+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Оргазм: десятка фактів, які вас здивують

Чи є на світі щось крутіше, ніж божественний, фантастичний, який, здається, зводить з розуму, оргазм? Ні! Погодьтеся ж! І це задоволення є майже кожному! Пропонуємо до вашої уваги цікаві факти. Адже ми вважаємо, що щось про оргазм ви можете не знати!


1.  Щоб досягти піку насолоди деяким людям іноді варто чимало попітніти… А ось рекорд світу такий: для жінок – 6 годин мастурбації, для чоловіків – 8 з половиною!

2.  Оргазм може також виступати як лекрство від головного болю. І буде ефективніше, ніж найдорожчі пігулки ! Це довели вчені: 48 відсотків людей, які вирішили взяти участь у такому незвичайному експерименті, стверджували, що голова у них перестала боліти лише після відмінного сексу.

3.  Сумно, але надто бурхливий оргазм може стати навіть причиною смерті чи серцевого нападу. Не дарма французи оргазм іноді називають le petit mort. Це буквально означає «невелика смерть».

4.  Ви вважаєте, що жіночі вібратори – це річ суто сучасна? А ось і ні! Така побутова техніка, як праски та пилососи, стали доступними для покупки набагато пізніше, ніж вібратори .

5.  Існують представники чоловічої статі, які можуть досягти оргазму без сексу, дотиків та тертя! Лише за допомогою думок. Пофантазував – і задоволений!

6.  Обсяг сім'явипорскування у кожного різний. Деяким жінкам може подобатися, скільки насіннєвої рідини виділяється в її партнера. Але все щодо. Скажіть дякую, що ви не кит! Адже середній самець під час оргазму виділяє 19 листків сперми!

7.  Анастейша Стил належить до тих щасливиць (а таких лише 1%), які здатні відчути оргазм, стимулюючи лише соски.

8.  Якщо жінка має 150 тисяч гривень, вона може організувати для себе «радіокерований оргазм». Для цього потрібно зробити спеціальну операцію: лікарі вживлять невеликий нейронний передавач у тіло жінки. До чого техніка дійшла!

9.  Приблизно 60 відсотків жінок під час сексу відчували якусь форму жіночої еякуляції, тоді як для 10 відсотків це звичайне явище.

10.  Якщо жінка надто освічена – це можлива причина незадоволеності у сексі. Німецькі вчені навіть провели спеціальне дослідження. Серед жінок, які навчалися у вузах, 62% мали труднощі з оргазмом.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.