+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поцілунок на ніч. Солодких снів

Маленький поцілунок тут, великий поцілунок там – поцілунки – це просто частина стосунків, адже вони є ознакою кохання та близькості. Класичний поцілунок на ніч не виняток, це останній вираз кохання перед тим, як заплющити очі. Ви цілуєтеся перед сном або просто перевертаєтесь? Що це говорить про ваші стосунки і чи можете ви заснути без цього?

ПОЦІЛУЙ Спокійній ночі

Традиційно поцілунок на ніч - це поцілунок, який пари дарують один одному, коли лягають спати. Часто це просто цмокання в губи, рідше поцілунки на ніч.

Не лише партнери цілують один одного на ніч. Поцілунки на ніч також є звичайною справою серед друзів або у стосунках між батьками та дітьми, навіть якщо не в губи. Вони символізують згуртованість та любов між людьми.

# ЗАБАВНИЙ ФАКТ

Згідно з останніми дослідженнями, 80 відсотків британців не цілуються на ніч. Вони воліли б швидко заснути, ніж зациклюватися на любовних жестах.

ФАКТИ ПРО ПОЦІЛУВАННЯ НА НІЧ

#1 Тривалість

Поцілунок на ніч часто триває лише кілька миттєвостей. В середньому ми цілуємось від однієї до трьох секунд перед сном. Для порівняння: звичайний поцілунок триває в середньому дванадцять секунд.

#2 ПОВЕРНУТИ ЧАС ЗНАЧИТИ

Поцілунок нашого партнера на ніч повертає нас у минуле. Поцілунок нагадує наше дитинство, в якому ми зазнали любові, ніжності та безпеки з боку батьків. Поцілунок на ніч все ще висловлює все це для нас сьогодні.

#3 КРАЩЕ СПАТИ

Дослідники виявили, що люди краще сплять після поцілунку на ніч. Наприклад, якщо ви лягаєте спати після сварки, не поцілувавшись, ви, швидше за все, менше спатимете і розмірковуватимете над обговоренням. Поцілунок на ніч символізує: ми кохаємо одне одного, навіть якщо іноді сваримося.

#4 ІНШІ РИТУАЛИ МІЖ ПАРТНЕРАМИ

Крім поцілунку на ніч, існують і інші ритуали, що забезпечують кращий сон, наприклад, лягати спати в один і той же час. Це зміцнює близькість та автоматично забезпечує час обіймів. До речі, мобільним телефонам, планшетам тощо не місце в ліжку!

#5 СПІЛКУВАННЯ ЯК ЗНАК КОХАННЯ І ДОВІРИ

Шепіт "спи міцно" або "я люблю тебе" перед сном може творити чудеса. Разом із поцілунком на ніч вони викликають відчуття тепла, і ви краще спите, тому що починаєте свій нічний сон із позитивних емоцій.

ЩО ПОТРІБНО І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ПОЦІЛУВАХ НА НІЧ

  • Не можна цілуватися на ніч, незважаючи на сварку
  • Також поцілуйте дітей на ніч (у щічку).
  • Не уникайте фізичного контакту перед сном
  • Не грайте на мобільному телефоні замість насолоджуватися близькістю партнера
  • НЕ забудьте почистити зуби, перш ніж поцілувати на ніч

Поцілунок на ніч перед сном - прекрасний ритуал, який ви можете використати, щоб показати своє кохання коханої, перш ніж заплющити очі. І ми абсолютно впевнені, що з такою великою любов'ю будуть градом лише такі солодкі сни!