+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Прелюдія під час сексу

Прелюдія чимось нагадує закуску в ресторані: перед основною стравою є щось, що лоскоче смак, пробуджує апетит і змушує хотіти ще. І інтимні моменти перед справжнім сексом також можуть посилити очікування того, що має статися. Але чи починається прелюдія лише у ліжку чи набагато раніше? Ми розповімо вам все, що вам потрібно знати про прелюдія.

ПЕРЕЛЮДІЯ В СЕКСІ: ЗНАЧЕННЯ

У принципі все, що відбувається перед сексом, можна описати терміном прелюдія. Це вже може бути флірт телефоном, любовний стеб за вечерею або інтимний поцілунок у душі. Щойно виникає сексуальний настрій, починається прелюдія. Далеко попереду того, що думає більшість людей!

І перехід від прелюдії до сексу може бути плавним: що таке прелюдія та що таке секс? Досі існує вперте переконання, що тільки проникаючий секс є справжнім сексом. Але прелюдія, створення настрою один одного — важлива частина сексу.

КОМУ ПОТРІБНА ПЕРЕЛЮДІЯ ПІД ЧАС СЕКСУ?

Це старе кліше, що прелюдія потрібна лише жінкам, а чоловік може почати одразу. Абсолютна нісенітниця! Швидкий секс може бути гарячим досвідом для всіх статей, але секс стає більш інтимним та інтенсивним для більшості, коли прелюдія справді підігріває бажання фінальної гри. І аж ніяк не тільки жінкам вигідні хтиві атрибути!

Корисно знати: прелюдія це не те, що ви можете випробувати тільки в спальні. Навпаки, перспектива зайнятися сексом увечері може перетворити весь день на прелюдії. Будь то гарячі новини, еротичні фотографії, які ви відправляєте один одному, або непримітні дотики, коли ви проходите повз один одного, все це вже підігріває бажання сексу у вашій уяві.

5 ПОРАД ДЛЯ ЗАХОПЛЮЮЧОЇ ПРЕЛЮДІЇ

#1: Секс для розігріву

Секстинг зараз у моді, і все більше і більше людей пишуть розпусні повідомлення, відправляють один одному хрипкі голосові повідомлення і дражнять свою хіть чуттєвими фотографіями. Ваша кохана і ви - ви повинні працювати цілий день, а стрес до кінчиків носа? Потім підсолодьте свій день захоплюючими електронними листами, зробіть один одного гарячими, розкажіть один одному, що ви насправді хотіли б зробити найбільше.

#2: Прелюдія без рук

Руки використовуються найбільше в прелюдії. Ніжне погладжування, масування, розтирання - все це піднімає настрій. Як щодо того, щоб просто оголосити свої руки забороненою зоною і натомість використати своє тіло? Потріть один одного, поцілуйте один одного, дозвольте своїм губам блукати і відкрийте собі свої ерогенні зони по-новому.

#3: Чуттєва прелюдія до стриптизу

Стриптиз-шоу не дарма користуються популярністю у жінок та чоловіків. Мистецтво стильно роздягатися може спалахнути уяву. Ви колись роздягалися для свого партнера чи мріяли про сексуальне шоу? Якщо вам подобаються вправи і ви хочете інтегрувати щось нове в прелюдію, стриптиз — дуже хороша ідея.

#4: Передчуття, що шепоче

Як показали опитування, брудні розмови дуже популярні серед більш ніж 90 відсотків усіх жінок та чоловіків. Ви колись розігрівалися одними словами? Дихання замість дії? Призначте зустріч при свічках для чуттєвої розмови та скажіть один одному, чого ви дійсно хочете. Живіт швидко починає поколювати, і водночас зізнання збільшують близькість.

#5: Із секс-іграшками для ідеальної прелюдії

Satisfyer & Co. призначені лише для самотності? Дурниця! Чому б просто не використовувати секс-іграшки разом і не інтегрувати їх у прелюдії? Це, безумовно, гаряче видовище для вас, коли ваша кохана балує себе своїми іграшками, а вам дозволено лише дивитися. І їй також цікаво бачити, що ви можете робити зі своїм мастурбатором поодинці. Якщо у вас ще немає секс-іграшок, покупка може стати частиною прелюдії.

«Подорож – це нагорода!» Навряд чи в будь-якій іншій сфері життя цей вислів застосовно так само, як у сексі. Тому: приділіть час чуттєвій та інтенсивній прелюдії, яка дозволить вам ще більше насолодитися основним актом.