+38 (067) 64-66-333
Пусто
Ми працюємо! Відправляємо в міста, де працює Нова Пошта

Роман із одруженим чоловіком

РОМАН З ДРУЖИНИМ ЧОЛОВІКОМ – ЧИ ВИЙДЕ?

Коли ти дивишся йому в очі, у тебе перехоплює подих, ти танеш, як лід на сонці, а потім він нахиляється та цілує тебе. Такий чарівний момент часто стає початком пристрасного роману. Якщо обидва самотні, сексуальна пригода навряд чи завдасть вам будь-яких проблем. А от якщо чоловік одружений, це може стати складнішим.

РОМАН З ОДРУЖЕНИМ ЧОЛОВІКОМ – ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ?

Іноді одне призводить до іншого, і, не замислюючись про це, ти опиняєшся в ліжку і просто не розумієш, навіщо вплутався. Адже вам було ясно, що він одружений. Можливо, у минулому ви завжди були переконані, що з вами ніколи не може статися щось подібне, і навіть похитали головою жінкам, які опинилися саме у вашій нинішній ситуації.

Іноді це відбувається швидше, ніж ви вважаєте! Можливо, ви почуваєтеся самотнім, або ви не знали, що в нього були стосунки, або, можливо, між вами щойно спалахнула іскра. Чи він одружений, зазвичай спочатку ігнорується. І нерідко фігуранти справи кажуть, що їхній шлюб все одно існує лише на папері. Слова, яким вам, як коханцю, звичайно ж хочеться вірити, адже ніхто не хоче руйнувати непошкоджені стосунки.

Почуття в такому романі ніколи не бувають раціональними, і як тільки роман уже запущений, вихід стає дедалі важчим. Думки ошуканої дружини? Їх зазвичай репресують або просто усувають із справи. "Вона мене все одно більше не любить", "Між нами більше нічого не відбувається", "Ми разом тільки через дітей" - пропозиції, які закохані чують частіше, ніж у середньому.

Наслідки роману з одруженим чоловіком

МОЖЛИВІ НАСЛІДКИ РОМАНА ІЗ ОДРУЖЕНИМ ЧОЛОВІКОМ

Це просто невимовне почуття, коли ви дивитеся один на одного і на мить вам здається, що для нього існуєте тільки ви. Ти хочеш вірити кожному його слову, а коли він тебе цілує, ти вже не можеш ясно мислити. Типовий момент, який, можливо, дає багатьом закоханим надію на більше. Але практично завжди виникають такі ситуації:

НУДЬГА ЗА НИМ

Ви провели разом чудовий день, займалися феноменальним сексом, але замість того, щоб заснути з вами під ручку, він іде додому до дружини. Удар у живіт тобі, бо раптом тебе глине це огидне почуття ревнощів і заздрощів до жінки, яка може мати все. Ви вирішуєте покінчити з усім цим і наступного разу знову поринете в його обійми.

УЛЬТИМАТУМ

Якщо вам вся справа в сексі, у вас, швидше за все, виникнуть стосунки «Секс по дружбі» з однією людиною. Але одружений чоловік, можливо, торкнувся вашого емоційного життя. У гіршому випадку ви, можливо, закохалися в нього настільки сильно, що захочете бути чимось більшим, ніж коханцем. Ультиматум - типовий наслідок роману з одруженим чоловіком. «Скажи їй правду і розлучись, чи я піду!» Ця пропозиція є класичною у справах і майже завжди закінчується обнадійливими словами, але рідко фактично розривом реального партнерства.

ПІЙМАНИЙ ДРУЖИНОЮ

Це найгірший сценарій, і катастрофа буде великою, якщо дружина раптом дізнається про цей роман. Може, вона тебе впіймала, чи він їй все розповів. Ймовірно, нам не потрібно говорити вам, що вона не обов'язково ваша найбільша шанувальниця; потенційна зустріч може бути неприємною. Багато близьких людей переживають подібні ситуації і лише потім усвідомлюють, наскільки сильно вони образили невідому третю людину.

КОЛИ ВСЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ

Якщо все закінчиться добре, справа в якийсь момент просто завершиться, і жодна із залучених сторін не постраждає. Іноді це також поділ, заснований на розумі, який може виходити з обох сторін. Є справи, які ніколи не розкриваються і закінчуються, перш ніж ставлять під загрозу справжні стосунки. Якщо це відбувається за взаємною згодою, іноді це найболючіший варіант.

Якщо у вас роман з одруженим чоловіком, тільки ви можете вирішити, чи це дійсно те, чого ви хочете, і чи залишається це. Тому що іноді краще утриматися, щоб захистити свої почуття та не поранити інших.