+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Який алкоголь підходить для побачень?

Пиво

Багато дівчат думають, що пиво абсолютно не підходить для романтичного вечора. Наслідуючи їхню логіку, якщо чоловік є любителем хмільного напою, значить, скоро у нього з'явиться хмільний живіт, і виникнуть проблеми з потенцією. Також пиво непомітно «дає в голову» так, що ви навіть не помітите, як почали скаржитися на життя своїй супутниці.

Іншим мінусом цього напою є його здатність псувати смак сперми. Через пива вона стане гіркою і матиме неприємний запах, що, безперечно, відштовхне даму від вас. Тому скажемо пиву категоричне «ні».

Коктейлі

Не секрет, що жінки дуже люблять коктейлі. Але згадаємо цікавий факт - цей напій був придуманий для бідняків, щоб за мінімум грошей вони могли напитися в устілку. Коктейлі роблять із міцного алкоголю, змішують із газованим та солодким напоєм. Така комбінація здатна відправити в нокаут навіть досвідченого бійця.

Вибирайте коктейлі, що щадять, з мінімумом забійних компонентів. Наприклад, Кривава Мері містить речовини, корисні для ерекції.

Шампанське

Шампанське чудово підходить для першого побачення. Його ігристі бульбашки дратують рецептори, сприяють гарному настрою. Напій швидко всмоктується, але бульбашки газу вмить заповнюють шлунок, тому ви не зможете випити більше трьох келихів. Цього достатньо для розслабленості та інтересу до партнера.

Намагайтеся вибирати сорти з нотками ванілі, апельсина або лаванди – ці компоненти є природним афродизіаком для організму та підвищують лібідо.

Віскі

Говорячи про віскі, відразу спадає на думку просторий кабінет з обробкою з дерева, запах тютюну та чоловіка в дорогих костюмах. Але солідність напою не компенсується ранковими наслідками. До складу віскі входять побічні продукти бродіння, які викликають головний біль, нудоту та втому. Через великий градус віскі швидко викликає сп'яніння, у вас може знизитися ерекція. Такий мінус перекреслить усі ваші плюси.

Якщо ви з дамою вирішили пити міцні напої, то радимо вибрати ром чи мескаль. Головне, щоб жінка була не проти такого незвичайного вибору.

Вино

Червоне вино є ідеальним напоєм для побачення. Давно відомо, що регулярне вживання вина в малих дозах добре впливає на здоров'я, оскільки містить багато вітамінів. Дівчата, які віддають перевагу цьому напою, швидше збуджуються завдяки швидкому припливу крові до інтимних органів. Добавки у вигляді вишні або мускату є афродизіаком, який збільшує потяг один до одного.

Різноманітний вибір градуса вина дозволяє підібрати ідеальний варіант для побачення. З вином ви зруйнуєте всі бар'єри між вами та не поставите свою репутацію під удар.