+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Правда про чоловічу та жіночу еякуляцію

Еякуляція – фізіологічний процес, що має на увазі під собою викид насіннєвої рідини під час статевого акту , мастурбації , петтингу або під час нічних полюцій . Незважаючи на суперечливі думки, розрізняють чоловічу та жіночу еякуляцію .

У чоловіків під поняттям еякуляція розуміють виділення сперми під час статевої активності (секс, мастурбація та інше). Регуляція цього процесу здійснюється складною взаємодією спинного та зонами головного мозку. По суті, сама еякуляція і є моментом настання оргазму у чоловіків, за рахунок впливу потоку сперми на рецептори сім'явиргаючого каналу.

У нормі еякуляції має наступати під час статевого акту після 2-3 хвилин активних фрикцій. Так як цього часу, як правило, мало жінці для отримання повноцінного задоволення, є можливість продовжити момент еякуляції шляхом зниження активності рухів або іншими відомими способами.

Також еякуляцію у чоловіків класифікують залежно від часу її наступу:

- абсолютно передчасна (коли сім'явипорскування настає менше ніж за 1 хвилину статевого акту);

- відносно передчасна (коли процес виділення сперми починається протягом 2-3 хвилин, але партнеру недостатньо цього часу для хтивості);

 - уповільнена (коли під час статевого акту еякуляція настає лише після значних зусиль та виснажливого процесу)

   На час, через який настане еякуляція , впливає частота статевих зносин, прийом алкоголю, психологічний стан, застосування покупок із секс-шопів та інші фактори.

У жінок еякуляції настає під час оргазму або незадовго до нього і проявляється виділенням різної кількості рідини з піхви. На відміну від чоловіків, у слабкої статі цей процес не викликає додаткового задоволення, а швидше навпаки: при особливому хтивості під час оргазму можлива еякуляція. Інша назва еякуляції у жіночої статі - " сквіртінг ".

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.