+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поцілунок на першому побаченні

Не тільки молоді люди запитують, коли їм можна поцілувати когось ще: на першому побаченні? Чи не раніше третьої зустрічі? Через п'ять хвилин? Точного часу, коли доречний перший поцілунок, немає. Багато залежить від суб'єктивних відчуттів учасників. І все ж є кілька речей, які ви можете використовувати як керівництво, якщо ви не впевнені. Уточнюємо: коли можна цілуватися?

ЧИ МОЖНА ЦІЛУВАТИ КОГО-ТО НА ПЕРШОМУ ПОБАЧАННІ?

У принципі, звичайно, можна поцілувати когось на першому побаченні. Але це залежить від індивідуальної ситуації; для деяких людей це просто зарано. Тож цілуватися чи ні залежить насамперед від індивідуальної ситуації.

Багато людей хочуть дізнатися, чи можливо більше, коли вони прощаються після першого першого побачення. І який найкращий спосіб зробити це, ніж поцілунок? Для інших перше побачення – це знайомство, і вони хочуть багато чого – але не поцілунку! Тут важливо звертати увагу на невеликі знаки або просто спробувати, чи інша людина теж хоче поцілуватися. Навіть шепіт «Я хотів би тебе зараз поцілувати» може бути дуже чуттєвим і романтичним.

#НЕБЕЗПЕКА

Ні, значить, ні, навіть коли цілуєшся. Незалежно від того, як сильно ви цього хочете, якщо ваш партнер не зацікавлений, ви повинні це поважати.

Чи можна цілувати когось на першому побаченні?

ВАМ СЛІД ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ЦІ 5 СИГНАЛІВ

ВІДНОСИНИ

Відкрите ставлення – позитивний знак. Якщо людина, з якою ви розмовляєте, відкрито посміхається, часто дивиться вам у вічі і, можливо, навіть недбало торкається вас знову і знову, ви напевно можете спробувати поцілувати його чи її. І навпаки, якщо ви хочете показати, що готові до поцілунку, будьте відкриті, торкніться іншої людини або проведіть мовою по губах. З іншого боку, якщо інша людина схрещує руки на грудях, поцілунок навряд чи є доречним.

СИМПАТІЯ

Чим більше ви любите один одного, тим вищі ваші шанси отримати поцілунок. Так що, якщо ви відчуваєте типове поколювання на першому побаченні, ви багато смієтеся разом і у вас не бракує тем для розмови, ви напевно можете поцілуватися. Якщо настрій досить прохолодний, краще уникати поцілунків.

НЕРВОЗНІСТЬ ЧИ СТРАХ?

Кожен нервується перед першим поцілунком із незнайомцем. Це нормально, і десь це частина. Позитивне хвилювання перед тим, як станеться щось нове, — добрий знак. Однак, якщо ви боїтеся поцілунку, вам слід дати йому спокій. Це показує, що щось не так із ситуацією і що вам слід почекати, перш ніж цілуватися.

ПОЧУТТЯ

Іноді ти відчуваєш це. Момент підходящий, настрій підходящий, а інша людина нескінченно спокуслива. Ви не можете не думати про поцілунки весь час. Ну, тоді: поїхали! Зрозуміло , що ти хочеш поцілувати свого супутника життя, так і зроби це. Якщо інша людина цього не хоче.

ПОСЕРЕДНЬО?

Не кожне побачення має закінчуватися довгостроковими відносинами. Якщо ви згодні з тим, що шукаєте просто сексу або випадкового зв'язку, то ви, звичайно, можете цілуватися щосили з самого початку першого побачення. Тут важливо те, що ви чесні один з одним і не користуєтесь іншою людиною.

КОЛИ НАЙКРАЩЕ ЦІЛЮВАТИСЯ НА ПЕРШОМУ ПОБАЧАННІ?

Найпопулярніший поцілунок на першому побаченні, як і раніше, залишається на прощання, тут у вас є різні варіанти. Легкий поцілунок у щоку невинний, але демонструє інтерес. Гарячий французький поцілунок може обіцяти більше, але для деяких це занадто багато для першого побачення. Тут можна застосувати наступне: наближуйтеся до цього повільно і пробуйте те, що обидві сторони почуваються комфортно.

Звичайно, ви можете зв'язатися і під час побачення, наприклад, у барі або на прогулянці. Тоді вам обов'язково слід дочекатися відповідного моменту, коли настрій буде підходящий і обидва відчують бажання зайнятися спортом.

Вам вирішувати, хто виявить ініціативу під час першого поцілунку. Зверніть увагу на чіткі сигнали: облизування губ, глибокий погляд, покусування нижньої губи або випадковий дотик свідчить про те, що людина хоче поцілуватися. Тоді ви точно зможете проявити ініціативу – незалежно від статі чи так званих правил.

Завершити перше побачення поцілунком може бути сміливо. Але якщо хімія між вами правильна і вам обом хочеться, ви, звичайно, можете просто зробити це - ніхто вам не заборонить!