+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Перший секс: не панікуйте!

У вашому житті буває багато перших разів, але один із найбільш захоплюючих - це, безумовно, перший секс. Молодь з нетерпінням чекає на цей момент, адже вперше означає великий крок і пов'язаний з багатьма міфами, страхами та передчуттям.

Невизначеність та страхи часто викликають значне зростання напруженості. Ось чому важливо, щоб ви заздалегідь поговорили про це зі своїм партнером і трохи розвіяли один одного страхи. Справа не тільки в самому сексі, а й у відповідальності за вас та вашого партнера. 

Важливою основою для першого спільного сексу є довіра, тому вам обов'язково варто не поспішати. Навіть якщо друзі вже вихваляються своїм сексуальним досвідом, тиск — однозначно неправильна мотивація. Ви можете зробити трохи самі, щоб ваш перший секс став прекрасною і незабутньою подією. Близько половини всіх молодих людей здобули свій перший сексуальний досвід у віці 17 років. Часто можна почути твердження, що молоді люди починають займатися сексом дедалі раніше, але це не відповідає дійсності.

ВИ ГОТОВІ ДО ПЕРШОГО СЕКСУ?

Якщо ви були у партнерстві якийсь час, настане час, коли ви почнете думати про секс. Ви, мабуть, запитуєте, як це буде, і чи дійсно це так захоплююче, як друзі завжди кажуть вам. Запитання за питаннями, але найголовніше: чи готова я до сексу?  

Ви самі визначаєте темп, а також можете припинити близькість та петтінг у будь-який момент, якщо ви йдете надто швидко. Сором і виправдання зовсім не потрібні. Секс може стати кульмінацією ваших стосунків лише в тому випадку, якщо все у партнерстві вам підходить і ви повністю розслаблені.

Перший раз не обов'язково має бути ідеальним, для багатьох це не так. Не завищуйте свої очікування надто високо та не забувайте про своє почуття гумору на повному серйозі. Нехай все приходить до вас і завжди пам'ятайте: жоден майстер ще не падав з неба і вам теж доведеться звикати один до одного, коли доходить до сексу.

СЕКС У ПЕРШИЙ РАЗ: ПОРАДИ, ЯК РОЗЛАБИТИСЯ

Якщо ви вирішили зайнятися сексом уперше, переконайтеся, що вас ніхто не турбує. Таким чином, вам не доведеться напружуватися через те, що вас зловлять. Забезпечує приємну та комфортну атмосферу, яка сприяє більш спокійній взаємодії один з одним та незнайомій обстановці. Крім того, не поспішайте та не перемикайтеся спонтанно між двома зустрічами вперше. Щоб налаштуватись на потрібний лад, варто надати значення тривалої прелюдії з великою кількістю ніжності та поцілунків.

Краще спочатку спробувати у класичній місіонерській позі, у вас ще є достатньо часу для експериментів. Жінці не потрібно боятися жодного болю, багато дівчат взагалі не відчувають болю. Найчастіше справжній секс не триває так довго, оскільки хлопчики не завжди можуть відстрочити свій оргазм вперше. Важливим моментом є контрацепція, а саме запобігання вагітності та венеричних захворювань. Ви повинні мати таблетки, прописані вам заздалегідь, і завжди пам'ятати, щоб їх прийняти. Якщо в одного з вас вже був секс з іншою людиною, ви також маєте використовувати презерватив.

ЩО ПОТРІБНО І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ПЕРШОМУ СЕКСІ

  • Намагайтеся бути максимально розслабленим і насолоджуватися сексом
  • Поговоріть з партнером про свої переваги
  • Заздалегідь домовтеся про можливі методи контрацепції.
  • Будьте коханими один одного
  • Не дозволяйте нічому і нікому тиснути на вас
  • Не пийте алкоголь заздалегідь, щоб заспокоїтися
  • Також під час акту не слід робити те, чого насправді не хочеться.

Ви завжди пам'ятатимете перший секс, це точно. Не поспішайте і не турбуйтесь надто багато. Головне, щоб ви були до цього готові і довіряли своєму партнерові, тоді спочатку буде тільки наполовину таким же диким і, сподіваюся, красивим.