+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Латексний фетиш

БЛИСКУЧИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ БЛИСКУЧИХ ГОДИН

Фетишизм не обов'язково відноситься лише до сексуальності, хоча зазвичай існує прямий зв'язок. Насправді цей термін просто означає, що ви шануєте певні об'єкти і відчуваєте до них величезну пристрасть. Спеціальні матеріали часто є предметом фетишу, наприклад, латекс надає стимулюючу дію на багатьох людей - частково через збуджуючий зовнішній вигляд, а частково через відчуття на шкірі.

Зокрема завдяки Інтернету - латексу вдалося привернути більше уваги: ​​тепер майже для кожного фетишу існують платформи з форумами для взаємного обміну.

Латекс тепер також увійшов у повсякденне життя, оскільки багато модельєрів відкрили для себе цей незвичайний матеріал і вивели його на подіуми. Він блискучий та м'який, майже як друга шкіра.

ЩО ТАКЕ ЛАТЕКСНИЙ ФЕТИШ?

Латексний фетиш в основному пов'язаний з носінням одягу або аксесуарів з цього матеріалу. Неважливо, чи це будуть комплекти костюмів, панчохи, маски або рукавички, головне, щоб речі були зроблені з найтоншої гуми. Деякі фетишисти також використовують різний посуд і секс-іграшки або простирадла з латексу. Але що робить латекс таким привабливим для цих людей? На це питання немає загальної відповіді, тому що блискучий вигляд, відчуття та запах можуть бути дуже стимулюючими.

Але більшість людей віддають перевагу відчуттю на шкірі, оскільки матеріал щільно прилягає і підкреслює контури тіла. Навіть дотики через латекс відчуваються по-іншому. Матеріал зберігає тепло та комфорт, а також сприяє підвищеному потовиділенню, що деяких дуже збуджує. Для деяких велике значення має і деперсоналізація, через що особа при носінні маски втрачає індивідуальність. Комбінація повного латексного костюма та маски робить власника майже схожим на ляльку.

#ФАКТ

Одяг з латексу часто змащують олією, щоб її було легше вдягати та знімати. Їх також часто обробляють олією зовні, щоб посилити блиск і покращити слизькість під час тертя тіл одне одного.

Латексний фетиш має безліч граней

ЛАТЕКСНИЙ ФЕТИШ МАЄ БАГАТО ГРАНІВ

Латекс виготовляється із натурального каучуку, а саме з рослинного молока. Інший варіант – видобуток із нафти. Типові предмети повсякденного побуту, виготовлені з латексу, включають презервативи , повітряні кулі та одноразові рукавички. Матеріал особливо тонкий, гнучкий і непроникний, тому його також можна використовувати у багатьох видах сексуальних ігор. У той час як декого вже збуджує вигляд людини, одягненої в латекс, іншим це подобається трохи сильніше.

Латексний фетиш особливо поширений у БДСМ та незамінний для багатьох шанувальників цієї сцени. Матеріалу приписується і психологічний вплив: якщо хтось домінує, то ця сила наголошується на латексі. З іншого боку, у покірних людей цей вираз також посилюється, коли носять одяг з латексу. Якщо латексний фетиш сильний, часто віддають перевагу міцнішому матеріалу.

Вам не обов'язково бути представником БДСМ-сцени, щоб насолоджуватися латексом. Одяг з латексу сам по собі також може бути дуже сексуальним і еротичним і, отже, візуально збільшувати збудження. Жіночі вигини підкреслені та вміло показані, а також дуже чітко видно область статевих органів та соски.

Матеріал виглядає надзвичайно благородно та елегантно та особливо зручний у носінні. Фетишисти з латексу почуваються як у другій шкірі, а піт додає цього унікального відчуття. Зазвичай ви можете знайти латексний одяг чорного та червоного кольорів, а іноді й білого кольору, якщо костюми використовуватимуться для сексу в клініці.

Латексний фетиш може мати різний рівень інтенсивності, оскільки деяким людям достатньо виду свого сексуального партнера в латексному одязі. Шанувальникам сцени БДСМ часто потрібний латекс, щоб справді почати діяти. Зрештою, зовнішній вигляд, відчуття та запах можуть бути однаково збуджуючими.