+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Поцілунок – вогонь кохання

Хоч вчені і називають поцілунком лише дотик губами двох людей, але всі ми чудово розуміємо, що це набагато більше, ніж фізичне зближення. Хтось із великих якось сказав, що на губах зустрічаються душі закоханих… Справді, під час поцілунку закохані відчувають неймовірну душевну близькість. Словами таке почуття просто передати неможливо.

Поцілунком можна висловити почуття не лише до своєї другої половинки. Щаслива мати цілує свого новонародженого сина. Почуття переповнюють її. І не стримуючись, вона цілує ручки, ніжки, щічки свого малюка. Так дитина вперше по-справжньому знайомиться зі своєю матусею.

Існує і прощальний поцілунок. Рідні та близькі цілують покійних, проводжаючи їх назавжди. Як, якщо не поцілунком, ще можна передати ті почуття, які переживає людина, прощаючись навіки з тим, хто дорогий і хто залишиться жити лише в пам'яті?

Виходить, що поцілунки супроводжують нас від народження і до останньої хвилини життя. Люди цілуються протягом усього свого життя: коли радіють і висловлюють вдячність, коли дякують і співчувають, коли співчувають і прощаються… Ну і, звичайно ж, ми неодмінно цілуємось, коли хочемо висловити своє кохання. Хто з нас не пам'ятає свого першого поцілунку? У когось він був легким і невловимим, у когось - невигадливим і боязким, а хтось поцілувався всепоглинаюче і невгамовно. Можливо, ваш перший поцілунок можна порівняти з першим легким осіннім вітерцем, а може з ранковою зимовою завірюхою… Але в будь-якому разі, що б ви не відчували, перший поцілунок сколихнув вашу душу і назавжди залишився в пам'яті приємним спогадом про прекрасну молодість.

Безумовно, якщо людина вам не приємна, вам за жодних обставин не захочеться її поцілувати, навіть у щічку. Погодьтеся, якщо вам захотілося поцілувати когось, то ви відчуваєте до нього якісь почуття.

Вирази своє кохання поцілунком

Є якийсь відсоток людей (хоч і дуже маленький), які дуже переймаються гігієною. Вони вірять думці тих лікарів, які вважають, що цілуючись можна підхопити якусь інфекцію чи захворювання. Але інші вчені доводять, що віруси та бактерії, які містяться в слині іншої людини, потрапляючи до нашого організму, активізують захисні сили організму та сприяють виробленню антитіл. Це як своєрідна вакцина. Тому імунологи виступають виключно за те, щоб люди цілувалися якнайчастіше. Вони називають поцілунок потужним стимулятором імунітету.

Пристрасно цілуючись, ви змушуєте ваші серця битися частіше, щохвилини перекачуючи на 1 л крові більше, ніж зазвичай. Близько сорока м'язів на обличчі рухаються, посилюючи кровообіг, сприяючи омолодженню шкіри. І завдяки викиду адреналіну підвищується артеріальний тиск.

Пристрасні поцілунки є знеболюючим засобом, зменшують тривогу та стрес (тобто не дають розвиватися цукровому діабету, гіпертонії) і навіть допомагають позбутися зайвої ваги.

Вам не подобається, що під час поцілунку у партнера виділяється надто багато слин? Ну і даремно. Слина містить велику кількість солей фосфору та кальцію, які захищають зубну емаль від карієсу.

А що вже казати про емоції під час поцілунку! Це просто незрівнянно!

Які бувають поцілунки?

Чи всім відомо, що означає фраза «справжній поцілунок»? Чуттєві, ніжні поцілунки у сучасному розумінні довгий час навіть цивілізованим народам були невідомі. Наприклад, у Китаї поцілунок вважається непристойним, а деяких африканських країнах не цілуються, оскільки бояться втратити душу. А ось американці дуже люблять цілуватися. У навіть існує клуб спеціально для любителів поцілунків.

На думку психологів, поцілунок – у кожного індивідуальний, як хода, жести, очі. Фахівці навіть розробили своєрідну типологію поцілунків. З її допомогою можна скласти певну думку про людину після того, як вона цілується.

Наприклад, якщо людина під час поцілунку пасивна, губи її малорухливі, то такий поцілунок можна назвати скупим. А людина, у якої така манера цілуватися, вважається абсолютно не авантюрною, вона постійно тримає себе в руках. Свої почуття він розкриває не відразу, на це знадобиться деякий час. Але, з іншого боку, така людина – чудовий сім'янин: постійна, надійна, в міру передбачувана.

Існує також поцілунок жадібний. Якщо ваш чоловік цілується інтенсивно і довго, його губи настирливо шукають ваші, не сумнівайтеся він – завойовник. Ваш супутник уроджений завойовник, який звик до відносин без зобов'язань.

Якщо ви хочете знайти ідеального коханця, вам потрібно пошукати чоловіка, який вміє професійно цілуватися. Його поцілунки це весь спектр приємних емоцій. Він пестить вас губами, облизує язиком, покусує і посмоктує. У такі моменти ви забуваєте про все.

Ніжними поцілунками виражають справжні почуття найулюбленішій людині. Чоловік обожнює свою жінку, намагаючись своїми поцілунками не образити її, не злякати і не засмутити. Він намагається висловити своїми поцілунками винятково захоплення.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Прізвище та Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.