М'язи статевого члена: чи можна тренувати найкращу частину?
Чи є пеніс насправді м'язом або, принаймні, має м'язи? Насправді за ерекцію відповідає еректильна тканина, тож тут м'язи? Зрештою, чи можна взагалі тренувати пеніс і цим стати більше? Чи викликає надто багато сексу біль у пенісі? Питання та питання по темі м'язів статевого члена, на які ми хочемо вам відповісти.
Де знаходиться м'яз статевого члена?
Коли більшість людей думають про м'язи, вони, ймовірно, думають про біцепси, трицепси чи пресу, а не про пеніс. Фактично стрижень статевого члена оточений двома м'язами, які фіксують його в тазу. Ці два м'язи називаються цибулинно-губчастим м'язом і сіднично-печеристим м'язом.
Їх основне завдання - стискати дренуючі вени при затвердінні, щоб не допустити зворотного струму крові. Ви вже "ворушили" своїм пенісом, коли він був твердим. Це саме той ефект, який ви спричиняєте через м'язи статевого члена.
Третій м'яз - це ЛК-м'яз, яка є частиною м'язів тазового дна. Ви можете активно тренувати це і таким чином навіть впливати на стабільність вашого пеніса. Тому що еректильна тканина також пов'язана з цим м'язом. Цілеспрямовані вправи можуть забезпечити міцнішу ерекцію, а також запобігти нетриманню. І так, перетренованість справді може призвести до болю в м'язах. З іншого боку, секс не призводить до проблем із м'язами!
Що потрібно знати про ЛК-м'яз?
№1: ЛК-м'яз регулярно використовується більшістю людей.
Ви коли-небудь зупиняли струмінь під час сечовипускання, а потім через деякий час продовжували сечовипускання, значить, ви вже використовували можливості свого ПК., і чим краще вона тренується, тим краще ви зможете запобігти можливому нетримання.
№2: Тренуйте ЛК-м'язу проти імпотенції
У разі еректильної дисфункції, коли ерекція стає недостатньо твердою або взагалі не виникає, багато чоловіків втрачають задоволення від сексу. Лікарська підтримка не завжди потрібна; ЛК-м'яз виявилася цінним помічником при слабкій ерекції. У деяких випадках регулярні фізичні вправи дозволяють досягти більш твердої та твердої ерекції та назавжди запобігти розвитку імпотенції.
№3: Навчання можливе будь-де
Тренувати тазове дно абсолютно непомітно і цілодобово може будь-хто. Ви тренуєте ЛК-м'яз, напружуючи її на 2-3 секунди, а потім розслабляючи. Це той самий метод, який ви використовуєте для переривання струменя сечі. Якщо вам не вдається відразу контролювати м'яз, просто зупиніться на півдорозі під час наступного сечовипускання. Так ви познайомитеся з ЛК-м'язом і дізнаєтеся, як можна використовувати її поза туалетом.
№4: Можливо кілька різних тренувань
Ви також можете тренувати тазове дно лежачи на спині, розставивши ноги, напружуючи сідниці, а потім підштовхуючи їх вгору. Це ще одна форма тренування тазового дна, яка також зміцнює ЛК-м'яз. Ми також рекомендуємо кілька сеансів на день, під час яких ви напружуєте м'яз 30 разів приблизно на 2-3 секунди, а потім знову розслаблюєте його. Перші ефекти ви повинні відчути приблизно за чотири тижні.
Ви не знали, що м'язи належать вашому пенісу? Тепер у вас є нова інформація і ви можете розширити своє щоденне тренування. Навіть якщо з вашою ерекцією все гаразд і у вас немає проблем із сечовипусканням, таке тренування не зашкодить!