+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Місіонерська поза

Якщо хтось запитає вас про найпопулярніші позиції в сексі, на думку обов'язково прийде місіонерська поза. Насправді, цій позі віддають перевагу багато пар, коли займаються любов'ю. Проте деяким місіонерська поза здається нудною, тому вона часто асоціюється із досить консервативним квітковим сексом. Однак це несправедливо щодо неї, адже місіонерська поза не обов'язково має бути похмурою та позбавленою уяви. Навпаки, ви особливо близькі та можете дуже інтенсивно насолоджуватися сексом. Саме тому, що ця сексуальна поза настільки проста і зрозуміла, її цінують знову і знову, тому що врешті-решт акт любові таким чином дуже розслаблений.

Ви можете цілуватися і дивитися один одному в очі, тому місіонерська поза дозволяє займатися дуже емоційним сексом. Є також творчі варіації, щоб оживити цю сексуальну позу . Історія місіонерської пози також цікава, оскільки колись це була єдина офіційно дозволена сексуальна практика.

ЩО ТАКЕ МІСІОНЕРСЬКА ПОЗИЦІЯ?

Місіонерську позу взагалі можна назвати сексуальною позицією. Можливо, ви навіть уперше опинилися саме в такому становищі, тому що насправді мало що може піти не так. До речі, місіонерську позу, напевно, можна змінити для більшого задоволення. При цьому класичному жінка лягає на спину, згинає розставлені ноги і ставить стопи вгору. Ноги також можна підняти та обернути навколо таза партнера, забезпечуючи ще більш глибоке проникнення.

Чоловік може спертися на руки або лягти на верхню частину тіла жінки для ще більшої близькості. Зазвичай у цьому становищі переважно активна чоловіча частина, оскільки він рухає тазом і часто проникає у піхву своїм пенісом. Жінці не обов'язково лежати, як на дошці, вона може стежити за рухами стегнами.

Багато людей знаходять місіонерську позу дуже приємною та інтенсивною, тому що можливе глибоке проникнення. До речі, крім людини, деякі види приматів досі люблять одне одного у цій позі.

#ФАКТ

Якщо під час сексу в місіонерській позі підкласти під попку подушку, кут проникнення зміниться, і ваш партнер зможе проникнути в вас ще глибше. Розтяжка ніг може бути захоплюючим варіантом.

ЯК МІСІОНЕРСЬКА ПОЗИЦІЯ ОТРИМАЛА СВОЮ НАЗВУ

Незрозуміло, звідки насправді взялася назва цієї сексуальної пози. Однак довгий час передбачалося, що походження справді пов'язане з християнськими місіонерами. За старих часів нібито робилася спроба вирішити цю позицію як єдину для подружнього сексу. Кажуть, що місіонери на островах Південного моря були обурені сексуальними звичаями аборигенів. Через це їм показували фотографії парочки у місіонерській позі, після чого острів'яни дали їй таку назву.

Однак виявилося, що ця історія зовсім не відповідає дійсності. Місіонерська позиція ніколи не згадувалася таким чином у жодній книзі про меланезійську сексуальність. Островітян насправді бавила нудна біла сексуальність. Однак вони звинуватили незнайомців у тому, що тепер пари можна побачити на публіці, що тримаються за руки. Цей звичай остров'яни вважали непристойним, навіщо існував окремий термін. "Mi sinari si bubunela" означає "місіонерська мода", новомодний звичай, введений місіонерами. Тому йшлося не про обмеження сексуальності місіонерами, а скоріше про її розширення.

У СЕРЕДНІ СТОЛІТТЯ НЕ ВСІМ БУЛО ДОЗВОЛЕНО РОБИТИ ТО, ЩО ВОНИ ХОЧУТЬ

Захоплююча і різноманітна сексуальна життя була немислима в Середньовіччі, по крайнього заходу, офіційно. На той час закони встановлювала церкву, тому існували деякі християнські правила, яких громадяни мали дотримуватися. Статеві зносини дозволялися лише з метою продовження роду, а подружнім парам не дозволялося спати разом просто заради задоволення. Християнство проголосило секс гріхом, за який навіть було передбачено покарання. Якщо хтось мастурбував чи займався сексом у неправильній позі, пенітенціарні книги передбачали відповідне покарання за кожне правопорушення.

Подружнім парам дозволялося займатися сексом тільки в тому випадку, якщо мала бути зачата дитина. Однак були певні дні тижня, коли дозволялися фізичні вправи. Це був також час, коли було дозволено лише місіонерську позицію. Незважаючи на всі заборони, вже тоді люди використовували секс-іграшки з дерева та шкіри.

Одна справа, звичайно, заборони, інша справа, чи всі їх дотримуються. Звичайно, ніхто до ладу не знає, що відбувалося за зачиненими дверима. Адже Середньовіччя також відоме розгульним та розбещеним сексуальним життям.

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МІСІОНЕРСЬКУ ПОЗУ

Місіонерська поза – одна із сексуальних поз, з якою ми всі знайомі. Однак, є кілька моментів, про які ви, можливо, не знали.

  • Є кілька інших назв місіонерської позиції, наприклад, "позиція чоловік-вгору-жінка-вниз" або "позиція мама-тато".
  • У Флориді офіційно легальна лише місіонерська позиція, але, ймовірно, жодних покарань у разі її порушення не варто очікувати.
  • Опитування, проведене в 1960-х роках, показало, що близько 90 відсотків подружніх пар віддають перевагу місіонерській позі.
  • Місіонерську позу практикують люди, примати та броненосці (так, броненосці!).
  • Термін місіонерська позиція вперше з'явився у 1950-х роках, ймовірно, через неправильний переклад історичних документів.
  • Для чоловіків місіонерська поза займає третє місце після собачого стилю та пози наїзниці.

Місіонерська поза – це нудно чи це класика? Це, мабуть, продовжить розділяти уми. Однак ми сподіваємося, що ви дізналися трохи нового про історію місіонерської позиції.