+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Кульмінація. Найважливіший момент під час сексу?

Усі хочуть кульмінації під час сексу, чи не так? Є багато фактів та цікавих передісторій про «маленьку смерть», як іноді описують оргазм. За допомогою кількох трюків ви можете відчувати більш інтенсивні та тривалі оргазми і навіть зійтися. Оргазм - не єдине, що чудово в сексі. Будь-хто, хто практикує тантричний секс, навіть знає: шлях — це мета. Але почитайте самі...

ЩО ТАКЕ КЛІМАКС?

Термін кульмінація описує найважливіший, найкрасивіший, найкращий момент події. Під час секс дуже ясно, коли досягається кульмінація: при оргазмі. Ось чому термін клімакс також є синонімом оргазму. Під час сексуального апогею активуються кілька галузей мозку. Сексуальна стимуляція передається через граніальний нерв і спинний мозок і забезпечує вивільнення різних гормонів. Вони відповідають за почуття щастя та задоволення під час оргазму.

Секс не завжди завершується оргазмом, наприклад, деяким жінкам важко досягти оргазму під час гетеросексуального вагінального статевого акту. Рідко трапляється, що обидва партнери переживають кульмінацію одночасно. Тому часто чоловічий оргазм і сім'явипорскування є подією, що завершує статевий акт. Потім секс може продовжуватися до жіночого оргазму, наприклад, за допомогою стимуляції руками чи ротом.

#А ВИ ЗНАЛИ?

Жіночий оргазм триває в середньому від 13 до 51 секунд, чоловічий - всього 12,2 секунд.

8 ГАРЯЧИХ ФАКТІВ ПРО КУЛЬМІНАЦІЮ ЛЮБОВНОГО АКТУ

#1 - НЕ ПЕРЕЖИВАЙ, ДІТКО

Є кілька факторів, які можуть перешкоджати здатності мати оргазм. Стрес є такою ж його частиною, як сонливість, куріння, вживання наркотиків та алкоголю. Тому, якщо ви хочете відчути задовільну кульмінацію, ви повинні бути відпочилими і тверезими.

#2 - МАСТУРБАЦІЯ ДОПОМАГАЄ

Ти взагалі не знаєш, як можна досягти кульмінації? Тоді вам слід терміново простягнути руку допомоги самому. Тому що з мастурбацією ви пізнаєте своє тіло і можете спробувати те, що вам подобається. Потім ви можете взяти на себе під час сексу з вашим партнером. Так ви разом дізнаєтесь, як працює ваш клімакс.

#3 - БАГАТОКРАТНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

Не тільки жінки можуть відчувати множинні оргазми . Трохи потренувавшись, чоловіки теж можуть частіше кінчати під час сексу. Однак ви повинні знати, що чоловічий оргазм та еякуляція – це дві різні речі. При багаторазових оргазмах ви не будете еякулювати щоразу.

#4 - СИЛЬНЕ ТАЗОВЕ ДНО

Добре треноване тазове дно на вагу золота як чоловіків, так жінок. Регулярні тренування м'язів тазового дна не лише допомагають запобігти пізніше нетриманню сечі. Добре натреновані м'язи тазового дна також важливі для гарного сексу та інтенсивних оргазмів. Тож приділяйте трохи часу щодня і тренуйте свої м'язи.

#5 - ПОДІЛЬНИЙ ОРГАЗМ

Багато хто знайомий з кліше: жінки імітують оргазм . Але чи знаєте ви, що чоловіки так роблять? Згідно з дослідженням, проведеним у США, кожен четвертий чоловік хоча б раз у житті симулював клімакс. Ви хочете закінчити акт швидко, не завдаючи шкоди своєму партнеру.

#6 - ТАНТРА І ПРОКРАСТИНАЦІЯ

Чим довше вам доведеться чекати кульмінації, тим інтенсивнішим буде досвід пізніше. Особливо пари, які практикують тантричний секс, можуть заспівати про це пісню. Оргазм затримується на дуже довгий час, тому він триває довше і відчувається інтенсивніше.

#7 - ЗБІРАЄМО РАЗОМ

Дуже небагато пар переживають кульмінацію разом. Одна з причин цього полягає в тому, що багато жінок потребують інтенсивної стимуляції клітора , щоб випробувати оргазм. За допомогою кількох трюків та порад ви все ще можете зібратися разом. Ключем до загальної кульмінації є інструменти. Використовуйте секс-іграшки, щоб стимулювати один одного. Це полегшує вам одночасне досягнення оргазму.

#8 - ТОЧКА G І ТОЧКА P

І у чоловіків, і у жінок є чутлива точка, яка, як то кажуть, викликає особливо інтенсивні оргазми. У жінок це точка G, яка знаходиться на глибині кількох дюймів у піхві . Він розміром з монету в 2 євро, і за правильної стимуляції деякі жінки можуть відчувати вагінальний оргазм. Точка P у чоловіків - простата. Найпростіше стимулювати її через анус, а за допомогою цілеспрямованого масажу простати також можна досягти інтенсивних відблисків.

ТАК ПРАЦЮЄ КЛІМАКС В ОРГАНІЗМІ

Шлях до кульмінації ділиться на чотири фази для всіх статей. Однак ці фази тривають різну тривалість, тому чоловіки часто кінчають швидше ніж жінки. Все починається із фази збудження. Це знаменує собою початок і проявляється в опуханні геніталій – це стосується статевого члена, а також статевих губ та клітора. У цій фазі жінки стають мокрими, а чоловіки можуть випробувати першу краплю задоволення.

Потім слідує фаза плато. Це вже працює по-різному у чоловіків та жінок. У жінок верхня частина піхви розширюється, щоб краще вмістити статевий член. У чоловіків скорочується сфінктер уретри. Це сидить на фронті на кінчику головки. Це гарантує , що сеча не витікає. Крім того, починають пульсувати м'язи біля основи статевого члена.

Третя фаза – справжня кульмінація. У обох статей м'язи скорочуються з короткими інтервалами. Серцебиття та дихання частішають. Еякуляція відбувається у чоловіків. Відразу після фази оргазму клітор і головка можуть бути дуже чутливими, так що дотик до них сприймається як неприємний.

Заключний етап – етап відновлення. Тепер вивільняється гормон пролактин, який змушує вас почуватись задоволеним і, можливо, втомленим. Кров відтікає від інтимної зони і тіло знову розслабляється.

ВСІ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ХАЙЛАЙТИНГ У ДВОХ СЛОВАХ

  • Жіночий оргазм триває від 13 до 51 секунди, чоловічий лише 12.
  • Вживання алкоголю, цигарок чи інших наркотиків ускладнює досягнення оргазму.
  • І чоловіки, і жінки (теоретично) здатні відчувати множинні оргазми.
  • Кожен оргазм поділяється на чотири фази
  • Після кульмінації вивільняється «гормон обіймів» пролактин, через який ви можете втомитися.