+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Як спокусити чоловіка

Народна мудрість свідчить, що чоловіків легко спокусити. Але чи це так насправді? Невже чоловіків легко знайти? Насправді це не обов'язково, а справжня гра-спокуса приносить задоволення і приносить трохи хвилювання. Ми підвели для вас підсумок, чому мова тіла відіграє велику роль у спокусі чоловіка і які ще є поради та рекомендації.

Як можна спокусити чоловіка?

Згідно з поширеною думкою, спокусити чоловіка нескладно. Однак не кожна пара опиняється у ліжку, хоча взаємний інтерес є. Мистецтво спокуси полягає в тому, щоб показати іншій людині, що вона вам цікава. Ні вам, ні йому не буде ніякої користі, якщо ви знаєте, як він вам подобається, але не показуєте йому цього.

Спокушання чоловіка має на увазі щось більше , ніж просто пропозиція йому сексу. Це, безумовно, було б найпростішим і найшвидшим рішенням, але гра з фліртом, вивчення інтересів та використання різних технік спокуси — ось що робить речі цікавими.

До речі, неважливо, жінка ви чи чоловік, якщо ви хочете спокусити чоловіка, ви завжди можете використовувати одні й ті ж поради та прийоми, щоб досягти успіху. Обов'язковою умовою, звичайно, є те, що людина, з якою ви розмовляєте, хоч би фундаментально зацікавлена ​​у вас.

СЕКСУАЛЬНИЙ ОДЯГ ОБОВ'ЯЗКОВИЙ

Деякі жінки та чоловіки вважають, що лише сексуальне вбрання гарантує, що чоловіка можна буде обвести навколо пальця. Давно відомо, що це міф. Якщо вам подобається одягатися сексуально, це, звичайно, влаштовує. Однак не менш хороші шанси у вас є, якщо ви спокусите чоловіка у джинсах та футболці, адже одяг не є вирішальним фактором.

КОЖНОГО ЧОЛОВІКА МОЖНА СПОКУСИТИ

Це також міф, що зберігається. Причина в тому, що чоловіки завжди хочуть сексу, і щоб затягнути їх у ліжко, не потрібно багато часу. Але, як правило, чоловіки не такі цілеспрямовані, як їх часто зображають. Тому спокуса - це завжди гра з відкритим фіналом. Якщо його візьмуть чи не зацікавлять, немає жодної гарантії успіху.

РОЗМІРИ ТІЛА МАЮТЬ ВИРІШАЛЬНЕ ЗНАЧЕННЯ

90-60-90 і теж світле волосся? Ні, ці розміри не обов'язкові для того, щоб ви могли спокусити чоловіка. Це більше стосується вашої впевненості у собі та вашого стилю, ніж того, як ви виглядаєте. Звичайно, ви можете досягти такого ж успіху, як і блондинка з вказаними вище мірками, але навіть якщо ваші мірки зовсім інші і не відповідають ніякому стандарту DIN, ви приваблива жінка і можете бути дуже спокусливі.

ПОРАДИ, ЯК СПОКУСИТИ ЧОЛОВІКА

БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ В СОБІ

Впевненість - найбільша привабливість для чоловіків, тому вам потрібна більша її доза. Якщо ви дасте йому зрозуміти, що ви точно знаєте, чого хочете, і хочете це отримати, це обов'язково змусить метеликів у його животі затремтіти. Дивись йому у вічі і не дивись у землю. Оцініть його та посміхніться йому, якщо він вам подобається. Не соромтеся показати, що вам подобається.

МОВА ВАШОГО ТІЛА МАЄ ВИРІШАЮЧЕ ЗНАЧЕННЯ

Мова тіла відіграє вирішальну роль і набагато важливіше, ніж погляд на ваше декольте. Ви можете привернути його увагу яскравою усмішкою, мрійливим рухом пальця волоссям або напруженим поглядом йому в очі, коли ваш палець ковзає по губах. Неважливо, чи носите ви джинси або міні-спідницю.

РОБІТЬ ЙОМУ ЩИРІ КОМПЛІМЕНТИ

Навіть чоловіки не можуть утриматись від радості компліментам. Але вони мають бути серйозними. Якщо ви хвалите його кубики, а у нього їх немає, то це йому просто неприємно і не втішно. З іншого боку, якщо ви хвалите його стиль одягу, тому що він вам дійсно подобається, ви не тільки лестите його его, але й здається йому більш спокусливим.

РОЗБУДІТЬ ЙОГО УВАГУ

Під час розмови у вас є чудова нагода захопити його уяву. Розкажіть про себе анекдоти, які можна трохи прикрасити. Ви маєте на увазі похід у басейн? Розкажіть йому про свій досвід, коли ви сильно поцілувались за кущами у басейні. Такі образи відобразяться у його пам'яті, і ви обов'язково залишите його уяві трохи роботи.

ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ СПОСОБЛЕННІ ЧОЛОВІКА

  • Будьте відкритими, щирими, чесними та впевненими в собі
  • Просигналізуйте про свій інтерес
  • Слухайте його у розмові
  • Не робіть хибних компліментів
  • Не одягайся тільки для того, щоб догодити
  • Не брешіть, щоб виглядати краще

Спокушання чоловіка - захоплююче заняття, яке може так чи інакше закінчитися. Якщо інтересу немає, ви помітите це задовго до того, як розкриєте свої навички спокуси. Якщо він підтримує зоровий контакт або навіть залучає вас до розмови, це хороші ознаки майбутнього нападу спокуси.