої зміни презервативу або ретельного очищення статевого члена.
 • Існують різні думки щодо того, чи можуть жінки досягти оргазму лише за допомогою анальної стимуляції. Не хвилюйтеся, якщо у вас не було анального сексу вперше чи не було взагалі – більшості жінок для досягнення оргазму потрібна додаткова стимуляція клітора.

АНАЛЬНИЙ СЕКС: 3 МІФА

Навколо анального сексу є безліч стійких міфів. Настав час докопатися до суті.

МІФ №1: ПАСИВНИМ АНАЛЬНИМ СЕКСУ ЗАЙМАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ ГЕЇ І ГЕТЕРОСЕКСУАЛЬНІ ЖІНКИ.

Хм, ми справді не хочемо бентежити вас надто великою кількістю жорстких медичних фактів, але: у всіх є анус. (Сподіваємось, ваша тюбетейка просто не злетіла). Саме тому в анальних насолодах нікому не відмовлено. Ура, так що все відкрито для вас - незалежно від того, до якої статі чи сексуальності ви належите!

Це упередження, мабуть, настільки стійко, оскільки деякі чоловіки досі бояться виявитися не мужніми, якщо візьмуть він пасивну роль. Однак і сьогодні досить сучасних, відкритих чоловіків, які живуть у довірчих стосунках та готові пробувати нове. Якщо потім партнер дізнається про стимуляцію простати, всі заборони мають зникнути.

МІФ №2: АНАЛЬНИЙ СЕКС ЗАЧИНЯЄ БІЛЬ.

Якщо ви зайшли так далеко і подумали про себе з усіма порадами «Ой, нісенітниця, у моєму улюбленому порно все саме так, швидко і без підготовки», то ваш перший анальний секс, ймовірно, може бути дуже болючим.

З іншого боку, якщо ви підете нашим порадам і заспокоїтеся, анальний статевий акт може бути таким, яким він має бути для обох партнерів - безболісним та інтенсивним та позитивним досвідом для всіх учасників.

МІФ №3: АНАЛЬНИЙ СЕКС ЗНОШУЄ СФІНКТЕР І ПРИВОДИТЬ ДО НЕТРИМАННЯ КАЛА

Медична довідка: Ваш зовнішній сфінктер зазвичай служить для того, щоб залишки їжі залишалися красивими та чистими у вашому кишечнику, поки ви не знайдете хвилинку тиші та тихе місце, щоб позбутися її. Оскільки сфінктер утримує вихід щільно закритим, під час анального сексу вам доведеться докласти трохи більше зусиль, щоб проникнути усередину.

Навіть якщо м'яз сфінктера може бути трохи подразнений після першого разу, тому що перехожі зазвичай хочуть пройти тільки з іншого боку, він не розтягнеться, а знову скоротиться після анального сексу. Якщо не перенапружувати сфінктер щодня, можна не перейматися нетримання калу після анального сексу.

Тому: Розслабтеся, відкрийте свої ворота та насолоджуйтесь анальними насолодами.