+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Пірсинг пеніса. Інтимні прикраси для чоловіків

Інтимні прикраси не тільки прикрашають інтимну зону чоловіків і жінок, але можуть бути предметом задоволення. Пірсинг статевого члена також може спричинити сексуальне збудження у відповідного партнера. Тим не менш, є кілька речей, які слід враховувати, коли справа доходить до пірсингу статевого члена. Тому що з пірсингом можуть відбутися певні зміни. Ви можете дізнатися, що ви повинні враховувати тут!

ЩО ТАКЕ ПІРСИНГ ПІДЛОВОГО ЧЛЕНА?

Пірсинг статевого члена, як випливає з назви, є пірсинг, який проколюється через чоловічий статевий член. Існують різні типи, які різняться в основному зовнішнім виглядом та частково функціональністю. Так що є пірсинг, який може збільшити сексуальне задоволення власника та сексуального партнера.

Існує безліч різних видів пірсингу статевого члена. Пірсинг принца Альберта, наприклад, проколюється через уретру. До інших добре відомих видів відносяться ампалланг, ападрайва, дідо та вуздечка. Залежно від того, який тип пірсингу ви хочете, можна використовувати різні палички. Пряма штанга є прямою штангою з двома кульками на кінцях. Вигнута штанга є злегка вигнутою штангою. Кругла штанга та кільце з бісеру мають круглу форму. Кругова штанга відкрита, кільце закрите.

# ЗАБАВНИЙ ФАКТ

З пірсингом принца Альберта ви можете поступово розтягнути отвір більш товстими стрижнями. Важливо починати з тонкої палички, щоби не поранитися.

ПІРСИНГ ПОЛОВОГО ЧЛЕНА: 10 РЕЧІВ, ЯКІ СЛІД ВЧИТАТИ

1. Вузькі трусики популярні для лікування

Якщо ви робите пірсинг статевого члена, вам доведеться зважати на певний час загоєння. У цей час труси-боксери не є гарною ідеєю, тому що вони допускають занадто сильне тертя та рух вашого пеніса. Тісніші трусики допоможуть прискорити процес загоєння.

2. Місяць помірності

Секс спочатку табу, і ви також повинні припинити мастурбувати принаймні протягом місяця після пірсингу. Так ви забезпечите гарне загоєння. Після цього ви, звісно, ​​можете почати знову.

3. Зверніться до професіонала

Звичайно, в Інтернеті є безліч інструкцій про те, як зробити пірсинг самостійно. Особливо в дуже чутливій інтимній зоні ви повинні довірити це тільки професіоналу. Пірсінг знає, де знаходяться важливі нерви та артерії, і він також знає, що він робить. Тримайтеся подалі від експериментів над собою!

4. Правильний матеріал

Існують різні матеріали для пірсингу. Так як статевий член - дуже чутлива сучасник, слід покладатися на якісні інтимні прикраси, що мають якість імплантатів. Нікель та інші речовини можуть викликати алергію, яка може бути дуже болісною.

5. Кровотеча – це нормально

Кровотеча може виникнути, особливо у перші 72 години після проколу статевого члена. Це з тим, що з ерекції в статевий член надходить багато крові. Тому особливо нічні ерекції чи відомий ранковий ліс можуть призвести до кровотечі. Тут допомагають збирати кров  невеликі бинти чи гігієнічні прокладки.

6. Зміна еякуляції та сечовипускання

Пірсинг принца Альберта проходить через уретру. Це може змінити ваш досвід еякуляції та сечовипускання. Так що може статися так, що ваша сеча розбризкується в різні боки, тому вам слід сісти пописати. Також може змінюватись «траєкторія» руху сперматозоїдів.

7. Можуть виникнути проблеми з ерекцією

Свіжеприготований пірсинг – це завжди відкрита рана. Відповідно, можуть виникнути інфекції. Рубці іноді утворюються при особливо тяжких інфекціях. Це може спричинити проблеми з ерекцією статевого члена. Тут важливо правильно доглядати свіжий пірсинг і захищати його від бактерій.

8. Презервативи погано поєднуються з пірсингом

Пірсинг статевого члена може зруйнувати презервативи. Зокрема, великі прикраси або ті, що проходять через головку статевого члена, можуть становити небезпеку для презервативів. Тут ви маєте різні варіанти. Щоб запобігти вагітності, ви та ваш партнер обов'язково повинні використовувати інші протизаплідні засоби. Для запобігання інфекціям, що передаються статевим шляхом, рекомендується пройти повне тестування перед сексом. Якщо обидва здорові та моногамні, можна займатися сексом без презервативу та використовувати інші засоби контрацепції.

9. Пірсинг статевого члена збільшує ризик зараження

Навіть після повного загоєння пірсингу може статися інфікування. Причина: у статевому члені знаходиться стороннє тіло. Це може збільшити ризик інфекцій сечовивідних шляхів та захворювань, що передаються статевим шляхом. Тому вам слід бути особливо обережними, займаючись сексом чи відвідуючи громадські туалети.

10. Довга дорога до лікування

Пірсинг статевого члена може гоїтися до 12 місяців, залежно від типу. Отже, варто добре подумати, чи дійсно ви хочете такий пірсинг.

Пірсинг статевого члена сподобається всім, кому він подобається. Вони можуть посилювати статевий потяг, але гояться довго і схильні до інфекцій. Однак, якщо ви абсолютно впевнені, що хочете надати своєму кращому твору трохи шику, дерзайте!