+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Надягайте презерватив правильно

Презерватив - єдина форма контрацепції, яка захищає не тільки від вагітності, а й від інфекцій, що передаються статевим шляхом. Тільки з цієї причини важливо і розумно використовувати презерватив щоразу, коли ви займаєтеся сексом, особливо з новими чи невідомими партнерами. Не менш важливо знати, як правильно вдягати презерватив. Бо інакше він швидко втрачає захисний ефект. Ми зібрали для вас найважливіші поради.

ПРЕЗЕРВАТИВИ ЗАХИЩУЮТЬ І НЕЗАМІННІ

Презерватив, паризер, презерватив, гума... у маленьких контрацептивів багато назв. Вони існують уже багато років і є незамінними супутниками під час сексу. Вони захищають від небажаної вагітності, а також від ВІЛ та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Правильне поводження з презервативом особливо важливе. Адже навіть одна помилка при надяганні презервативу може призвести до того, що він порветься і тим самим повністю втратить захисний ефект. Помилки при застосуванні презервативів зустрічаються частіше, ніж при використанні інших протизаплідних засобів. Це також пояснює відносно високий індекс Перля від 2 до 12. Індекс Перля показує, скільки зі 100 жінок, які використовують певні протизаплідні засоби, вагітніють протягом року. Тож із презервативом буває від двох до дванадцяти жінок.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Більшість презервативів виготовлені із натурального каучукового латексу. Презервативи без латексу також доступні алергікам.

3 ПОРАДИ, ЯК ПРАВИЛЬНО НАДЯГАТИ ПРЕЗЕРВАТИВ!

#1 - ПРАКТИКА РОБИТЬ ВАС ДОСКОНАЛИМ

Якщо ви нервуєте перед сексом з новим партнером вперше, ви можете трохи потренуватися вдягати презерватив заздалегідь. Спробуйте, наприклад, як частину мастурбації або попрактикуйтеся з овочами. Таким чином , ви менше нервуєте, коли справа доходить до справи, і тоді ви можете просто зробити це.

#2 - ПРАВИЛЬНИЙ РОЗМІР

Щоб його було особливо легко надягати, важливо купити презерватив правильного розміру: якщо гумка занадто туга або занадто велика, у вас можуть виникнути проблеми з надяганням і сексом. 

#3 - МИЙТЕ РУКИ!

Перед тим, як надіти презерватив, слід вимити руки. Особливо, якщо ви раніше контактували з жирами та оліями. Масажні масла, наприклад, можуть зробити презерватив пористим, що полегшить його розрив. Ви також автоматично змиєте бактерії тощо. Це робить секс із презервативом більш гігієнічним надалі.

ІНСТРУКЦІЇ: ЯК ПРАВИЛЬНО НАДІВАТИ ПРЕЗЕРВАТИВ НА ПЕНІС?

Щоб презерватив правильно сидів, слід приділити увагу його надяганню. Спершу обережно відкрийте упаковку, щоб не пошкодити сам презерватив. Кінчик презервативу називається резервуаром. Тут збирається еякулят після еякуляції. При надяганні презервативу слід затиснути резервуар пальцями, щоб у ньому не накопичувалося повітря. В іншому випадку пізніше не залишиться місця для вашої сперми.

Тепер ви можете надіти презерватив на ерегований член. Закручений край повинен бути зовні, інакше згодом ви розгорнете презерватив навиворіт. Якщо все правильно, можна братися до прокатки. Накотіть презерватив якнайдалі на статевий член. Вона має досягати підстави статевого члена. Якщо це не так, це замало!

Під час сексу необхідно стежити, щоб презерватив залишався розгорнутим. Якщо він знову згорнеться, ви повинні негайно звернути його назад до основи статевого члена. Якщо він повністю зісковзнув, ви не повинні надягати його назад, а повинні використовувати новий. 

Після еякуляції пеніс необхідно швидко витягнути та зняти презерватив. У разі витягування тримайте презерватив за нижню частину статевого члена. Потім ви просто розвертаєте презерватив, зав'язуєте його і викидаєте у відро для сміття. Важливо: Презервативам не місце у туалеті!

НАЙВАЖЛИВІШІ ПРАВИЛА І ЗАБОРОНИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ПРЕЗЕРВАТИВІВ

  • Завжди надягайте презервативи чистими пальцями, максимально знежиреними.
  • При розгортанні тримайте резервуар за кінчик презервативу, щоб там не накопичувалося повітря.
  • Якщо ви нервуєте, ви можете наперед потренуватися одягати його на себе, щоб бути готовим до надзвичайної ситуації.
  • Використовуйте кілька презервативів один поверх іншого - тертя може призвести до їх розриву.
  • Просто не використовуйте презерватив, тому що це «занадто складно».
  • Використання презервативів, які не підходять

Презервативи є єдиною формою контрацепції, що забезпечує ефективний захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом, таких як ВІЛ. Це не єдина причина, через яку ви завжди повинні використовувати його та звертати увагу на правильне звернення та правильну техніку. Трохи потренувавшись і зосередившись, ви незабаром навчитеся правильно вдягати презерватив.