+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Присоска для клітора, вакуумний вібратор

Присоска для клітора, вакуумний вібраторРЕВОЛЮЦІЙНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАДОВОЛЕННЯ!

Деяким жінкам важко досягти оргазму під час вагінального сексу, і іноді це може дуже засмучувати. Секс-іграшки можуть допомогти. Таким чином, ви можете чудово розширити свою любовну гру за допомогою кількох секс-іграшок, щоб кожна жінка виправдала свої гроші.

З іншого боку, можливо, у вас взагалі немає партнера, але ви не бажаєте пропустити приємні кульмінації. Якщо ви хочете спробувати щось окрім стимуляції рук та пальців, вам підійде кліторальний стимулятор присоски.

ЩО ТАКЕ КЛІТОРАЛЬНА ПРИСОСКА?

Кліторальна присоска – це пристрій, що імітує кунілінгус. Для цього він генерує пульсуючі хвилі тиску, які доставляються точно. Все, що вам потрібно зробити, це додати кнопку всмоктування до клітора, і програма еротичного догляду може початися. У вас є на вибір кілька рівнів інтенсивності та часто різні ритми, щоб ви могли самі вирішити, наскільки інтенсивно пристрій має впливати на ваш клітор. Присоска клітора дає вам велику перевагу: вона не схожа на механічну мастурбацію, а насправді нагадує облизування під час орального сексу.

Це означає, що у вас є рекомендована альтернатива класичному вібратору. Зазвичай при використанні вауумного стимулятора у вас є свого роду гарантія оргазму – адже більшість жінок теж одержують від кунілінгусу. У бренду Satisfyer багато різних моделей – і назва бренду є невипадковою!

#ПРИМІТКА

Якісний кліторальний стимулятор не обов'язково має коштувати дорого. Існують моделі на будь-який бюджет, особливо від бренду Satisfyer.

Бренд satisfyer пропонує кліторальні, вакуумні стимулятори та вібратори на будь-який смак.

БРЕНД SATISFYER ПРОПОНУЄ КЛІТОРАЛЬНІ, ВАКУУМНІ СТИМУЛЯТОРИ І ВІБРАТОРИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

Бренд Satisfyer, зокрема, отримує високі оцінки, коли йдеться про кліторальні присоски, з різними моделями на будь-який бюджет: від переможця тесту Pro 2 до Satisfyer Dual Love, який, на додаток до технології хвилі тиску, також пропонує вібрацію на вставному стрижні, щоб маленькі кліторальні присоски, такі як Satisfyer Traveler, які ідеально розміщуються у вашій сумочці: Фактично, жодна жінка більше не обходиться без оргазму. Якщо вам подобається щось більш розкішне, ви також знайдете це: розкішні вібратори з хвилями тиску, такі як Satisfyer High Fashion або Satisfyer Haute Couture, вражають вручну полірованим алюмінієм або поверхнею з натуральної шкіри.

До речі, багато моделей можна навіть підключити до програми Satisfyer Connect.  Таким чином, ви можете створювати свої власні програми вібрації, дозволити собі побалувати себе в такт улюбленої музики або передати керування улюбленою іграшкою свого коханого. А щоб вам не довелося втратити задоволення в душі або ванні, іграшки майже всі водонепроникні (IPX7).

ВАКУУМНІ СТИМУЛЯТОРИ КЛІТОРА ПЕРЕКОНУВАЛЬНІ СВОЇМИ ПЕРЕВАГАМИ

  • Викликає надмірну стимуляцію клітора, отже, не викликає дискомфорту.
  • Вам не доведеться очікувати ефекту звикання, тому можливі тривалі та інтенсивні оргазми.

Вакуумний стимулятор для клітора обіцяє жінкам справжнє задоволення і найчастіше виявляється набагато ефективнішим за ручну мастурбацію. Просто огляньтеся і знайдіть відповідну для вас модель!