+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поцілунки

Коли люди цілуються, вони виділяють гормони. Крім того, поцілунки – одна з найінтимніших речей, які люди можуть робити один з одним. Говорять, що поцілунки мають безліч позитивних ефектів. Ще до першого разу цілуємось, як можемо. У більшості культур поцілунки є лише частиною цього. Тому ніжна гра язиком цілком природна. Але на що справді слід звернути увагу під час поцілунку?

ПОЦЕЛУЇ: ЩО САМЕ ЦЕ ЗНАЧИТЬ?

Поцілунки - це особлива форма поцілунку. У той час як простий поцілунок – це лише дотик губ двох людей, під час поцілунку відбувається щось більше. У деяких випадках партнери навіть використовують усе своє тіло. Від дотиків до ігор мови та ніжного покусування тут є все. І як це часто буває у (сексуальному) житті: дозволено все, що подобається.

Більшість людей перший французький поцілунок виглядає досить незвичайно. Найчастіше він надто вологий, надто довгий чи надто короткий, а іноді партнери навіть ударяються головами один про одного. Тут можна застосувати наступне: Не засмучуйтесь. Поцілунки згодом стають кращими і швидко стають одним з найпрекрасніших занять у світі!

5 цікавих фактів про поцілунки

№1 – ІСНУЄ «ДЕНЬ ПОЦІЛУНКІВ»

Щорічно 6 липня ми святкуємо День поцілунку. Не лише цього дня потрібно якнайбільше цілуватися!

№2 - ПОЦІЛУНКИ ЗБЕРІГАЮТЬ ЗДОРОВ'Я

Регулярні поцілунки зміцнюють імунну систему. За даними американських дослідників, коли ви цілуєтеся, організм виробляє так звані нейропептиди, які активують клітини-кілери організму. Вони, у свою чергу, знищують бактерії та віруси. Крім того, близькість поцілунків може знизити стрес.

№3 – ПОЦІЛУНКИ – ЦЕ СПОРТ

Чи знаєте ви, що при поцілунку люди задіяють усі 34 м'язи обличчя? Не кажучи вже про м'язи язика. За кожну хвилину поцілунків спалюєте колосальні 6,4 кілокалорії. Тож поцілунки вважаються спортом.

№4 – НАЛІВО ЧИ НАПРАВО?

Усі нахиляють голову під час поцілунку. Згідно з дослідженнями, людство розділене рівно 50:50. Одна половина автоматично повертає голову вліво, інша вправо. У партнерстві часто існує мовчазна угода щодо того, в який бік слід нахилити голови. Куди ти нахиляєшся?

№5 – ЗАСОС – НЕ РІДКІСТЬ

Якщо ви смокчете занадто сильно під час поцілунку, ви можете навіть засмоктати партнеру губи . Однак цей синець частіше зустрічається на інших частинах тіла, наприклад, на шиї. Негативний тиск призводить до розриву дрібних вен під шкірою.

ВАМ ТАКОЖ СЛІД РЕГУЛЯРНО ЦІЛЮВАТИСЯ У ВІДНОСИНАХ.

Люди, що знову закохалися, зокрема, цілуються якомога більше, але чим довше пари знаходяться у відносинах, тим рідше вони цілуються. Слід регулярно обмінюватися французькими поцілунками навіть у тривалих стосунках, а не лише під час сексу. Поцілунки - один із найінтимніших актів турботи, якими ви можете обмінюватися. Регулярні поцілунки підвищують задоволеність стосунками. Крім того, пари, які регулярно цілуються, з більшою ймовірністю зазнають оргазму під час сексу. Принаймні так кажуть дослідники зі США.

Щоб бути поряд один з одним, вам слід регулярно цілуватися. Почніть із довгих французьких поцілунків у прелюдії. Але не завжди йдеться про секс: поцілуватись можна і за межами спальні. Якщо ви не впевнені, спочатку цілуйтеся тільки наодинці - не завжди все має відбуватися публічно.

Під час поцілунку слідкуйте за тим, щоб ваше дихання було приємним – ніхто не любить неприємний запах із рота чи запах цигарок. Жування жуйки ще нікому не завдавало шкоди перед поцілунком, але вам слід виплюнути її, перш ніж все стане серйозно. Інакше ти задихнешся.

Поцілунки – один із найінтимніших проявів кохання. Навіть у довгострокових відносинах вам слід регулярно цілуватися один з одним.