+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Правила відносин

Це тема багатьох фільмів, вона займає цілі книги і може дійсно струсити ваше життя. Йдеться про інтрижку, яка іноді запланована, але дуже часто відбувається зовсім несподівано. Якщо у вас немає досвіду в цій галузі, різниця між романом і відносинами іноді може бути дуже заплутаною. Але якими є правила роману і на що слід звернути увагу, щоб не перейти жодних кордонів?

РОМАН З ПРАВИЛАМИ – НАВІЩО ВЗАГАЛІ?

Роман зазвичай служить для задоволення і фокусується на сексі. То навіщо ж встановлювати правила, якщо секс має приносити задоволення і, перш за все, ні до чого не зобов'язувати? Правила в першу чергу служать для захисту обох партнерів за романом, але ви ніде не знайдете склепіння правил. Зрештою ви самі вирішуєте, які ваші особисті обмеження та правила.

Але все ж таки виникає питання, навіщо взагалі потрібні правила у справі? Мета еротичної угоди — створити дещо складну, чуттєву та приємну домовленість, яка приносить користь обом сторонам. Почуття не завжди працюють за підручником, а іноді це відбувається дуже швидко і раптово у справу вступають почуття.

Як тільки в гру вступають почуття, що виходять за межі сексуальності, роман ускладнюється і може викликати проблеми. Якщо на ці почуття не відповідають взаємністю, людина, швидше за все, відчує, що нехтують ними, і, можливо, насправді настав час подумати про те, щоб рухатися далі.

5 загальних правил відносин

5 ЗАГАЛЬНИХ ПРАВИЛ ВІДНОСИН

НЕ ділитеся особистими зв'язками

Для багатьох жінок і чоловіків справи та особисте життя мають бути строго розділені. Спільні переживання у ліжку мають місце, з одного боку, дружба, робота та особисте життя – з іншого. Чим більше обоє партнерів за романом зосереджуються на сексі, тим частіше виникає така домовленість. Це зроблено для запобігання створенню спільних кіл друзів та подібних зв'язків, які можуть призвести до проблем після закінчення роману.

НІЯКОГО СЕКСУ У ВЛАСНОМУ БУДИНКУ

Ще одне правило , яке існує в деяких справах, — це зустрічі у нейтральних місцях. Чи то готель , ліс , чи інше місце, власний будинок часто є табу. Дозволивши комусь іншому опинитися у вашому ліжку, ви створите форму близькості, яка іноді небажана у справах. Якщо ще є шлюб або партнерство, люди зазвичай уникають брати з собою роман додому тільки з цієї причини.

Нетипова поведінка пари

Секс між коханцями відрізняється від сексу з коханцем. Триматися за руки, разом засипати, обійматися та ділити ковдру один з одним у багатьох справах небажано. У центрі уваги тут виключно сексуальні уподобання, фантазії та чуттєві переживання, гормон обіймів повинен спрацьовувати якнайменше.

КОНТРАЦЕПЦІЯ ЯК ГОЛОВНЕ ПРАВИЛО

Одним із найважливіших правил у більшості справ є контрацепція. Обидві сторони зазвичай не бажають мати дітей і слід також уникати передачі захворювань, що передаються статевим шляхом. Це правило безпечного сексу є важливим і його дуже легко зрозуміти, особливо якщо роман не є винятковим і в статевому акті беруть участь інші партнери.

ЖОДНОЇ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

У дружбі плюс часто трапляється, що ви і ваш сексуальний партнер час від часу робите щось поза ліжком. Це часто небажано у романі, оскільки може створити надто міцний зв'язок чи дружбу. Якщо зв'язок суто сексуальний, зустрічі зазвичай відбуваються лише заради статевого акту, а не за межами готельних номерів тощо.

ПРАВИЛА ВІДНОСИН: НАЙВАЖЛИВІШЕ З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ

  • Правила забезпечують чіткі стосунки з обох сторін
  • Чіткий поділ між особистим життям та романом може запобігти виникненню почуттів.
  • Індивідуальність може постраждати через суворі правила
  • Партнери у справі не завжди погоджуються

Жодного сексу вдома, ніколи без протизаплідних засобів і тим більше ніяких зустрічей із загальними друзями? Правила роману можуть бути суворими, але вони не висічені у камені. Вам слід просто відкрито обговорити одне з одним те, що подобається вам та вашому партнеру. Спілкування збагатило багато справ більше, ніж постійне мовчання.