+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Латекс - все, що вам потрібно знати про гарячий матеріал

Ми у відмінному настрої і одягнені надзвичайно, адже сьогодні все крутиться навколо теми латексу. Ми надаємо інформацію та цінні поради про сексуальний матеріал. Тоді надягніть свій улюблений комбінезон, ми дамо вам багато гуми!

ЩО ТАКЕ ЛАТЕКС?

Строго кажучи, латекс - це чумацький сік різних каучукових рослин, з якого різними способами одержують сировину каучук або каучук. Так багато для цього, але ми також не хочемо перетворювати це на урок хімії, тому що вас, ймовірно, більше цікавить, що роблять соки в блозі, який зазвичай присвячений рідинам організму.

Рідини організму - гарне ключове слово: одяг з латексу використовується в різних сферах сексу, у тому числі в захисних костюмах для статевого члена, також відомих як презервативи, які захищають від венеричних захворювань та вагітності.

Латексний одяг також відноситься до різних предметів одягу з гуми, таких як рукавички, спідня білизна, сукні, боді або корсети. Вони особливо популярні в БДСМ - сцені і можуть бути частиною гумового фетишу.

ЩО РОБИТЬ ЛАТЕКС ТАКИМ ГАРЯЧИМ?

Одяг з латексу дуже щільно облягає тіло, майже як друга шкіра – і справді підкреслює все, кожен сексуальний вигин та кожну щілину.

Для людей, які мають фетиш на одяг з латексу, є інші фактори, які зачаровують почуття: запах латексу може збуджувати або звук, який одяг видає, коли ви його надягаєте і знімаєте, що дратує деяких. досить жарко для інших!

У цьому контексті любителі повних костюмів з латексу доходять до крайнощів : вони покривають все тіло і часто доповнюються масками, рукавичками та черевиками. Щоб мати можливість носити таке зухвале вбрання якомога довше, часто прикріплюють додаткові дихальні та питні трубки, а також трубки для відведення сечі.

ЛАТЕКС: ЧОГО СЛЕДУЄ БОЯТИСЯ? 5 ПОРАД

Чи хотіли б ви випробувати латекс з перших рук? Тоді у нас є кілька корисних порад для приємного та тривалого латексного задоволення:

  • Будь ласка, не носите латексний одяг надто довго в спеку! Особливо у комбінезонах чи комбінезонах у тіні може бути досить спекотно за нормальної температури понад 30 градусів. У більшості предметів одягу між латексом і шкірою залишається мало місця - якщо ви потієте під ним і піт не може випаруватися, ви виводите з ладу власну систему кондиціювання повітря вашого тіла. Тому слід бути обережними, особливо влітку.
  • Алергічна реакція: у деяких людей насправді алергія на латекс – шкіра реагує гіперчутливо та викликає сильний висип при прямому контакті з матеріалом. У цьому випадку краще вдатися до фетиш-одягу з інших матеріалів, наприклад зі шкіри. І якщо ваш партнер під час сексу присягається, що у нього алергія на латекс і тому він не може носити презервативи: існують також альтернативи презервативам без латексу.
  • Не поспішайте одягатись: навіть якщо блискучий латекс виглядає красиво і гладко, ви не зможете одягти латексний комбінезон так само легко, як у спортивні штани після роботи. Так що краще витратите більше двох хвилин, щоб одягнути латексне вбрання перед побаченням. 
    Перед тим, як одягнути латексний одяг, ви повинні прийняти душ і НЕ використовувати після цього лосьйон або парфуми, оскільки вони можуть впливати на латекс і зробити його ламким. Якщо ваше вбрання не має внутрішньої підкладки з тканини, вам також знадобиться трохи засобу для перевдягання: ви можете використовувати тальк без запаху або спеціальну силіконову олію без добавок, залежно від того, чи віддаєте ви перевагу сухій або слизькій.