+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Чому чоловік не активний у ліжку?

Чоловік лежить у ліжку, зображуючи колоду, а я все роблю сама, - саме такі фрази все частіше зустрічаються на просторах інтернету та в кабінетах сімейних психологів. Чому так відбувається? Розглянемо основні причини сексуальної пасивності.

Втома

Він постійно пропадає на роботі, на нього репетує начальник, дзвонять клієнти. Навіть у вихідний він повинен вирішувати форс-мажори, а крім цього погуляти із собакою, погратись з дітьми – тут точно не до сексу. Може, чоловік настільки лінивий, що вважає за краще економити сили. Або на нього накотила депресія та хронічна втома, то, будь ласка – ось він секс, тільки намагайся, люба, сама.

Активні трудоголіки пасивні в ліжку, але ж буває відпустка! Отже, саме час влаштувати своєму чоловікові секс марафон. Або змиритися з його хронічною втомою та взяти ініціативу до своїх рук.

Мужчина – командир

Така людина звикла віддавати накази як у роботі, і у сімейному житті. Заступники готують для нього звіти, секретарка робить каву. Коли він приходить додому, то чекає, що дружина його задовольнить. Звичка постійно віддавати команди на роботі переходить і до сімейного життя. Ви думаєте, що домінуєте в ліжку, але насправді ви просто підкоряєтеся.

Принц

Гарний, розумний, багатий, галантний і ввічливий – не чоловік, а мрія. Приголомшливе тіло зводить з розуму всіх представниць прекрасної статі, але в ліжку це тіло лежить мертвим вантажем. Все просто – він звернув на вас увагу, тож тепер ваша черга його дивуватиме.

Занадто ініціативні жінки

Сучасні дами досить досвідчені у сексі, не бояться експериментів, часто змінюють партнерів та практикують секс на одну ніч. Однак, чоловіки, побачивши таке, починають лякатися та приймають позицію колоди. Якщо ви з самого початку показали свою провідну роль, то не варто чекати, що чоловік згодом перетвориться на гарячого самця.

Змінити

Чому ні? Якщо чоловік поводиться весело і невимушено, а в ліжку стає млявим і неактивним, значить свою дозу сексу він уже отримав. Спільний побут та нова секретарка – основні причини зрад. А якщо ви маєте на руках докази, то це привід до роздумів.

Хвороба

Ми говоримо не про застуду чи хронічну втому. Можливо місцю «нижче за пояс» потрібна допомога лікаря-фахівця, до якого чоловік соромиться піти. Або він вже здійснив візит до клініки, але не повідомив вам про це. Зрозуміло, між подружжям має бути довіра, але все одно покажіть йому свою підтримку та участь.