+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пеніс. Все про анатомію та поводження з чарівною паличкою

Сьогодні поговоримо про ковбаску! (Вибачте, це мало бути) У цій статті ми зосередимося на великому зразку для наслідування багатьох фалоімітаторів і головного джерела занепокоєння для багатьох чоловіків: пеніс. Що він може робити, як він влаштований і що слід враховувати під час роботи з ним? Ми розповімо вам.

ПЕНІС: ЩО ЦЕ?

Добре, ми майже впевнені, що ви знаєте, що таке пеніс — ми все одно дамо вам визначення, яке не довше за огірок.

Щоб не виходити за рамки, ми обмежуємося в цій статті людьми здебільшого: Пеніс відноситься до зовнішнього чоловічого статевого органу.

Ми пишемо тут «чоловічий», але хочемо прояснити одну важливу річ: не кожна людина з пенісом — чоловік, і не кожен чоловік має пеніс. В решті статті ми ще кілька разів поговоримо про чоловіків, тому що багато клопотів про статевого члена стосуються саме їх.

ПЕНІС: АНАТОМІЯ ТА ФУНКЦІЇ

Взагалі кажучи, статевий член складається з трьох частин: основи статевого члена, стрижня статевого члена та головки.

 • Корінь статевого члена описує нижню частину статевого члена, що міцно закріплена в тазовому дні.
 • Найбільша частина статевого члена називається стрижнем статевого члена або тілом статевого члена. Він містить кілька печеристих тіл, які наповнюються кров'ю під час сексуального збудження, що робить статевий член твердим та ідеальним для дослідження різних печер.
 • Як завжди, найкраще приходить останнім: головка статевого члена – це, в основному, кумедна область. Головка статевого члена з її 4000 нервовими закінченнями є особливоерогенною зоною для більшості власників статевого члена. У нормальному стані головка - у необрізаних людей - ховається у своїй літній резиденції, крайній плоті, і виходить назовні тільки при збудженні, щоб подивитися, що відбувається зовні. Щоб крайня плоть не відтягувалась надто далеко, вона утримується на місці невеликою смугою, званою вуздечкою.

Отже, досить наукового бла-бла, що тепер може пеніс?
Пеніс в основному являє собою вулицю з одностороннім рухом, якою зазвичай проходять рівно дві речі: сперма і сеча. Просто пам'ятайте два Ps: спаритися і пописати.

Крім розмноження, пеніс виконує ще важливішу для нас функцію: як інструмент задоволення під час проникаючого сексу. Стимулюючи статевий член і голівку, відбувається еякуляція, під час якої сперма викидається через статевий член ривками. У той же час, залежно від кута та розміру, статевий член може стимулювати простату або точку G. Справжній багатозадачний талант, цей пеніс!

#ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Пеніс і клітор насправді розвиваються з того самого прототипу — генітального виступу. Він виглядає однаково як у чоловічих, так і у жіночих ембріонів протягом перших кількох тижнів внутрішньоутробного розвитку і не розвивається у пеніс чи клітор до дев'ятого тижня.

ПЕНІС: ЯКОГО РОЗМІРУ ВІН ПОВИНЕН БУТИ?

Добре, після цих жорстких фактів (хе-хе, жорстких) давайте продовжимо з темами, які викликають безсонні ночі у багатьох чоловіків, зокрема: мій пеніс занадто малий? Наскільки великим має бути мій пеніс? Який розмір пеніса є нормальним?

Зробіть глибокий вдих і видих через хоботок (на обличчі), можливо, вам нема про що турбуватися. По-перше, згідно з декількома дослідженнями, середній розмір статевого члена у млявому стані становить 9,16 сантиметра, а в стані ерекції - 13,12 сантиметра. Якщо ви тільки-но змахнули лінійкою і трохи панікуєте, тому що планка (хе-хе, планка) занадто висока для вас, ми можемо вас заспокоїти: по-перше, німці трохи нижче цієї позначки — 8,6 сантиметра, коли вони в'ялі. Міжнародний середній та по-друге, середній теж означає: є й більші й менші.  

