+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як зрозуміти, що чоловік імітує оргазм?

Вважають, що жінки досить часто імітують оргазм. Але чоловіки теж це роблять не рідше за жінок. Цікаве дослідження у Монреалі показало, що у чверті статевих актів чоловікам доводилося імітувати оргазм. Серед причин був занадто довгий статевий акт, сильна втома чи згасання бажання та ерекції.

Чоловічому оргазму супроводжують прискорене дихання, гучні стогін і подальше розслаблення. Погодьтеся, це не складно зобразити, особливо якщо використовувався презерватив.

Звичайно, не всі чоловічі оргазми закінчуються еякуляцією. Особлива східна техніка дозволяє зупиняти сперму зусиллям м'язів та повертати її назад. Завдяки цьому чоловік може відчувати множинні оргазми, не втрачаючи стійкості ерекції. Людей, які вміють робити це, дуже мало, тому якщо після ознак оргазму ви не виявили сперми, то з 99% впевненістю можна сказати, що партнер імітував оргазм.

Щоб дізнатися, чи чесний із вами чоловік, достатньо 

торкнутися його чутливих частин тіла. Після оргазму легкий дотик викликає «гусячу шкіру» або лоскоту. Якщо партнер не виявляє реакції, то швидше за все перед вами актор без Оскара.

Якщо цей чоловік був на одну ніч, то не варто бити на сполох. Але якщо це ваш постійний партнер, варто з'ясувати, чому це відбувається. Можливо, він відчуває стрес чи має бажання, які він хотів би втілити з вами. Посилити збудження чоловіка дозволить банальна прелюдія. Будьте чесні один з одним і тоді багато проблем здадуться вам дрібницями.