+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як підвищити жіноче лібідо?

Жіноче лібідо – не що інше, як сексуальне бажання жінки. Під різними обставинами воно може згасати, з кожним роком ця проблема стає дедалі актуальнішою.

У чоловіків закріпилася думка, що ідеальна жінка повинна заводитися з півоберту. Але насправді все зовсім не так: збільшується кількість самотніх жінок, які не хочуть стосунків і сексу, також жінкам доводиться кохатися без бажання, щоб не образити чоловіка.

Причини зниження лібідо

З віком жінки набувають різних комплексів, пов'язаних із зовнішністю. Погана шкіра, зайва вага – тому вона не може розслабитися в обіймах чоловіка.

Криза у відносинах є ще однією причиною. Постійні сварки та образи відкладаються в голові, заважаючи інтимному життю. У цьому плані чоловікам набагато простіше відсунути проблеми на задній план.

Гормональний фон безпосередньо відповідає за жіноче лібідо. Перед менструацією жінки відчувають більший потяг, ніж після неї. Збій гормонального фону спричиняє зниження сексуальної активності.

Побут і рутина, спокійне розмірене життя - з таким набором секс починає здаватися звичайним, як щоденне приготування обіду.

Втома та емоційні навантаження, пов'язані з роботою, будинком та дітьми, відсутність відпочинку також знижують лібідо.

Як підвищити жіночий потяг?

Жінка має любити себе. Якщо чоловік вважає вас привабливим, то чому ви не згодні? Запишіться на косметичні процедури, купіть гарну спідню білизну і зрозумійте, що ви прекрасні.

Налагодьте стосунки один з одним. Обговоріть свої страхи, чесно розкажіть про свої почуття та переживання. Говоріть спокійним тоном, чоловік обов'язково зробить висновки.

Вживайте продукти, що стимулюють сексуальне бажання. До них відносяться морепродукти, шоколад, кедрові горіхи та багато іншого. Також афродизіаками є деякі аромати, які можна використовувати перед сексом. Купуйте свічки із запахом ванілі або кориці, придбайте аромалампу.

 Використовуйте мінімум медичних препаратів. Деякі засоби хоч і мають сильний ефект, але часом викликають наслідки у вигляді збоїв гормонального фону. Якщо є можливість, замініть ліки відварами лікувальних трав та насолоджуйтесь один одним.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.