Добре, але важливе питання: чи розмір пеніса впливає на продуктивність під час сексу? Тут теж можна зітхнути з полегшенням: для більшості людей вагінальний статевий акт навіть приємніший, якщо пеніс не надто великий. Цілком логічно - точка G знаходиться в передній частині піхви, так що це мало допоможе, якщо чудо-рог протрубить прямо перед шийкою матки.
А пеніс зазвичай досить довгий стимуляції простати під час анального сексу.

ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ ДЛЯ ВЕЛИКОГО ЧЛЕНА

Гаразд, у тебе це все-таки більше схоже на діджеріду, ніж на Пікколо? Тоді вам слід бути трохи обережнішим із деякими позами для сексу, наприклад, раком.

Пози для сексу, які особливо добре підходять для великих зразків статевого члена, включають:

 • Поза ложки: при цьому варіанті сексу ззаду пеніс не може проникнути так глибоко. У той же час ця позиція також трохи сповільнює вас, тому сильні удари неможливі.
 • Біплан: У цьому положенні активна частина лежить на спині, пасивна частина лежить на спині та згинає ногиАктивна частина визначає тут швидкість і ритм, але через особливе положення не може вдарити швидко або проникнути особливо глибоко.
 • Португальська галера: тут активна частина сидить з витягнутими ногами, пасивна частина стає навколішки спиною до нього і підтримує себе руками попереду. Перевага тут у тому, що пасивна частина визначає ритм та швидкість, а активна частина має дуже гарний вигляд.

КРАЩІ ПОЗИ ДЛЯ СЕКСУ З МАЛЕНЬКИМ ПЕНІСОМ

А якщо ви член (хе-хе, член) клубу меншого пеніса? Потім ви можете спробувати позиції, в яких пеніс може проникати дуже глибоко. Наприклад?

 • Місіонерська позиція: Класична поза особливо сексуальна, коли пасивна частина кладе ноги на плечі активної частини. Це дозволяє пенісу проникати особливо глибоко і активна частина задає темп.
 • Поза «по-собачому»: незважаючи на те, що ця позиція може швидко стати хворобливою для занадто великого статевого члена, вона ідеально підходить для екземплярів трохи меншого розміру — і в залежності від кута пеніс ще краще потрапляє в точку G під час вагінального статевого акту.
 • Позиція КІШКИ: У цьому випадку Кішка не має нічого спільного з пухнастими сусідами по кімнаті, які люблять скидати склянки зі столу і завжди повинні йти в спальню о 3 годині ночі, а скоріше означає «Техніку вирівнювання статевого життя», техніка вагінального статевого акту.

Ви починаєте в місіонерській позі: як тільки активна частина проникла всередину, пасивна частина стуляє свої ноги. Активна частина ковзає вгору, поки тарілки не виявляться один над одним, а потім трохи переміщається вгору і вниз. За допомогою цієї техніки можна особливо добре стимулювати клітор.

ПЕНІС: 3 ЗАБАВНИХ ФАКТИ

Уф, це було багато інформації, чи не так? Тоді у нас є 3 кумедні факти про пеніс, які ви можете розповісти тітці Бріджіт на наступній кавовій вечірці.

 1. Найдовший людський пеніс у світі належить Роберту Есківелю Кабрере – його найкращий зразок має горді 48,2 сантиметри. Мексиканець, ймовірно, допомагав собі за допомогою гирь, а більшість його члена складається з крайньої плоті. Зараз ми хотіли б додати щось смішне, але це теж здорово для нас.
 2. А як щодо лозоходства у тваринному світі? Насправді є кілька тварин, які трохи особливі, коли справа доходить до пенісів. Багато сумчастих перестраховуються і мають подвійний пеніс. Кряква, чий пеніс має форму штопора, також справді унікальна , так що не забудьте пляшку вина на наступному пікніку біля качиного ставка! Коти-самці, з іншого боку, мають тенденцію бути трохи дикими — вони мають зазубрини на пенісах. Хто перемагає порівняно півнів у дикому світі? У синього кита найдовший член у тваринному світі – цілих 3 метри.
 3. А хто попереду у Європі? Згідно з дослідженнями, наші сусіди-французи на кілька сантиметрів випереджають нас за довжиною статевого члена — там вони вважають за краще випікати багети, а не маленькі булочки.