+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поза для сексу: 69 – поради та інформація

"Одна рука миє іншу" - ваш девіз по життю? Тоді вам може особливо сподобатися сексуальна поза 69. Тут говориться, що одне облизує іншого – ми даємо вам кілька корисних порад щодо гарячого варіанту орального сексу.

69: ЩО ЦЕ ЗНАЧИТЬ?

Серед сексуальних поз 69 - це поза для всіх людей, які не хочуть вибирати між віддачею та отриманням, а воліють робити і те, й інше. У цьому варіанті орального сексу ви задовольняєте свого партнера орально, тоді як він чи вона одночасно відповідає вам взаємністю орально.

Позначення 69 не є числовим кодом, який складно зламати, а покликане наочно проілюструвати позиції двох партнерів: «голови» 6 та 9 дуже уважно дивляться на тіло іншого числа.

ЩО РОБИТЬ СЕКСУАЛЬНУ ПОЗУ 69 ТАКОЇ ГАРЯЧОЇ?

Поза 69 підходить як як закуска (у прямому розумінні цього слова), так і як основна страва: ви можете використовувати її, щоб налаштуватися на частину занять любов'ю, що залишилася, або повністю сконцентруватися на них.

Оральний секс - річ особливо інтимна, а в позиції 69 це виявляється ще сильніше - адже ви не тільки перебуваєте на колінах у партнера, але й одночасно балуєтеся ним і дуже тісно пов'язані один з одним.

І що найприємніше: позиція 69 підходить парам незалежно від сексуальної орієнтації – хіба це не здорово? Однак ця позиція справді працює лише для пар: на жаль, у трійці розрахунок більше не працює. Але є й інші позиції для трійки , які ви можете спробувати утрьох.

69: ПРОБЛЕМИ І РІШЕННЯ

Особливо якщо ви вперше спробуєте 69 під час орального сексу, ви можете зіткнутися з труднощами, так як це вимагає не тільки фізичних навичок, але і трохи багатозадачності і концентрації - адже вам доведеться відсмоктувати або лизнути і вдатися до власного задоволення при одночасному. Не так просто правильно використовувати ротовий апарат, коли ви хочете голосно кричати про своє задоволення.

Якщо перше, про що ви думаєте у 69 років, — «Допоможіть, я не можу зосередитись!», має сенс спочатку поговорити про це зі своїм партнером. Можливо, через екстаз йому чи їй особливо гаряча ідея забути, де вгору, а де вниз.

Якщо це взагалі не працює, немає нічого поганого в тому, щоб просто задовольняти один одного орально одне за одним. Ви можете забезпечити особливо інтимний досвід, якщо все ж таки приймете позицію 69.

Ще одна проблема, яка просто в порядку речей: у позиції 69 спілкування щодо утруднене – з набитим ротом не говориш! Звичайно, ви можете ненадовго перервати феляцію або кунілінгус , щоб поцікавитися, як поживає ваш партнер, але це може трохи уповільнити ваше бажання. Тому заздалегідь домовтеся про невербальні сигнали, за допомогою яких ви зможете повідомити, що партнеру слід збільшити або зменшити темп чи інтенсивність.

І якщо вам це подобається, ви, звичайно, завжди можете дати знати партнеру стогін - це також забезпечує сексуальні вібрації матки.

3 ВАРІАНТА ПОЗИЦІЇ 69

ВАРІАНТ 1: ДРУГ НА ІНШІ.

Цей варіант класика 69: один партнер лежить на спині, інший зверху. Якщо обидва мають вульву, то така позиція зазвичай можлива без проблем, незалежно від того, хто знаходиться зверху або знизу. Все стає складніше, якщо в одного з вас є пеніс: якщо цей партнер знаходиться зверху, можливо, особливо глибоке проникнення в рот і горло іншого - якщо він раптово дико штовхається в розпал, той, хто внизу, може це зробити. той самий Партнер стає не тільки неприємним, а й небезпечним за певних обставин.

Тому краще, якщо партнер ляже пенісом. Це означає, що партнер, що лежить зверху, має більший контроль над мінетом і може вирішити для себе, наскільки далеко пеніс іншої людини може вивчати горло.

Що якщо у них обох є пеніс? Тоді вам або доведеться бути особливо уважним або спробувати варіант номер 2.

ВАРІАНТ 2: ПОРУЧ

Багато людей знаходять цей варіант 69-го приємнішим, тому що він дуже зручний для обох і жоден з них не ризикує бути роздавленим іншим. Однак тут треба подумати, куди поставити ноги – витягнути їх чи спертися на партнера? Просто подивіться, що для вас краще, але будьте обережні, не ставте свого партнера у незручне становище!

ВАРІАНТ 3: СТОЯ

Ви коли-небудь думали про себе: "Я хотів би задовольнити свого партнера орально і в той же час бути задоволеним, але я також хочу зробити кілька вправ, і я дійсно люблю ризик?" Добре, ми теж не хочемо, але, можливо, тепер ти зрозумів. Ідеї ​​принесені - 69 стоячи. Сильніший партнер повинен тримати стегна іншого і піднімати його вгору. Наша порада: з 69 краще бути простіше.

69: ЩЕ ПОРАДИ З ВАРІАНТУ ОРАЛЬНОГО СЕКСУ

  • Гігієна завжди важлива під час сексу, але особливо під час інтимних сексуальних поз, таких як 69. Якщо сумніваєтеся, можете почати задоволення від спільного прийняття душу.
  • Заспокойся. Під час перших 69 років вам не слід відразу ж починати лизати або смоктати, як божевільний, особливо якщо ваш партнер все ще намагається вигадати, де причалити. Розслабтеся заздалегідь і насолодьтеся інтимним моментом разом.
  • Захворювання, що передаються статевим шляхом також можуть передаватися при оральному сексі. Якщо ви не впевнені у зв'язку з цим, краще в 69 років користуватися презервативами або серветками для облизування.
  • Використовуйте свої руки. Звичайно, 69 вимагає деякої координації та практики, тому зіграти додаткову пісню на клавіатурі ерогенних зон не так просто. Якщо вам це вдасться, ви все одно можете присвятити себе іншим гарячим точкам вашого партнера: наприклад, помасажувати попу партнера або погладити яєчка - дозволено все, що вам подобається і працює.

З нашими порадами ви почуваєтеся добре підготовленим до взаємного орального сексу? Потім вирушайте в спальню і насолоджуйтесь Влітку (або Восени, Взимку, Весною).