+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Негласні правила першого сексу

Перша близькість з новою дівчиною – це завжди інтрига та непередбачуваність. Навіть якщо ви подумки спланували весь процес, це не означає, що все піде за вашим сценарієм. Адже перше враження – найважливіше, тому розглянемо кілька порад, щоб уникнути помилок.

"Так чи ні"?

Ви пристрасно цілуєтеся, вона піддається і реагує на дотики, але при переході до активніших дій ви чуєте «перестань», «я не готова» і т.д. Існує думка, що жіноче «ні» означає «так». Але розрізнити справжнє «ні» від «так» дуже легко: якщо, незважаючи на свої протести, дама продовжує лізти до вас у ширинку, то сміливо продовжуйте, а якщо вона відвертається, намагається вас вдарити або втекти, то це справжнісіньке «ні» .

Пам'ятайте про контрацепцію

Якщо у вас перша близькість з новою дівчиною, то ЗАВЖДИ використовуйте презерватив. Навіть якщо жінка запевняє, що п'є таблетки, навіть якщо вона розповідала про спіраль, навіть якщо вона чиста і невинна, навіть якщо ви не переносите на дух презервативи.

Якщо щось піде не так, то в кращому випадку ви залишитеся без сексу, в гіршому - чекає довго в черзі до венеролога. Тому краще перестрахуватися, ніж марно намагатися відмотати час тому.

Романтична атмосфера

Будь-якій дівчині подобається романтика, ліжко з пелюстками троянд, запашні свічки та інші набори для цукерково-букетного періоду. Навіть якщо ви не в захваті від вартості цих заходів або вас лякають масштаби прибирання після інтимного вечора – ви повинні все підготувати. Подбайте про напівтемряву та музику, яка глушитиме не романтичні звуки.

Поведінка в ліжку

Звичайно, перше враження дуже важливе, але не варто перетворювати секс на атракціон з використанням різних інтимних іграшок. Намагайтеся звести близькість до класики: прелюдія, кілька змін поз, французькі поцілунки та зоровий контакт.

Не дивуйтеся, якщо помітите надто явну імітацію оргазму. Вперше більшість дівчат переживають свою зовнішність, сексуальність, тому їм важко розслабитися. Швидше за все дама не зазнає оргазму, так що будьте до цього готові.

У фіналі не варто кидати дівчину та одразу збігати. Полежіть трохи в ліжку, поговоріть, поговоріть про свої враження. Після цього краще ретируватися, щоб кожен зміг на самоті подумати про близькість, що відбулася.