+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Мікропеніс: що це таке?

Не секрет, що багато чоловіків переймаються розміром свого статевого члена. Однак, як правило, цей занепокоєння є безпідставним і є класичним випадком недооцінки себе. Однак, як відомо, немає нічого, чого б не було, і тому природа не обдарувала деяких чоловіків так щедро і забезпечила їх мікропенісом. Що під цим мається на увазі і як із цим можна боротися, ви дізнаєтесь нижче.

ЩО ТАКЕ МІКРОПЕНІС?

Мікропеніс - це статевий член меншого розміру, ніж середній, його розміри становлять менше чотирьох сантиметрів у нееректованому стані та менше семи сантиметрів у стані ерекції. Навіть за відсутності загальнозастосовуваних досліджень з цього питання, ймовірно, менше ніж два відсотки німецьких чоловіків живуть з мікропенісом.

Існує кілька причин порушення росту, які в більшості випадків спричинені нестачею тестостерону. Одним з них є гіпофункція яєчок, що призводить до пригнічення вироблення тестостерону. Це може бути вродженим або розвиватись лише протягом життя.

Часткова резистентність до андрогенів – це генетична мутація, що обмежує функцію рецептора андрогенів. Андрогени - це гормони, відповідальні за розвиток чоловічих статевих ознак. У цьому випадку це означає, що чоловік генетично є чоловіком із чоловічими статевими органами і теж виробляє андрогени (гормони), але вони не знаходять місця для прояву своїх ефектів, тому що рецептор не повністю функціонує. Ось як тут виникає дефіцит тестостерону, що зрештою призводить до мікропенісу.

Іншою можливістю є загальний недолік гормонів росту, що, своєю чергою, викликає дефіцит тестостерону і зупиняє зростання статевого члена. На додаток до цих трьох клінічних картин є й інші, які можуть призвести до мікропенісу. Проте поставити правильний діагноз може лише лікар.

ЧИ МОЖНА ЛІКУВАТИ МІКРОПЕНІС МЕДИКАМЕНТОЗНО?

Хороша новина: у молодому віці навіть мікропеніс все ще має потенціал для зростання. Якщо діагноз «мікропеніс» поставлено до статевого дозрівання, надходження тестостерону може вплинути на розвиток. Однак після цього збільшення статевого члена можливе лише хірургічним шляхом. У деяких випадках вже в утробі можна побачити, чи дозріває статевий член занадто маленьким по відношенню до тіла, і вже там можна лікувати додаванням тестостерону.

Якщо мікропеніс офіційно діагностований як захворювання, медична страхова компанія покриє витрати на операцію, але постраждалі повинні заздалегідь знати про потенційні ризики операції та не можуть уникнути докладної консультації лікаря. Також важливо знати, що операція, на жаль, не гарантує успіху.

Не ведіться на мазі, креми та таблетки, які можна купити в інтернеті і які обіцяють вам більший пеніс – на жаль, вони вам не допоможуть і тільки збільшать дірку у вашому гаманці. 

Оскільки мікропеніс є психічним тягарем для багатьох хлопчиків та чоловіків, він також може допомогти постраждалим звернутися за психологічною допомогою, щоб упоратися із проблемою здоровим способом.

ЧИ МОЖНА ЗАЙМАТИСЯ СЕКСОМ З МІКРОПЕНІСОМ?

Звісно, ​​мікропеніс – це пеніс, і з пенісом можна займатися сексом! Більш того, це може приносити таке ж задоволення та задоволення, як пеніс «нормального розміру» . Якщо ви страждаєте від невпевненості у собі з приводу мікропеніса, це зрозуміло, але не обов'язково. Ви можете вдосконалювати інші навички, важливіші для хорошого сексу, ніж довжина полового члена. Ваш партнер, напевно, буде дуже задоволений приємною прелюдією, яка дозволить тривалості вашої кращої гри відійти на задній план. Будьте трохи готові до експериментів, включіть секс-іграшки у свої заняття коханням та розслабтеся. Навіть якщо не кожна позиція працює для вас, це не має значення. Насолоджуйтесь позиціями, де можна безперешкодно розважатися та зробіть це своєю улюбленою позицією. 

Між іншим, багато жінок зовсім не вважають ганебним отримувати задоволення від мікропенісу, оскільки вони іноді відчувають біль під час сексу з щедро обдарованим чоловіком, а з мікропенісом такого ризику не існує. До того ж розмір статевого члена для них не важливий, тому що для гарного сексу набагато важливіше стимуляція клітора та інших ерогенних зон. Крім того, точка G знаходиться в передній частині піхви, і у вас більше шансів вразити її шляхом проникнення, ніж у більших пенісів, оскільки вони часто прослизають повз неї. Поговоріть з нею перед першим статевим актом, щоб уникнути елемента несподіванки, адже ви зможете приступити до справи набагато спокійніше.

Навіть якщо тема мікропенісу часто асоціюється із соромом, ніхто не повинен дозволяти їй засмучувати вас, тому що не ваш пеніс робить вас тим, хто ви є. Якщо хочете, дізнайтеся про можливі методи лікування та відкрито поговоріть зі своїм партнером про свою «проблему». Ви, напевно, будете здивовані тим, скільки розуміння ви знайдете.