+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Оголена модель: еротичне мистецтво чи порнографія?

Вони є моделями для художників та студентів-художників, фотографуються фотографами або є частиною художніх перформансів: оголені моделі є у багатьох галузях мистецтва. Ми з'ясували для Вас, що таке оголена модель і чим моделі відрізняються від еротичних.

ЩО ТАКЕ ОГОЛЕНА МОДЕЛЬ?

Голі моделі - це люди, які стоять оголеними або напівоголеними як моделі для художників. Крім фотографів та художників, є також малювальники та скульптори, які люблять створювати оголені витвори мистецтва та використовувати для них моделі.

Гола модель не знімається в порнографії, не займається сексом перед камерою і не використовується для отримання задоволення глядачів. Основне завдання, вкрай стомлююче і не дуже сексуальне, щоб оголена модель позувала нерухомо і не змінювала положення тіла.

Потім художник створює свій витвір мистецтва відповідно до свого погляду на модель. Голі моделі слід відрізняти від еротичних та оголених моделей, оскільки вони працюють лише у художній сфері. Серйозна оголена модель дистанціюється від сексуальних контактів , порнографії та отримання задоволення у сфері роботи.

5 ПИТАНЬ ПРО ОГОЛЕНІ МОДЕЛІ

№1 – ЧИ Є МОДЕЛЮВАННЯ ОГОЛЕНОЮ НАТУРОЮ ВИЗНАНОЮ ПРОФЕСІЄЮ?

Термін «оголена модель» не має захищеного позначення, його може використовувати будь-хто. Жодного навчання також не потрібно. Будучи оголеною моделлю, ви отримаєте коротку інструкцію від художника, а потім вже будете навчені своєму виступу.

№2 - ЯК МЕНІ СТАТИ ГОЛЕНОЮ МОДЕЛЮ?

Чи хотіли б ви стати оголеною моделлю? Потім подайте заявку до художніх коледжів, студій та до художників вашого міста. Пошук не завжди рекламується, тому непрохана заявка може бути корисною. Багато художників мають файли з різними моделями оголеної натури. Скульптори, зокрема, працюють поперемінно з моделями Рубенса, а також з тонкими моделями.

№3 – СКІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ ГОЛЕНІ МОДЕЛІ?

Ви не розбагатієте, будучи оголеною моделлю. В середньому оплата варіюється від 10 до 30 євро на годину. Ви майже завжди отримаєте зарплату готівкою відразу після роботи. Як оголена модель з публікацією фотографій для фотографа ваша зарплата може бути вищою, від 100 до 500 євро за сеанс.

№4. ВКЛЮЧЕНО ЧИ ІМ'Я МОДЕЛІ В ІЛЮСТРАЦІЮ?

На це питання не можна відповісти загалом. У школах малювання чи у скульпторівваше ім'я рідко згадується у творі мистецтва. З іншого боку, у разі фотосесій ваші фотографії навіть публікуються, а потім постачаються вашим ім'ям.

№5 – ЧИ СЕРЙОЗНІ ОГОЛЕНІ МОДЕЛІ?

Багато авторитетних чоловіків і жінок працюють оголеними моделями, і це популярна підробка, особливо серед студентів. Йдеться виключно про мистецтво на тілі, а не про еротичну роботу чи сексуальні послуги, як часто помилково вважають.

3 ПОРАДИ, ЯКІ ВАМ СЛІД ВЧИТАТИ, БУДУЧИ ОГОЛЕНОЮ МОДЕЛЮ!

Якщо ви можете уявити собі оголеною моделлю, вам слід спочатку озирнутися у вашому регіоні та дізнатися, чи є художні школи або інші місця, які були б раді прийняти вашу заяву. Однак, перш ніж подати заявку, врахуйте наступні три фактори.

№1 – СОРОМ НЕДОМЕЧНИЙ

Будь то часткова дія або повна дія, ви будете оголені. У художній школі ви могли б стати моделлю для 20 учнів, які одночасно використовують ваше тіло як наочну модель пропорцій та анатомії людини. Сором тут не місце. Коли ви сором'язливі, може бути складно прийняти правильну позу.

№2 - ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ВАЖЛИВА.

Валятися цілу годину і отримувати за це гроші? нізащо! Для оголеної моделі фізична підготовка є обов'язковою. Тому що навіть якщо ви ляжете на живіт, піднімете одну ногу і посміхнетеся, ви повинні вміти утримувати це положення. А довго сидіти на місці – справжнє випробування – спробуйте самі вдома.

№3 – НАВИЧКИ ВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРІВ ПРО ЗАРПЛАТ

Не приймайте кожну ціну, яку вам пропонують. Постарайтеся домовитися про гонорар як оголену модель, навіть якщо це вперше. Якщо вас не влаштовує вказана ціна, спробуйте підвищити її. Чим частіше ви моделюватимете, тим професійніше ви виконуватимете цю роботу і тим більше грошей зможете попросити.

МІФИ І ПРАВДА ПРО ГОЛЕНІ МОДЕЛІ

  • Голі моделі є еротичними моделями; вони не порнографічні, але активні у художній сфері
  • Більшість оголених моделей працюють неповний робочий день.
  • Ви працюєте на фотографів, художників чи скульпторів
  • Художні школи, невеликі галереї та художники часто шукають оголених моделей.

Бути оголеною моделлю може бути дуже весело, але це також потребує зусиль. Болі у м'язах після уроку малювання – не рідкість при моделюванні. Але крім м'язів, що хворіють, є ще й приємне відчуття від того, що ти внесла дуже особистий внесок у створення мистецтва в ролі оголеної моделі!