+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Оральний секс: все, що вам потрібно знати про оральний секс

Мова – срібло, мовчання – золото, а оральний секс – платина, якщо говорити про те, що можна робити ротом. Але що таке оральний секс та як оральний секс стає чарівним моментом? Ми розповімо вам!

ЩО ТАКЕ ОРАЛЬНИЙ СЕКС?

Слово "оральний" походить від латинського слова "oris", що означає "рот" - оральний секс використовується для опису практики сексуального задоволення іншої людини ротом, особливо губами та мовою. Зараз ви можете подумати, що ротом можна обробляти багато частин тіла під час сексу, від мочки вуха до грудей і до ступнів, але оральний секс у більшості випадків означає пустощі статевих органів:

 • Феляція: при феляції центр уваги та ротовий апарат знаходяться на статевому члені. Якщо ви не хочете говорити так пихато, ви також можете назвати це «дуванням» або «мінетом».
 • Кунілінгус: Фу, в буквальному значенні це досить багато. У просторіччі також називається "лизати", тут все обертається навколо вульви.
 • Рідко також аналінгус: пеніс або вульва не має значення для аналінгуса, тому що тут все обертається навколо заднього виходу. Ця практика, також відома як риммінг, включає анус іншої людини.

То що таке оральний секс, прелюдія чи головна розвага? Ну і те, й інше. У той час, як деякі люди збуджують один одного оральним сексом, для інших це основна страва. Про це також можна сказати багато чого: якщо ви не займаєтеся оральним сексом у позі 69, особливо приємно бути розпещеним вашим партнером і повністю зосередитися на власному задоволенні. Просто розслабся і приходь без необхідності виступати... ммм.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Оральний секс також називають «французьким» німецькою — о, ла-ла, здається, французи знають, що таке добре!

ЯК ПРАЦЮЄ ОРАЛЬНИЙ СЕКС?

Як ти зараз займаєшся оральним сексом? Звичайно, оральний секс вперше може бути досить захоплюючим, адже є так багато всього, що можна робити зі своїм ротом: цілувати, лизати, смоктати, кусати, виконувати «Шіммельрайтер» з геніталіями в роті або наспівувати мелодію...

Насамперед порада, яка дуже допомагає майже у всіх життєвих ситуаціях (не тільки під час сексу): по-перше, зробіть глибокий вдих.

Найкраще заздалегідь поговорити з партнером про те, що ви хотіли б скуштувати гарячий оральний секс. Уточніть, що ви обидва при цьому уявляєте, а також поговоріть про особливо ерогенні зони, бажання і заборони.

Крім того, гарний оральний секс потребує практики! Вам не потрібно відразу ставати майстром кунілінгуса, принцом феляції або асом аналінгуса, ви можете робити це поступово. Також корисно, якщо ваш партнер іноді дає вам зворотний зв'язок і дає вам невелике керівництво.

 • Поради щодо феляції: Під час мінету, особливо на початку, зосередьтеся на головці члена і трохи варіюйте між ссанням та облизуванням. Вам не потрібно засовувати пеніс в рот до упору - ви не повинні насмілюватися робити глибоку ковтку доти, поки пізніше: ось він йде прямо Ви все ще можете побалувати стовбур пеніса рукою.
 • Поради для кунілінгуса: Клітор - безперечна зірка, коли справа доходить до лизання, так що балуйте його поцілунками, ніжними та дещо твердими рухами мови. Статеві губи або вхід у піхву також іноді цінують вашу увагу. Вам не потрібно проникати у піхву язиком – натомість використовуйте пальці, щоб стимулювати точку G.
 • Поради при аналінгуса: переконайтеся, що анус чистий; якщо ви не хочете обмежувати себе зовнішньою територією, можливо також з анальним душем. Псує зовнішній сфінктер, а також промежину поцілунками та лагідними погладжуваннями мови.

ОРАЛЬНИЙ СЕКС: ОГЛЯД ТОГО, ЩО МОЖНА І ЧОГО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПРИ ОРАЛЬНОМУ СЕКСІ

 • Зосередьтеся особливо на гарячих точках: голівці, кліторі та зовнішньому сфінктері.
 • Використовуйте також руки: оскільки під час орального сексу ваші руки вільні, ви можете використовувати їх для ласки інших ерогенних зон, таких як яєчка, сідниці або промежину. Ви також можете використовувати свої пальці для стимуляції точки G або ануса, але будьте обережні - засовуйте пальці в будь-які отвори лише в тому випадку, якщо ви попередньо обговорили це зі своїм партнером.
 • Комунікація! Поговоріть зі своїм партнером про оральний секс заздалегідь і попросіть його або її дати вам зворотний зв'язок між ними. Можна також домовитися про невербальні знаки.
 • Трохи змінюйтесь: змінюйте техніки мови між ними і стежте за тим, як на це реагує ваша кохана людина.
 • Не падайте прямо в будинок: спочатку наближуйтесь до нього повільно і поступово збільшуйте швидкість та інтенсивність.
 • Захистіть себе, якщо це потрібно. Хоча оральний секс з меншою ймовірністю, ніж інші сексуальні практики, викликає захворювання, що передаються статевим шляхом, він не є цілком неможливим. Якщо ви бажаєте бути в безпеці, ви повинні використовувати презервативи або серветки під час орального сексу. Останні також підходять для анілінгусу для захисту від кишкових бактерій.
 • Гігієна важлива. Не тільки, а й під час орального сексу. Отже: Заздалегідь перевірте, щоб між зубами не залишилося залишків їжі, за потреби почистіть зуби, а також вимийте руки та підстрижіть нігті.
 • Перетин кордонів – табу. Завжди йдіть лише так далеко, як ви домовилися заздалегідь. Не можна засовувати пальці в отвори без попиту! Будь ласка, тримайте голову іншої людини тільки з попереднього дозволу.
 • Це стосується всіх вас, хто має пеніс: якщо ваш партнер не хоче, щоб ви скінчили йому або їй у рот, ви повинні поважати це бажання.
 • Коли справа доходить до сексу взагалі, найголовніше правило: все має бути за взаємною згодою. Якщо ваш партнер не хоче займатися оральним сексом, ви не повинні підштовхувати його до цього.

Отже, дорогі, ми сподіваємося, що змогли зробити оральний секс для вас трохи солодким. Потім розслабте язик і щелепи і пориньте з головою в оральне задоволення.

секс-шоп