+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Незручності не місце в ліжку

Більшість сексуальних проблем пов'язані не з фізіологічними особливостями, і з психологічними комплексами. Сучасне суспільство схиблене на красі, тому будь-які відхилення від нав'язаного ідеалу змушують людей соромитися свого тіла. Що потрібно робити, щоб повністю розслабитися в ліжку?

Почніть інтимний вечір із душевної розмови у спокійному місці. Задайте партнеру питання, які вас хвилюють, з'ясуйте його переваги у сексі та розкажіть про те, що подобається вам.

Незручність властива людям, не досвідченим у сексі, так що не переживайте і займіться самоосвітою. Благо, що зараз повно навчають відео та літератури, яку можна знайти в інтернеті.

Спробуйте виявити активність у ліжку, і ви побачите, в якому приємному подиві буде ваша половинка. Попросіть партнера направляти вас, виконайте його бажання. Якщо його фантазії не збігаються з вашими можливостями, скажіть йому прямо, не змушуйте себе робити неприємні речі.

Ви не зможете відповідати вигаданим стереотипам, особливо це стосується тіла. Якщо ви соромитеся себе, то не зможете розслабитися і отримати задоволення. Ви з чоловіком опинилися в одному ліжку, а це означає, що ви приваблюєте та збуджуєте його такою, якою є. Він не помічає недоліків, на відміну від вас.

Прибрати комплекси допоможуть заняття спортом. Вони не лише підтримають здоров'я, а й допоможуть тримати тіло в тонусі та підвищити самооцінку. Дієти та допомога кваліфікованих фахівців закріплять отриманий результат. Якщо ви не можете полюбити своє тіло - займайтеся сексом у темряві або з приглушеним світлом.